Wyrzut z linii bocznej dla RC Lens na połowie Clermont Foot 63.
Wyrzut z linii bocznej dla Clermont Foot 63 w pobliżu pola karnego.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Clermont Foot 63 w Lens.
Clermont Foot 63 otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Benoit Bastien przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Piłka bezpieczna po tym jak Clermont Foot 63 otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Rzut wolny dla RC Lens na ich własnej połowie.
89'
Florian Sotoca (RC Lens) strzela i...słupek ratuje przeciwników!
Na własnej połowie wykona RC Lens rzut wolny.
Morgan Guilavogui za Sepe Elye Wahi jako trzeci zmiana u gospodarze.
88'
Na Stade Bollaert-Delelis drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
87'
Benoit Bastien przyznaje RC Lens wykop z linii 5. metra.
86'
Na Stade Bollaert-Delelis wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Zmiana na boisku - wchodzi Bilal Boutobba (Clermont Foot 63). Murawę opuszcza Muhammed-Cham Saracevic.
85'
Clermont Foot 63 ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Clermont Foot 63 otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Benoit Bastien sygnalizuje rzut wolny dla RC Lens na ich własnej połowie.
84'
RC Lens dokonują zmiany w swoim zespole. Franck Haise decyduje o tym, że na boisko wchodzi Massadio Haidara, a na ławce siada Deiver Machado.
83'
RC Lens musi uważać. Clermont Foot 63 ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
82'
Na połowie RC Lens Clermont Foot 63 wykona rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej dla RC Lens na Stade Bollaert-Delelis.
81'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla RC Lens.
Benoit Bastien sygnalizuje rzut wolny dla RC Lens na połowie przeciwnika.
80'
79'
Rzut wolny z własnej połowy dla RC Lens.
Żółty kartonik ogląda Yohann Magnin (Clermont Foot 63). To zła wiadomość dla drużyny.
77'
Zmiana. Z boiska schodzi Angelo Fulgini, a wchodzi David Pereira Da Costa.
76'
RC Lens ma wykop z linii 5. metra.
75'
74'
Czy Clermont Foot 63 wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
73'
Rzut wolny dla Clermont Foot 63 na ich własnej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla RC Lens na Stade Bollaert-Delelis.
Clermont Foot 63 znów przed szansą, ale tym razem Muhammed-Cham Saracevic nie trafia.
69'
Rzut wolny dla Clermont Foot 63 na połowie RC Lens.
68'
Benoit Bastien sygnalizuje rzut wolny dla Clermont Foot 63 na ich własnej połowie.
66'
W Lens, RC Lens atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
65'
Ależ emocje! RC Lens! Strzela Sepe Elye Wahi, ale mimo iż celnie to na Stade Bollaert-Delelis (Lens) wynik pozostaje bez zmian.
RC Lens otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
64'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Habib Keita. Na boisko wchodzi Jeremie Bela.
Alan Virginius ustępuje miejsca na boisku dla Grejohn Kyei.
63'
60'
Mamy wykop dla goście w Lens.
59'
58'
Benoit Bastien sygnalizuje, że RC Lens wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Clermont Foot 63.
Clermont Foot 63 wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RC Lens..
56'
Na Stade Bollaert-Delelis drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
55'
Wyrzut z linii bocznej dla Clermont Foot 63 na ich własnej połowie.
54'
Deiver Machado otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
52'
Angelo Fulgini celnie strzela, ale gola nie ma.
51'
RC Lens wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Clermont Foot 63..
50'
Rzut wolny dla RC Lens na połowie Clermont Foot 63.
Na Stade Bollaert-Delelis drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
48'
46'
Na własnej połowie wykona Clermont Foot 63 rzut wolny.
Lewa róg boiska - czy RC Lens wykorzysta szansę?
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Sepe Elye Wahi (RC Lens) nie strzela bramki.
45'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Habib Keita (Clermont Foot 63).
Rzut wolny dla drużyny goście na Stade Bollaert-Delelis.
44'
43'
42'
41'
40'
Z bardzo dobrej pozycji RC Lens ma wyrzut z linii bocznej.
Żółtą kartkę ogląda Elbasan Rashani (Clermont Foot 63).
Czy RC Lens wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
39'
Muhammed-Cham Saracevic (Clermont Foot 63) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Stade Bollaert-Delelis. Sędzia Benoit Bastien odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Clermont Foot 63.
Lewa róg boiska - czy Clermont Foot 63 wykorzysta szansę?
38'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Clermont Foot 63.
Drużyna RC Lens atakuje, podanie do Florian Sotoca, który jednak nie strzela w światło bramki.
37'
36'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla RC Lens.
35'
34'
Ofsajd zawodnika goście.
33'
RC Lens ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Clermont Foot 63 musi uważać. RC Lens ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
31'
Benoit Bastien przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
30'
28'
27'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla RC Lens w Lens.
26'
24'
RC Lens otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
23'
Wyrzut z linii bocznej dla RC Lens w pobliżu pola karnego.
Benoit Bastien przyznaje wyrzut z linii bocznej dla RC Lens, niebezpiecznie blisko pola karnego Clermont Foot 63.
22'
Benoit Bastien przyznaje Clermont Foot 63 wykop z linii 5. metra.
21'
Na Stade Bollaert-Delelis wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Angelo Fulgini (RC Lens) strzela, ale niecelnie.
20'
Angelo Fulgini strzela niecelnie.
19'
Benoit Bastien sygnalizuje rzut wolny dla RC Lens niebezpiecznie blisko bramki Clermont Foot 63.
18'
U goście żółtą katkę ogląda Johan Gastien.
17'
Clermont Foot 63 ma wykop z linii 5. metra.
Angelo Fulgini (RC Lens) główkuje, ale tym razem chybia.
16'
Stade Bollaert-Delelis (Lens). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Sepe Elye Wahi (RC Lens).
15'
14'
13'
11'
10'
W Lens drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
9'
Wyrzut z linii bocznej dla RC Lens na ich własnej połowie.
6'
Wykop z linii 5. metra dla Clermont Foot 63 na Stade Bollaert-Delelis.
3'
Florian Sotoca (RC Lens) zdobywa bramkę z rzutu karnego i wyprowadza zespół na prowadzenie.