Nottingham Forest
match_ended Created with Sketch.
Koniec meczu
90'
Anthony Taylor przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Nottingham Forest, niebezpiecznie blisko pola karnego Everton FC.
Wykop z linii 5. metra dla Everton FC na Goodison Park.
soccer-goal Created with Sketch.
Youssef Chermiti otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Shape Created with Sketch.
Rzut wolny dla Nottingham Forest na połowie Everton FC.
Nottingham Forest wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Everton FC..
Piłka bezpieczna po tym jak Nottingham Forest otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Mamy wykop dla goście w Liverpool.
Na Goodison Park drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla Nottingham Forest na ich własnej połowie.
Żółtka kartka dla Murillo Santiago Costa dos Santos na Goodison Park.
W Liverpool drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Gra toczy się dalej, Morgan Gibbs White (Nottingham Forest) może kontynuować grę.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Youssef Chermiti (Everton FC) musi opuścić niespodziewanie plac gry i za niego wchodzi Beto.
Przerwa w meczu. Beto doznał urazu.
Group 2 Created with Sketch.
Anthony Taylor przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Goodison Park. Sztab medyczny sprawdza czy Morgan Gibbs White (Nottingham Forest) może grać dalej.
Rzut wolny z własnej połowy dla Nottingham Forest.
Rzut wolny dla Everton FC na połowie Nottingham Forest.
Nottingham Forest w składzie bez zmian. Neco Williams może kontynuować grę!
89'
Neco Williams z Nottingham Forest ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
88'
Rzut wolny dla drużyny goście na Goodison Park.
87'
Wyrzut z linii bocznej dla Everton FC na Goodison Park.
86'
Wyrzut z linii bocznej dla Nottingham Forest na połowie Everton FC.
85'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Nottingham Forest.
83'
Everton FC musi uważać. Nottingham Forest ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Na własnej połowie wykona Nottingham Forest rzut wolny.
U gospodarze żółtą katkę ogląda Jack Harrison.
82'
Everton FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
corner2 Created with Sketch.
81'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Ryan Yates (Nottingham Forest).
80'
Żółty kartonik ogląda Jarrad Branthwaite (Everton FC). To zła wiadomość dla drużyny.
Nuno Herlander Simoes do Espirito Santo dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Callum Hudson Odoi. Na boisko wchodzi Divock Origi (Nottingham Forest).
Goodison Park (Liverpool). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Rodrigo Ribeiro (Nottingham Forest), na ławce siada Danilo Oliveira.
Zmiana. Z boiska schodzi Nicolas Dominguez, a wchodzi Ryan Yates.
79'
Everton FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
78'
Co za okazja! Dwight McNeil (Everton FC) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
76'
Dwight McNeil podwyższa na 2-0.
Group 9 Copy Created with Sketch.
74'
Arbiter spotkania Anthony Taylor pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Everton FC.
Rzut wolny dla Nottingham Forest na ich własnej połowie.
73'
Na Goodison Park drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
71'
Na Goodison Park wykop z linii 5. metra drużyny goście.
70'
Nottingham Forest ma wykop z linii 5. metra.
68'
Anthony Taylor sygnalizuje, że Nottingham Forest wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Everton FC.
67'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Andre Gomes. Na boisko wchodzi James Garner.
Sean Dyche ściąga z boiska kontuzjowanego Dominic Calvert-Lewin, za niego wpuszcza Beto.
66'
Anthony Taylor sygnalizuje rzut wolny dla Everton FC na ich własnej połowie.
65'
Nottingham Forest w ataku na Goodison Park, ale sędzia pokazał, że Morgan Gibbs White był na pozycji spalonej.
Group Created with Sketch.
63'
Anthony Taylor przyznaje Everton FC wykop z linii 5. metra.
Nie ma urazu. Dominic Calvert-Lewin wraca na boisko.
61'
Mecz jest na moment przerwany. Dominic Calvert-Lewin (Everton FC) odnosi jakąś kontuzję.
60'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Everton FC.
Nottingham Forest znów przed szansą, ale tym razem Morgan Gibbs White nie trafia.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
59'
Goodison Park (Liverpool). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Jarrad Branthwaite wraca na boisko.
57'
Jarrad Branthwaite (Everton FC) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
55'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
54'
Anthony Taylor przyznaje Nottingham Forest wykop z linii 5. metra.
Everton FC przed kolejną okazją, ale Dominic Calvert-Lewin strzela niecelnie.
Prawa róg boiska - czy Everton FC wykorzysta szansę?
53'
Zmiana na boisku - wchodzi Anthony Elanga (Nottingham Forest). Murawę opuszcza Giovanni Reyna.
Piłka bezpieczna po tym jak Everton FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Anthony Taylor przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
52'
Czy Nottingham Forest wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
51'
Czy Everton FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
50'
49'
47'
Everton FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Nottingham Forest..
46'
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Danilo Oliveira będzie wykonywał rzut rożny.
Rzut rożny dla Nottingham Forest, który wykona Danilo Oliveira.
Goodison Park. Sędzia Anthony Taylor odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Nottingham Forest.
Lewa róg boiska - czy Nottingham Forest wykorzysta szansę?
42'
Na Goodison Park drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
40'
Nottingham Forest bez gola, Chris Wood próbował pokonać bramkarza.
39'
Nottingham Forest otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
38'
37'
Wyrzut z linii bocznej dla Everton FC na ich własnej połowie.
36'
Nottingham Forest ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Everton FC w Liverpool.
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
35'
Rzut rożny dla Everton FC, który wykona Andre Gomes.
33'
Wyrzut z linii bocznej dla Everton FC na połowie Nottingham Forest.
32'
Anthony Taylor sygnalizuje rzut wolny dla Nottingham Forest na ich własnej połowie.
31'
29'
Idrissa Gueye (Everton FC) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 1-0.
28'
Callum Hudson Odoi celnie strzela, ale gola nie ma.
27'
Goodison Park. Dominic Calvert-Lewin uderza głową na bramkę drużyny Nottingham Forest, ale obrona wyjaśnia sytuację. Nie ma bramki.
25'
22'
21'
20'
Wykop z linii 5. metra dla Nottingham Forest na Goodison Park.
Witalij Mykołenko po niecelnym strzale nie podwyższa dla Everton FC.
19'
Everton FC otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Wyrzut z linii bocznej dla Everton FC w pobliżu pola karnego.
18'
Na połowie Nottingham Forest Everton FC wykona rzut wolny.
17'
16'
14'
13'
Nottingham Forest w niebezpieczeństwie. Everton FC ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
11'
10'
Wyrzut z linii bocznej dla Nottingham Forest na Goodison Park.
Goodison Park. Sędzia Anthony Taylor odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Everton FC.
9'
8'
Rzut wolny z własnej połowy dla Everton FC.
7'
Dwight McNeil będzie wykonywał rzut rożny.
6'
Anthony Taylor sygnalizuje rzut wolny dla Nottingham Forest na połowie przeciwnika.
5'
Nottingham Forest jednak bez gola, strzał Neco Williams obroniony.
4'
3'
2'
Rzut wolny dla Everton FC na ich własnej połowie.
1'