Youssef En-Nesyri 43' Dodi Lukebakio 90'
90'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Sevilla FC.
Na Gran Canaria wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
W Las Palmas de Gran Canaria drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Alejandro Muniz Ruiz sygnalizuje, że UD Las Palmas wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Sevilla FC.
Dodi Lukebakio (Sevilla FC) podwyższa prowadzenie swojego zespołu! Wynik to 0-2.
Sevilla FC musi uważać. UD Las Palmas ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Sevilla FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Sevilla FC. Sędzia spotkania Alejandro Muniz Ruiz jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Gran Canaria (Las Palmas de Gran Canaria).
Sory Kaba zmienia Alex Suarez na Gran Canaria.
Mamy wykop dla goście w Las Palmas de Gran Canaria.
88'
UD Las Palmas ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
87'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Maximo Perrone. Na boisko wchodzi Jose Campana.
Na Gran Canaria drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
86'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla UD Las Palmas w Las Palmas de Gran Canaria.
85'
Z bardzo dobrej pozycji UD Las Palmas ma wyrzut z linii bocznej.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Gran Canaria.
84'
Sevilla FC ma wykop z linii 5. metra.
83'
Na połowie Sevilla FC UD Las Palmas wykona rzut wolny.
Alejandro Muniz Ruiz przyznaje wyrzut z linii bocznej dla UD Las Palmas, niebezpiecznie blisko pola karnego Sevilla FC.
82'
Alejandro Muniz Ruiz sygnalizuje rzut wolny dla UD Las Palmas na połowie przeciwnika.
81'
Youssef En-Nesyri nie może pogodzić się z decyzją sędziego Alejandro Muniz Ruiz, który odgwizdał spalonego.
Na własnej połowie wykona Sevilla FC rzut wolny.
80'
Piłka bezpieczna po tym jak UD Las Palmas otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
79'
Wyrzut z linii bocznej dla Sevilla FC na ich własnej połowie.
78'
Dodi Lukebakio za Oliver Torres jako czwarty zmiana u goście.
Zmiana na boisku - wchodzi Suso (Sevilla FC). Murawę opuszcza Isaac Romero Bernal.
Francisco Javier Garcia Pimienta dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Sandro Ramirez. Na boisko wchodzi Munir El Haddadi (UD Las Palmas).
UD Las Palmas: schodzi Javier Munoz Jimenez, za niego zagra Benito Ramirez.
77'
UD Las Palmas otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
76'
Wyrzut z linii bocznej dla UD Las Palmas w pobliżu pola karnego.
75'
Prawa róg boiska - czy UD Las Palmas wykorzysta szansę?
74'
Na Gran Canaria drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
73'
Kolejny mecz nie dla Kike Salas z drużyny goście. Alejandro Muniz Ruiz pokazał mu żółtą kartkę.
72'
Alejandro Muniz Ruiz po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
71'
Alejandro Muniz Ruiz przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
69'
Rzut wolny dla drużyny goście na Gran Canaria.
Alejandro Muniz Ruiz sygnalizuje, że Sevilla FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie UD Las Palmas.
68'
Wykop z linii 5. metra dla UD Las Palmas na Gran Canaria.
Sevilla FC bez gola, niecelny strzał głową Sergio Ramos.
Gran Canaria. Sędzia Alejandro Muniz Ruiz odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Sevilla FC.
Wyrzut z linii bocznej dla Sevilla FC w pobliżu pola karnego.
Alejandro Muniz Ruiz przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Sevilla FC, niebezpiecznie blisko pola karnego UD Las Palmas.
67'
Gran Canaria (Las Palmas de Gran Canaria). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Jesus Navas (Sevilla FC), na ławce siada Lucas Ocampos.
66'
Loic Bade ustępuje miejsca na boisku dla Lucien Agoume.
65'
Gran Canaria. Sędzia Alejandro Muniz Ruiz odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to UD Las Palmas.
64'
Sevilla FC w niebezpieczeństwie. UD Las Palmas ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
63'
Wyrzut z linii bocznej dla UD Las Palmas na połowie Sevilla FC.
Na Gran Canaria wykop z linii 5. metra drużyny goście.
61'
Rzut wolny z własnej połowy dla UD Las Palmas.
Loic Bade otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Alejandro Muniz Ruiz ma dziś sporo pracy. Sevilla FC muszą uważać na kartki.
60'
Z bardzo dobrej pozycji Sevilla FC ma wyrzut z linii bocznej.
Rzut wolny dla UD Las Palmas na ich własnej połowie.
58'
Sandro Ramirez po niecelnym strzale nie podwyższa dla UD Las Palmas.
57'
Sevilla FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
55'
53'
Alejandro Muniz Ruiz sygnalizuje rzut wolny dla Sevilla FC na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Sevilla FC na Gran Canaria.
52'
51'
50'
49'
Wyrzut z linii bocznej dla UD Las Palmas na Gran Canaria.
48'
Mamy wykop dla gospodarze w Las Palmas de Gran Canaria.
47'
Alejandro Muniz Ruiz sygnalizuje rzut wolny dla Sevilla FC na połowie przeciwnika.
45'
Alejandro Muniz Ruiz przyznaje UD Las Palmas wykop z linii 5. metra.
Isaac Romero Bernal (Sevilla FC) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Na połowie UD Las Palmas Sevilla FC wykona rzut wolny.
Arbiter spotkania Alejandro Muniz Ruiz pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny UD Las Palmas.
Rzut rożny dla UD Las Palmas, który wykona Sandro Ramirez.
Sandro Ramirez będzie wykonywał rzut rożny.
Rzut wolny dla UD Las Palmas na połowie Sevilla FC.
Alejandro Muniz Ruiz odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Sevilla FC.
43'
Gran Canaria (Las Palmas de Gran Canaria). Youssef En-Nesyri (Sevilla FC) strzałem głową wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie 0-1.
Żółtą kartkę ogląda Alberto Moleiro (UD Las Palmas).
41'
Drużyna Sevilla FC atakuje, podanie do Isaac Romero Bernal, który jednak nie strzela w światło bramki.
40'
38'
Niestety Sergio Ramos (Sevilla FC) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
36'
Sevilla FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie UD Las Palmas..
35'
34'
33'
Czy Sevilla FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
29'
Gran Canaria (Las Palmas de Gran Canaria). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Youssef En-Nesyri (Sevilla FC).
26'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla UD Las Palmas.
Kike Salas
25'
Sevilla FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
24'
23'
UD Las Palmas ma wykop z linii 5. metra.
Isaac Romero Bernal (Sevilla FC) strzela, ale niecelnie.
21'
UD Las Palmas zaatakował, ale Sandro Ramirez na spalonym.
20'
UD Las Palmas ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
19'
UD Las Palmas wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Sevilla FC..
18'
17'
14'
13'
Na Gran Canaria drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
11'
9'
UD Las Palmas otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
8'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Sevilla FC w Las Palmas de Gran Canaria.
7'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Alex Suarez (UD Las Palmas).
Na Gran Canaria do gry w Sevilla FC powraca Isaac Romero Bernal.
6'
Saul Coco (UD Las Palmas) otrzymuje czerwoną kartkę.
Shape Copy 6 Created with Sketch.
4'
Isaac Romero Bernal (Sevilla FC) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Alejandro Muniz Ruiz zarządza krótką przerwę.
3'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Sevilla FC.
Piłka bezpieczna po tym jak Sevilla FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.