Na Stade de la Beaujoire wykop z linii 5. metra drużyny goście.
soccer-goal Created with Sketch.
Stade Rennes ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Nantes.
Piłka bezpieczna po tym jak Stade Rennes otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na połowie Stade Rennes FC Nantes wykona rzut wolny.
Na Stade de la Beaujoire drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Stade Rennes zwiększa przewagę nad przeciwnikami. Strzelcem bramki jest Amine Gouiri, a wynik meczu na tę chwilę to 0-3.
Group 9 Copy Created with Sketch.
Mamy wykop dla gospodarze w Nantes.
89'
Zmiana na boisku - wchodzi Fabian Rieder (Stade Rennes). Murawę opuszcza Azor Matusiwa.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Stade Rennes: schodzi Jeanuel Belocian, za niego zagra Arthur Theate.
88'
Willy Delajod sygnalizuje rzut wolny dla Stade Rennes na ich własnej połowie.
86'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Nantes na ich własnej połowie.
Rzut wolny dla FC Nantes na ich własnej połowie.
FC Nantes ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
85'
Piłka bezpieczna po tym jak FC Nantes otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
FC Nantes dokonują zmiany w swoim zespole. Antoine Kombouare decyduje o tym, że na boisko wchodzi Marcus Coco, a na ławce siada Kelvin Amian Adou.
Willy Delajod sygnalizuje rzut wolny dla Stade Rennes na połowie przeciwnika.
84'
Arbiter spotkania Willy Delajod pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny FC Nantes.
Shape Created with Sketch.
Willy Delajod przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
83'
Na Stade de la Beaujoire wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Benjamin Bourigeaud będzie wykonywał rzut rożny.
corner2 Created with Sketch.
82'
Stade Rennes jednak bez gola, strzał Bertug Ozgur Yildirim obroniony.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
Stade de la Beaujoire (Nantes). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Bertug Ozgur Yildirim (Stade Rennes), na ławce siada Martin Terrier.
Arnaud Kalimuendo ustępuje miejsca na boisku dla Amine Gouiri.
81'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stade de la Beaujoire.
80'
Stade Rennes musi uważać. FC Nantes ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
79'
Rzut wolny z własnej połowy dla Stade Rennes.
Mamy wykop dla goście w Nantes.
Stade de la Beaujoire. Mostafa Mohamed uderza głową na bramkę drużyny Stade Rennes, ale obrona wyjaśnia sytuację. Nie ma bramki.
Stade de la Beaujoire. Sędzia Willy Delajod odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Nantes.
78'
Wykop z linii 5. metra dla Stade Rennes na Stade de la Beaujoire.
Główka Mostafa Mohamed (FC Nantes)....niecelnie.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
Na Stade de la Beaujoire drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
76'
Na 0-2 podwyższa z rzutu karnego Benjamin Bourigeaud.
73'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
72'
Stade Rennes otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Florent Mollet (FC Nantes). Na murawę wchodzi Stredair Appuah (FC Nantes).
Antoine Kombouare dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Samuel Moutoussamy. Na boisko wchodzi Benie Adama Traore (FC Nantes).
71'
Rzut wolny dla FC Nantes na połowie Stade Rennes.
Czy FC Nantes wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
FC Nantes na Stade de la Beaujoire znów w komplecie, Samuel Moutoussamy wraca do gry.
69'
W Nantes mamy chwilę spokoju, gracz FC Nantes - Samuel Moutoussamy doznał kontuzji i mamy przerwę.
Group 2 Created with Sketch.
68'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Ludovic Blas. Na boisko wchodzi Benjamin Bourigeaud.
67'
Na prowadzenie 0-1 wyprowadza zespół goście Arnaud Kalimuendo.
66'
Na własnej połowie wykona Stade Rennes rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Rennes na Stade de la Beaujoire.
64'
Z bardzo dobrej pozycji Stade Rennes ma wyrzut z linii bocznej.
63'
W Nantes drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Guela Doue (Stade Rennes).
Wyrzut z linii bocznej dla FC Nantes na połowie Stade Rennes.
62'
61'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Stade Rennes.
