Yoane Wissa 24' Yoane Wissa 45' Ethan Pinnock 62' Keane Lewis-Potter 64' Kevin Schade 86'
90'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Brentford FC.
Wykop z linii 5. metra dla Luton Town na Kenilworth Road.
Bryan Mbeumo strzela niecelnie.
Mamy gola, dzięki któremu Luton Town zmniejsza stratę bramkową. Wynik spotkania ulega zmianie na 1-5.
Wyrzut z linii bocznej dla Luton Town na ich własnej połowie.
Jarred Gillett sygnalizuje rzut wolny dla Brentford FC na ich własnej połowie.
Luton Town otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
89'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Luton Town.
Jarred Gillett sygnalizuje rzut wolny dla Brentford FC na połowie przeciwnika.
88'
Żółtą kartkę ogląda Alfie Doughty (Luton Town).
86'
Kevin Schade (Brentford FC) strzela bramkę, zwiększając tym samym przewagę swojego zespołu. Bieżący wynik to 0-5.
85'
Czy Brentford FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Drużyna Brentford FC atakuje, podanie do Mads Roerslev Rasmussen, który jednak nie strzela w światło bramki.
84'
Prawa róg boiska - czy Brentford FC wykorzysta szansę?
83'
Jarred Gillett przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Rzut wolny dla drużyny goście na Kenilworth Road.
82'
Neal Maupay zmienia Yoane Wissa na Kenilworth Road.
Zmiana. Z boiska schodzi Mathias Jensen, a wchodzi Yehor Yarmoliuk.
81'
Rob Edwards dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Jordan Clark. Na boisko wchodzi Ruddock Pelly (Luton Town).
Brentford FC musi uważać. Luton Town ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
79'
Na Kenilworth Road uderzał na bramkę Bryan Mbeumo z Brentford FC, bez efektu.
76'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Mikkel Damsgaard (Brentford FC). Na murawę wchodzi Christian Norgaard (Brentford FC).
Rzut wolny dla Luton Town na ich własnej połowie.
74'
Niestety Mads Roerslev Rasmussen (Brentford FC) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
73'
Brentford FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Luton Town..
71'
Kenilworth Road (Luton). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Kevin Schade (Brentford FC), na ławce siada Keane Lewis-Potter.
Luton Town: schodzi Albert Sambi Lokonga, za niego zagra Daiki Hashioka.
Zmiana w zespole Luton Town. Boisko opuszcza Tahith Chong, wchodzi Andros Townsend.
Na własnej połowie wykona Brentford FC rzut wolny.
70'
Rzut wolny z własnej połowy dla Luton Town.
69'
68'
Czy Brentford FC wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
66'
Brentford FC ma wykop z linii 5. metra.
Luton Town ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
64'
Keane Lewis-Potter (Brentford FC) podwyższa prowadzenie swojego zespołu! Wynik to 0-4.
63'
Mamy wykop dla goście w Luton.
62'
0-3 po główce Ethan Pinnock na Kenilworth Road. Brentford FC podwyższa.
60'
59'
Ależ emocje! Brentford FC! Strzela Mikkel Damsgaard, ale mimo iż celnie to na Kenilworth Road (Luton) wynik pozostaje bez zmian.
58'
Na Kenilworth Road drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Brentford FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
56'
Piłka bezpieczna po tym jak Luton Town otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Jarred Gillett przyznaje Luton Town wykop z linii 5. metra.
55'
W Luton drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
54'
Kenilworth Road. Sędzia Jarred Gillett odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Luton Town.
53'
Mikkel Damsgaard otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
52'
Wyrzut z linii bocznej dla Brentford FC na Kenilworth Road.
51'
Wyrzut z linii bocznej dla Brentford FC na ich własnej połowie.
50'
Rzut wolny z własnej połowy dla Brentford FC.
49'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Luton Town.
47'
46'
Zmiana na boisku - wchodzi Luke Berry (Luton Town). Murawę opuszcza Reece Burke.
45'
Już 0-2 po golu Yoane Wissa.
Na Kenilworth Road drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Bryan Mbeumo (Brentford FC) nie ma powodów do zadowolenia, bo zamiast strzelić gola, trafia w słupek.
44'
Wyrzut z linii bocznej dla Luton Town na Kenilworth Road.
43'
Na Kenilworth Road wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Jarred Gillett sygnalizuje, że Brentford FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Luton Town.
42'
40'
Rzut rożny dla Luton Town, który wykona Teden Mengi.
39'
Rzut wolny dla Luton Town na połowie Brentford FC.
38'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Ethan Pinnock (Brentford FC).
Z bardzo dobrej pozycji Brentford FC ma wyrzut z linii bocznej.
37'
35'
Fred Onyedinma zmienia Issa Kabore na Kenilworth Road.
Wyrzut z linii bocznej dla Luton Town na połowie Brentford FC.
34'
33'
Brentford FC przed kolejną okazją, ale Mikkel Damsgaard strzela niecelnie.
32'
Kenilworth Road. Sędzia Jarred Gillett odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Brentford FC.
29'
Wyrzut z linii bocznej dla Brentford FC na połowie Luton Town.
28'
27'
Wykop z linii 5. metra dla Brentford FC na Kenilworth Road.
Tahith Chong (Luton Town) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
24'
Gol. Zespół, który prowadzi to Brentford FC. Aktualny wynik meczu to 0-1.
21'
19'
Luton Town w niebezpieczeństwie. Brentford FC ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
18'
17'
16'
15'
Brentford FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
14'
Luton Town otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
13'
Luton Town ma wykop z linii 5. metra.
12'
Luton Town wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Brentford FC..
11'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Brentford FC w Luton.
Na Kenilworth Road drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
9'
Keane Lewis-Potter po niecelnym strzale nie podwyższa dla Brentford FC.
8'
Jarred Gillett przyznaje Brentford FC wykop z linii 5. metra.
7'
Czy Luton Town wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?