Real Betis Balompie
Ayoze Perez 19' Ayoze Perez 77'
90'
Valencia CF otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Na Mestalla drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Rzut wolny dla Real Betis Balompie na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Real Betis Balompie na ich własnej połowie.
Mateo Busquets Ferrer sygnalizuje, że Real Betis Balompie wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Valencia CF.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Real Betis Balompie.
Hugo Duro (Valencia CF) główkuje, ale tym razem chybia.
Prawa róg boiska - czy Valencia CF wykorzysta szansę?
89'
Mateo Busquets Ferrer przyznaje Real Betis Balompie wykop z linii 5. metra.
Gra toczy się dalej, Rui Silva (Real Betis Balompie) może kontynuować grę.
88'
Zmiana. Z boiska schodzi Ayoze Perez, a wchodzi Abner Vinicius Da Silva Santos.
Zmiana na boisku - wchodzi William Carvalho (Real Betis Balompie). Murawę opuszcza Johnny Cardoso.
Rzut wolny z własnej połowy dla Real Betis Balompie.
87'
Mateo Busquets Ferrer przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Mestalla. Sztab medyczny sprawdza czy Rui Silva (Real Betis Balompie) może grać dalej.
86'
Na własnej połowie wykona Real Betis Balompie rzut wolny.
Mestalla. Sędzia Mateo Busquets Ferrer odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Valencia CF.
84'
Zmiana w zespole Valencia CF. Boisko opuszcza Diego Lopez Noguerol, wchodzi Alberto Mari.
83'
Mamy wykop dla goście w Walencja.
80'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Pepelu (Valencia CF) nie strzela bramki.
79'
Z bardzo dobrej pozycji Valencia CF ma wyrzut z linii bocznej.
77'
Gol. Zespół, który prowadzi to Real Betis Balompie. Aktualny wynik meczu to 1-2.
Hugo Guillamon otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
76'
Manuel Pellegrini dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Cedric Bakambu. Na boisko wchodzi Willian Jose (Real Betis Balompie).
Real Betis Balompie ma wykop z linii 5. metra.
75'
74'
73'
Na Mestalla wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Niestety Peter Gonzalez (Valencia CF) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
Czy Valencia CF wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Real Betis Balompie bez gola, German Pezzella próbował pokonać bramkarza.
Rzut wolny dla Real Betis Balompie na połowie Valencia CF.
72'
71'
W Walencja, Valencia CF atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
70'
Na Mestalla drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
69'
Mateo Busquets Ferrer po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
68'
Real Betis Balompie otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
67'
Mateo Busquets Ferrer sygnalizuje rzut wolny dla Real Betis Balompie na ich własnej połowie.
Andre Almeida ustępuje miejsca na boisku dla Hugo Guillamon.
Mestalla (Walencja). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Dimitri Foulquier (Valencia CF), na ławce siada Thierry Correia.
66'
Pepelu daje remis dla Valencia CF po wykorzystanym rzucie karnym.
64'
Juan Miranda
Żółta kartka dla Juan Miranda.
63'
Pepelu będzie wykonywał rzut rożny.
Rzut rożny dla Valencia CF, który wykona Pepelu.
Rzut wolny z własnej połowy dla Valencia CF.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Javier Guerra Moreno. Na boisko wchodzi Peter Gonzalez.
61'
Wykop z linii 5. metra dla Valencia CF na Mestalla.
Lewa róg boiska - czy Real Betis Balompie wykorzysta szansę?
59'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Isco (Real Betis Balompie). Na murawę wchodzi Nabil Fekir (Real Betis Balompie).
58'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Real Betis Balompie.
Real Betis Balompie ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
57'
Piłka bezpieczna po tym jak Valencia CF otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
56'
Odgwizdany spalony na zawodniku Valencia CF.
Real Betis Balompie musi uważać. Valencia CF ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Mateo Busquets Ferrer przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Valencia CF, niebezpiecznie blisko pola karnego Real Betis Balompie.
55'
Wyrzut z linii bocznej dla Real Betis Balompie na Mestalla.
Valencia CF otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
54'
53'
Rzut wolny dla Valencia CF na ich własnej połowie.
Mateo Busquets Ferrer przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
52'
Real Betis Balompie ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Mestalla. Sędzia Mateo Busquets Ferrer odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Real Betis Balompie.
51'
Mestalla. German Pezzella uderza głową na bramkę drużyny Valencia CF, ale obrona wyjaśnia sytuację. Nie ma bramki.
50'
Real Betis Balompie ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
49'
W Walencja drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
48'
Na własnej połowie wykona Valencia CF rzut wolny.
47'
Na Mestalla wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Mestalla (Walencja). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Isco (Real Betis Balompie).
Rzut wolny dla drużyny goście na Mestalla.
46'
Mateo Busquets Ferrer przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
0'
Mestalla. Arbiter Mateo Busquets Ferrer dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Valencia CF.
46'
Sergi Canos za Fran Perez jako pierwszy zmiana u gospodarze.
45'
Wykop z linii 5. metra dla Real Betis Balompie na Mestalla.
Drużyna Valencia CF atakuje, podanie do Cenk Ozkacar, który jednak nie strzela w światło bramki.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Valencia CF.
44'
43'
Żółtka kartka dla Pepelu na Mestalla.
42'
41'
40'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Valencia CF w Walencja.
39'
38'
Mateo Busquets Ferrer odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Real Betis Balompie.
34'
33'
Mamy wykop dla gospodarze w Walencja.
Real Betis Balompie znów przed szansą, ale tym razem Isco nie trafia.
32'
Na Mestalla drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
31'
Wyrzut z linii bocznej dla Real Betis Balompie na połowie Valencia CF.
Valencia CF w składzie bez zmian. Thierry Correia może kontynuować grę!
29'
Krótka pauza na stadionie Mestalla. Sędzia Mateo Busquets Ferrer pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Thierry Correia może kontynuować grę.
28'
Real Betis Balompie w natarciu. Giudo Rodriguez strzela głową na bramkę zespołu Valencia CF, ale ich defensywa wybija piłkę.
Rzut rożny dla Real Betis Balompie, który wykona Isco.
27'
Real Betis Balompie wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Valencia CF..
26'
25'
Wyrzut z linii bocznej dla Valencia CF na Mestalla.
24'
Wyrzut z linii bocznej dla Valencia CF na połowie Real Betis Balompie.
23'
22'
21'
19'
Prowadzenie dla Real Betis Balompie po golu Ayoze Perez.
18'
17'
Mateo Busquets Ferrer przyznaje Valencia CF wykop z linii 5. metra.
Wyrzut z linii bocznej dla Real Betis Balompie w pobliżu pola karnego.
16'
Mateo Busquets Ferrer sygnalizuje rzut wolny dla Real Betis Balompie na połowie przeciwnika.
13'
Spalony (Valencia CF).
W Walencja drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Youssouf Sabaly (Real Betis Balompie) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Mateo Busquets Ferrer zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
12'
11'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Mestalla.
10'
9'
Lewa róg boiska - czy Valencia CF wykorzysta szansę?
7'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Valencia CF.
6'
5'
Wyrzut z linii bocznej dla Valencia CF na ich własnej połowie.
4'
Co za okazja! Cenk Ozkacar (Valencia CF) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
Czy Valencia CF wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
Valencia CF wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Real Betis Balompie..
3'
Ależ emocje! Real Betis Balompie! Strzela Cedric Bakambu, ale mimo iż celnie to na Mestalla (Walencja) wynik pozostaje bez zmian.