60'
Na własnej połowie wykona FC Nantes rzut wolny.
59'
58'
FC Nantes ma wykop z linii 5. metra.
Stade Rennes ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
57'
Willy Delajod sygnalizuje, że Stade Rennes wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Nantes.
56'
55'
54'
FC Nantes wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Stade Rennes..
Willy Delajod przyznaje FC Nantes wykop z linii 5. metra.
Arnaud Kalimuendo strzela niecelnie.
53'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
52'
Żółta kartka dla Baptiste Santamaria.
FC Nantes otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
50'
Willy Delajod przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Nantes, niebezpiecznie blisko pola karnego Stade Rennes.
49'
48'
Co za okazja! Ludovic Blas (Stade Rennes) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
47'
Rzut wolny dla Stade Rennes na połowie FC Nantes.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Willy Delajod przyznaje Stade Rennes wykop z linii 5. metra.
Mostafa Mohamed (FC Nantes) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Willy Delajod odgwizduje spalonego zawodnika drużyny FC Nantes.
Group Created with Sketch.
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Stade Rennes. Sędzia spotkania Willy Delajod jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stade de la Beaujoire (Nantes).
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Nantes.
44'
43'
42'
Ludovic Blas po niecelnym strzale nie podwyższa dla Stade Rennes.
41'
Szczęśliwie Mostafa Mohamed może grać dalej.
Krótka pauza na stadionie Stade de la Beaujoire. Sędzia Willy Delajod pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Mostafa Mohamed może kontynuować grę.
39'
Żółty kartonik ogląda Christopher Wooh (Stade Rennes). To zła wiadomość dla drużyny.
38'
37'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Rennes na ich własnej połowie.
36'
Willy Delajod sygnalizuje, że FC Nantes wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Stade Rennes.
33'
Stade Rennes w składzie bez zmian. Ludovic Blas może kontynuować grę!
32'
Mecz jest na moment przerwany. Ludovic Blas (Stade Rennes) odnosi jakąś kontuzję.
31'
Ależ emocje! FC Nantes! Strzela Mostafa Mohamed, ale mimo iż celnie to na Stade de la Beaujoire (Nantes) wynik pozostaje bez zmian.
30'
Stade Rennes wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Nantes..
Wyrzut z linii bocznej dla FC Nantes na Stade de la Beaujoire.
29'
Lewa róg boiska - czy Stade Rennes wykorzysta szansę?
28'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Stade Rennes w Nantes.
Stade Rennes przed szansą na Stade de la Beaujoire! Ale Desire Doue trafia w poprzeczkę!
26'
Douglas kończy gre na dzisiaj - prawdopodobnie w wyniku kontuzji. Na boisko w zastępstwie wbiega Abdoul Kader Bamba.
25'
Douglas z FC Nantes ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
23'
Gra toczy się dalej, Douglas (FC Nantes) może kontynuować grę.
21'
Willy Delajod przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Stade de la Beaujoire. Sztab medyczny sprawdza czy Douglas (FC Nantes) może grać dalej.
19'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Nantes.
18'
Na połowie FC Nantes Stade Rennes wykona rzut wolny.
17'
15'
Willy Delajod sygnalizuje rzut wolny dla FC Nantes na ich własnej połowie.
14'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Stade Rennes.
Rzut rożny dla Stade Rennes, który wykona Ludovic Blas.
Stade de la Beaujoire. Sędzia Willy Delajod odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Stade Rennes.
12'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Stade Rennes blisko pola karnego przeciwników.
11'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Florent Mollet (FC Nantes) nie strzela bramki.
10'
Wykop z linii 5. metra dla FC Nantes na Stade de la Beaujoire.
Stade Rennes przed kolejną okazją, ale Baptiste Santamaria strzela niecelnie.
6'
Na Stade de la Beaujoire drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Stade Rennes ma wykop z linii 5. metra.
5'
Prawa róg boiska - czy FC Nantes wykorzysta szansę?
4'
2'
Wyrzut z linii bocznej dla Stade Rennes w pobliżu pola karnego.
Desire Doue będzie wykonywał rzut rożny.