1 - 3
Liverpool FC
Trent Alexander-Arnold 32' Ryan Gravenberch 53' Diogo Jota 72'
90'
Fulham FC prze naprzód na Craven Cottage i w konsekwencji głową strzela Harry Wilson, defensywa Liverpool FC na miejscu.
Craig Pawson przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Odgwizdany ofsajd na Mohamed Salah.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Fulham FC.
Wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC na Craven Cottage.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Fulham FC.
Piłka bezpieczna po tym jak Liverpool FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Czy Fulham FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Na Craven Cottage wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Harvey Elliott (Liverpool FC) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Mamy wykop dla goście w Londyn.
89'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Liverpool FC.
Rodrigo Muniz Carvalho strzela niecelnie.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Tom Cairney (Fulham FC) nie strzela bramki.
88'
Craig Pawson odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Fulham FC.
87'
Liverpool FC: schodzi Cody Gakpo, za niego zagra Dominik Szoboszlai.
86'
Wykop z linii 5. metra dla Liverpool FC na Craven Cottage.
Craig Pawson sygnalizuje, że Fulham FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Liverpool FC.
85'
Fulham FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Zmiana w zespole Fulham FC. Boisko opuszcza Alex Iwobi, wchodzi Adama Traore.
84'
83'
Sasa Lukić (Fulham FC) strzela, ale niecelnie.
82'
Craven Cottage (Londyn). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Harry Wilson (Fulham FC), na ławce siada Bobby Reid.
81'
Wyrzut z linii bocznej dla Fulham FC na Craven Cottage.
80'
Craig Pawson sygnalizuje rzut wolny dla Fulham FC na ich własnej połowie.
Joao Moutinho zmienia Trent Alexander-Arnold na Craven Cottage.
79'
Zawodnik spoza boiska - Timothy Castagne dostaje żółtą kartkę.
78'
Craig Pawson sygnalizuje rzut wolny dla Fulham FC na połowie przeciwnika.
77'
Craig Pawson przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Fulham FC, niebezpiecznie blisko pola karnego Liverpool FC.
76'
75'
Liverpool FC zaatakował, ale Darwin Nunez na spalonym.
74'
Jurgen Klopp dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Ryan Gravenberch. Na boisko wchodzi Alexis MacAllister (Liverpool FC).
Zmiana na boisku - wchodzi Mohamed Salah (Liverpool FC). Murawę opuszcza Diogo Jota.
Liverpool FC dokonują zmiany w swoim zespole. Jurgen Klopp decyduje o tym, że na boisko wchodzi Darwin Nunez, a na ławce siada Luis Diaz.
72'
Diogo Jota (Liverpool FC) strzela bramkę, zwiększając tym samym przewagę swojego zespołu. Bieżący wynik to 1-3.
71'
Fulham FC: schodzi Joao Palhinha, za niego zagra Tom Cairney.
70'
Na Craven Cottage drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
68'
Na Craven Cottage uderzał na bramkę Cody Gakpo z Liverpool FC, bez efektu.
67'
Andy Robertson będzie wykonywał rzut rożny.
66'
64'
Ależ emocje! Liverpool FC! Strzela Cody Gakpo, ale mimo iż celnie to na Craven Cottage (Londyn) wynik pozostaje bez zmian.
63'
Na własnej połowie wykona Fulham FC rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC na połowie Fulham FC.
62'
Rzut wolny z własnej połowy dla Fulham FC.
61'
Rzut wolny dla Liverpool FC na ich własnej połowie.
60'
Niestety Diogo Jota (Liverpool FC) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
59'
Liverpool FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Fulham FC..
57'
Wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC na ich własnej połowie.
56'
Wyrzut z linii bocznej dla Fulham FC na połowie Liverpool FC.
55'
Na Craven Cottage drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
53'
Gol! Ryan Gravenberch zdobywa bramkę dla swojej drużyny. Aktualny wynik to 1-2. Liverpool FC obejmują prowadzenie.
51'
Fulham FC ma wykop z linii 5. metra.
Drużyna Liverpool FC atakuje, podanie do Harvey Elliott, który jednak nie strzela w światło bramki.
50'
48'
47'
Craig Pawson przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
45'
Wyrzut z linii bocznej dla Fulham FC na ich własnej połowie.
Craig Pawson sygnalizuje, że Liverpool FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Fulham FC.
1-1 - remis po golu Timothy Castagne.
Craig Pawson przyznaje Liverpool FC wykop z linii 5. metra.
Andreas Pereira po niecelnym strzale nie podwyższa dla Fulham FC.
Craig Pawson sygnalizuje rzut wolny dla Fulham FC niebezpiecznie blisko bramki Liverpool FC.
44'
Z bardzo dobrej pozycji Liverpool FC ma wyrzut z linii bocznej.
43'
Fulham FC otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
42'
41'
Co za okazja! Rodrigo Muniz Carvalho (Fulham FC) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
39'
Arbiter spotkania Craig Pawson pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Fulham FC.
Rzut wolny dla Liverpool FC na połowie Fulham FC.
38'
Rodrigo Muniz Carvalho (Fulham FC) strzela, ale niecelnie.
Liverpool FC na Craven Cottage znów w komplecie, Jarell Quansah wraca do gry.
35'
Jarell Quansah (Liverpool FC) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Craig Pawson zarządza krótką przerwę.
34'
Liverpool FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Liverpool FC jednak bez gola, strzał Cody Gakpo obroniony.
32'
Na prowadzenie 0-1 wyprowadza zespół goście Trent Alexander-Arnold.
30'
Żółtą kartkę ogląda Joao Palhinha (Fulham FC).
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Liverpool FC blisko pola karnego przeciwników.
29'
Fulham FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
27'
Czy Liverpool FC wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
25'
Fulham FC bez gola, Joao Palhinha próbował pokonać bramkarza.
24'
Na Craven Cottage drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
22'
Liverpool FC znów przed szansą, ale tym razem Diogo Jota nie trafia.
18'
15'
Piłka bezpieczna po tym jak Fulham FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Czy Liverpool FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
14'
Liverpool FC ma wykop z linii 5. metra.
13'
Fulham FC ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
12'
Antonee Robinson strzela niecelnie.
Craven Cottage. Sędzia Craig Pawson odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Fulham FC.