Wykop z linii 5. metra dla LOSC Lille na Stade Francis-Le Ble.
Jeremy Le Douaron (Stade Brestois 29) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Wyrzut z linii bocznej dla LOSC Lille na Stade Francis-Le Ble.
Prawa róg boiska - czy Stade Brestois 29 wykorzysta szansę?
Clement Turpin przyznaje wyrzut z linii bocznej dla LOSC Lille, niebezpiecznie blisko pola karnego Stade Brestois 29.
89'
Clement Turpin przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
87'
Bradley Locko otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Stade Brestois 29 w niebezpieczeństwie. LOSC Lille ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
Prawa róg boiska - czy LOSC Lille wykorzysta szansę?
86'
LOSC Lille jednak bez gola, strzał Benjamin Andre obroniony.
85'
LOSC Lille znowu w komplecie. Benjamin Andre wraca do gry!
84'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Edon Zhegrova (LOSC Lille). Na murawę wchodzi Ivan Cavaleiro (LOSC Lille).
Zmiana na boisku - wchodzi Adam Ounas (LOSC Lille). Murawę opuszcza Hakon Arnar Haraldsson.
Stade Brestois 29 dokonują zmiany w swoim zespole. Eric Roy decyduje o tym, że na boisko wchodzi Billal Brahimi, a na ławce siada Romain Del Castillo.
Zmiana. Z boiska schodzi Martin Satriano, a wchodzi Jeremy Le Douaron.
83'
Benjamin Andre (LOSC Lille) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
Stade Brestois 29 otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
79'
Gospodarze zdobywają gola, który daje im remis. Strzelcem bramki jest Martin Satriano.
77'
Clement Turpin przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Stade Brestois 29, niebezpiecznie blisko pola karnego LOSC Lille.
76'
Stade Brestois 29 ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Steve Mounie zmienia Mathias Pereira Lage na Stade Francis-Le Ble.
75'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Brestois 29 na połowie LOSC Lille.
72'
Clement Turpin sygnalizuje rzut wolny dla Stade Brestois 29 na ich własnej połowie.
71'
Clement Turpin przyznaje Stade Brestois 29 wykop z linii 5. metra.
Drużyna LOSC Lille atakuje, podanie do Hakon Arnar Haraldsson, który jednak nie strzela w światło bramki.
Rzut rożny dla LOSC Lille, który wykona Angel Gomes.
Na Stade Francis-Le Ble uderzał na bramkę Jonathan David z LOSC Lille, bez efektu.
69'
Na Stade Francis-Le Ble drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Piłka bezpieczna po tym jak LOSC Lille otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Stade Francis-Le Ble (Brest). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Kamory Doumbia (Stade Brestois 29), na ławce siada Mahdi Camara.
68'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Hugo Magnetti. Na boisko wchodzi Jonas Martin.
67'
Jonathan David (LOSC Lille) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 0-1.
65'
Stade Brestois 29 bez gola, Mathias Pereira Lage próbował pokonać bramkarza.
64'
Clement Turpin sygnalizuje rzut wolny dla Stade Brestois 29 na połowie przeciwnika.
62'
Wykop z linii 5. metra dla Stade Brestois 29 na Stade Francis-Le Ble.
Stade Francis-Le Ble (Brest). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Tiago Santos (LOSC Lille).
60'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla LOSC Lille w Brest.
57'
Stade Brestois 29: żółtka kartka dla Pierre Lees Melou.
Rzut wolny dla drużyny goście na Stade Francis-Le Ble.
Mathias Pereira Lage (Stade Brestois 29) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
56'
Co za okazja! Edon Zhegrova (LOSC Lille) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
54'
Na Stade Francis-Le Ble wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Martin Satriano (Stade Brestois 29) strzela, ale niecelnie.
52'
Mamy wykop dla goście w Brest.
Martin Satriano (Stade Brestois 29) główkuje, ale tym razem chybia.
51'
Clement Turpin sygnalizuje, że Stade Brestois 29 wykona wyrzut z linii bocznej na połowie LOSC Lille.
50'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Stade Brestois 29.
LOSC Lille przed kolejną okazją, ale Nabil Bentaleb strzela niecelnie.
49'
W Brest drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
48'
Czy Stade Brestois 29 wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
LOSC Lille ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
45'
Na Stade Francis-Le Ble drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Stade Brestois 29 ma wykop z linii 5. metra.
43'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Brestois 29 w pobliżu pola karnego.
Na własnej połowie wykona Stade Brestois 29 rzut wolny.
42'
41'
40'
Na połowie LOSC Lille Stade Brestois 29 wykona rzut wolny.
38'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Brestois 29 na ich własnej połowie.
37'
LOSC Lille wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Stade Brestois 29..
36'
Stade Brestois 29 atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
34'
33'
Piłka bezpieczna po tym jak Stade Brestois 29 otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
32'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla LOSC Lille blisko pola karnego przeciwników.
Z bardzo dobrej pozycji Stade Brestois 29 ma wyrzut z linii bocznej.
31'
Niestety Edon Zhegrova (LOSC Lille) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
30'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla LOSC Lille.
Hugo Magnetti po niecelnym strzale nie podwyższa dla Stade Brestois 29.
29'
28'
Co za strzał! Słupek! Romain Del Castillo (Stade Brestois 29) pechowo nie strzela gola dla swojej drużyny.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Edon Zhegrova (LOSC Lille) nie strzela bramki.
27'
Żółta kartka dla Mathias Pereira Lage.
Dobra pozycja dla graczy LOSC Lille przy tym rzucie wolnym.
26'
Rzut wolny z własnej połowy dla LOSC Lille.
Ależ emocje! Stade Brestois 29! Strzela Martin Satriano, ale mimo iż celnie to na Stade Francis-Le Ble (Brest) wynik pozostaje bez zmian.
24'
Stade Brestois 29 otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Na połowie Stade Brestois 29 LOSC Lille wykona rzut wolny.
22'
21'
19'
W Brest drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stade Francis-Le Ble.
18'
Angel Gomes będzie wykonywał rzut rożny.
Hakon Arnar Haraldsson celnie strzela, ale gola nie ma.
15'
Angel Gomes strzela niecelnie.
Czy LOSC Lille wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
14'
Stade Brestois 29 musi uważać. LOSC Lille ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
12'
11'
Martin Satriano
10'
Rzut wolny dla LOSC Lille na połowie Stade Brestois 29.
Stade Brestois 29 znów przed szansą, ale tym razem Brendan Chardonnet nie trafia.
9'
8'
Na Stade Francis-Le Ble drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
7'
Stade Brestois 29 wykona wyrzut z linii bocznej na połowie LOSC Lille..
6'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Stade Brestois 29.
5'
Clement Turpin odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Stade Brestois 29.
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Brestois 29 na Stade Francis-Le Ble.
4'
Clement Turpin sygnalizuje rzut wolny dla LOSC Lille na ich własnej połowie.
3'
Rzut wolny dla Stade Brestois 29 na ich własnej połowie.
2'
Stade Francis-Le Ble. Sędzia Clement Turpin odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Stade Brestois 29.