Adri Embarba 30' Adri Embarba 88'
90'
Wykop z linii 5. metra dla UD Almeria na Reale Arena.
Rzut wolny z własnej połowy dla Real Sociedad.
Isidro Diaz de Mera Escuderos sygnalizuje rzut wolny dla UD Almeria na połowie przeciwnika.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Largie Ramazani (UD Almeria).
Martin Zubimendi z drużyny gospodarze nie zagra w kolejnym meczu, bo dostaje żółtą kartkę.
Czy Real Sociedad wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Reale Arena.
Real Sociedad ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Isidro Diaz de Mera Escuderos sygnalizuje, że UD Almeria wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Real Sociedad.
Na Reale Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Arsen Zakharyan ustępuje miejsca na boisku dla Jon Pacheco.
Isidro Diaz de Mera Escuderos przyznaje Real Sociedad wykop z linii 5. metra.
UD Almeria znów przed szansą, ale tym razem Anthony Lozano nie trafia.
89'
Na własnej połowie wykona UD Almeria rzut wolny.
88'
Po wykorzystanym karnym mamy remis 2-2.
86'
Igor Zubeldia Elorza
Penalty_advantage Created with Sketch.
Igor Zubeldia Elorza dodtał czerwoną kartkę.
Shape Copy 6 Created with Sketch.
85'
Wyrzut z linii bocznej dla UD Almeria na połowie Real Sociedad.
Z bardzo dobrej pozycji UD Almeria ma wyrzut z linii bocznej.
84'
Wyrzut z linii bocznej dla UD Almeria na Reale Arena.
83'
Real Sociedad otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak Real Sociedad otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
82'
Rzut wolny dla UD Almeria na ich własnej połowie.
81'
Na własnej połowie wykona Real Sociedad rzut wolny.
Czy UD Almeria wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
80'
79'
W San Sebastian drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
77'
Zmiana w zespole Real Sociedad. Boisko opuszcza Mikel Oyarzabal, wchodzi Andre Silva.
Rzut wolny z własnej połowy dla UD Almeria.
76'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla UD Almeria.
Arsen Zakharyan strzela niecelnie.
Reale Arena. Sędzia Isidro Diaz de Mera Escuderos odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Real Sociedad.
75'
Robin Le Normand otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Rzut wolny dla UD Almeria na połowie Real Sociedad.
74'
Zmiana. Z boiska schodzi Dion Lopy, a wchodzi Iddrisu Baba.
73'
UD Almeria ma wykop z linii 5. metra.
72'
Reale Arena (San Sebastian). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Alex Remiro wraca na boisko.
71'
Alex Remiro z Real Sociedad ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
Mamy wykop dla gospodarze w San Sebastian.
UD Almeria przed kolejną okazją, ale Anthony Lozano strzela niecelnie.
Largie Ramazani (UD Almeria) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
70'
UD Almeria dokonują zmiany w swoim zespole. Jose Mel Perez decyduje o tym, że na boisko wchodzi Anthony Lozano, a na ławce siada Leo Baptistao.
Benat Turrientes zmienia Sheraldo Becker na Reale Arena.
Reale Arena (San Sebastian). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Takefusa Kubo (Real Sociedad), na ławce siada Ander Barrenetxea.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla UD Almeria.
69'
Na Reale Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
68'
66'
Wykop z linii 5. metra dla Real Sociedad na Reale Arena.
65'
63'
UD Almeria otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
59'
Gol na 2-1 po strzale Mikel Oyarzabal. Real Sociedad prowadzi.
58'
Real Sociedad wykona wyrzut z linii bocznej na połowie UD Almeria..
57'
Isidro Diaz de Mera Escuderos przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
56'
Isidro Diaz de Mera Escuderos sygnalizuje rzut wolny dla Real Sociedad na ich własnej połowie.
55'
Real Sociedad musi uważać. UD Almeria ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
UD Almeria ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
54'
Wyrzut z linii bocznej dla UD Almeria na ich własnej połowie.
Na Reale Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
53'
52'
Mamy wykop dla goście w San Sebastian.
Reale Arena (San Sebastian). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Ander Barrenetxea (Real Sociedad).
51'
Ander Barrenetxea (Real Sociedad) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
50'
Odgwizdany spalony na zawodniku Real Sociedad.
48'
Na Reale Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
47'
46'
Jose Mel Perez dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Luka Romero. Na boisko wchodzi Largie Ramazani (UD Almeria).
45'
Ander Barrenetxea (Real Sociedad) strzela, ale niecelnie.
Real Sociedad otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Wyrzut z linii bocznej dla Real Sociedad w pobliżu pola karnego.
44'
Martin Zubimendi (Real Sociedad) strzela, ale poprzeczka ratuje przeciwników.
43'
41'
Isidro Diaz de Mera Escuderos przyznaje UD Almeria wykop z linii 5. metra.
Mikel Oyarzabal (Real Sociedad) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
40'
Reale Arena (San Sebastian). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Hamari Traore (Real Sociedad).
Ależ emocje! Real Sociedad! Strzela Sheraldo Becker, ale mimo iż celnie to na Reale Arena (San Sebastian) wynik pozostaje bez zmian.
Drużyna Real Sociedad atakuje, podanie do Javi Galan, który jednak nie strzela w światło bramki.
39'
Na Reale Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
38'
37'
Piłka bezpieczna po tym jak UD Almeria otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Isidro Diaz de Mera Escuderos sygnalizuje, że Real Sociedad wykona wyrzut z linii bocznej na połowie UD Almeria.
36'
Arbiter spotkania Isidro Diaz de Mera Escuderos pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny UD Almeria.
Rzut wolny dla Real Sociedad na ich własnej połowie.
35'
Isidro Diaz de Mera Escuderos odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Real Sociedad.
Z bardzo dobrej pozycji Real Sociedad ma wyrzut z linii bocznej.
34'
Rzut rożny dla Real Sociedad, który wykona Arsen Zakharyan.
32'
Remis! Sheraldo Becker zmienia losy tego spotkania. Wynik w tym momencie to 1-1.
30'
UD Almeria wychodzą na prowadzenie. Aktualny wynik spotkania to 0-1 na korzyść zespołu UD Almeria.
Isidro Diaz de Mera Escuderos przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
29'
28'
Na połowie Real Sociedad UD Almeria wykona rzut wolny.
27'
26'
25'
Isidro Diaz de Mera Escuderos przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Real Sociedad, niebezpiecznie blisko pola karnego UD Almeria.
24'
23'
22'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Real Sociedad!
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Real Sociedad w San Sebastian.
21'
19'
18'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Real Sociedad.
16'
14'
13'
Real Sociedad znów przed szansą, ale tym razem Mikel Merino nie trafia.
12'
10'
Nie ma gola dla Real Sociedad po główce Robin Le Normand. Piłka wybita.
8'
Igor Zubeldia Elorza po niecelnym strzale nie podwyższa dla Real Sociedad.
6'
Wyrzut z linii bocznej dla Real Sociedad na połowie UD Almeria.
5'
4'
UD Almeria ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Niestety Mikel Merino (Real Sociedad) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
3'
Real Sociedad przed kolejną okazją, ale Mikel Oyarzabal strzela niecelnie.
Prawa róg boiska - czy Real Sociedad wykorzysta szansę?
2'
Reale Arena. Arbiter Isidro Diaz de Mera Escuderos dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu UD Almeria.