Celta de Vigo ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Juan Martinez Munuera przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Na Benito Villamarin wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Celta de Vigo przed kolejną okazją, ale Carles Perez strzela niecelnie.
Rzut wolny dla Real Betis Balompie na połowie Celta de Vigo.
Na Benito Villamarin Celta de Vigo zmniejsza straty do 2-1.
Celta de Vigo ma wykop z linii 5. metra.
Real Betis Balompie znów przed szansą, ale tym razem Nabil Fekir nie trafia.
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Real Betis Balompie blisko pola karnego przeciwników.
88'
Mamy wykop dla gospodarze w Sewilla.
Benito Villamarin (Sewilla). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Tadeo Allende (Celta de Vigo).
Czy Real Betis Balompie wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
87'
Juan Martinez Munuera przyznaje Real Betis Balompie wykop z linii 5. metra.
Drużyna Celta de Vigo atakuje, podanie do Jorgen Strand Larsen, który jednak nie strzela w światło bramki.
86'
Benito Villamarin (Sewilla). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Rodri (Real Betis Balompie), na ławce siada Isco.
84'
Gol! Gol! Gol! gospodarze powiększają prowadzenie. Strzelcem na 2-0 jest Nabil Fekir.
82'
Benito Villamarin. Sędzia Juan Martinez Munuera odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Real Betis Balompie.
81'
Hugo Alvarez Antunez ustępuje miejsca na boisku dla Franco Cervi.
Claudio Giraldez Gonzalez dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Carlos Dominguez. Na boisko wchodzi Unai Nunez (Celta de Vigo).
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Celta de Vigo.
Cedric Bakambu (Real Betis Balompie) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
78'
Wyrzut z linii bocznej dla Real Betis Balompie na Benito Villamarin.
Real Betis Balompie przed kolejną okazją, ale Abner Vinicius Da Silva Santos strzela niecelnie.
76'
75'
Wykop z linii 5. metra dla Celta de Vigo na Benito Villamarin.
Abner Vinicius Da Silva Santos za Juan Miranda jako czwarty zmiana u gospodarze.
73'
Juan Martinez Munuera przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
71'
70'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Jonathan Bamba. Na boisko wchodzi Tadeo Allende.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Hugo Sotelo (Celta de Vigo). Na murawę wchodzi Damian Rodriguez (Celta de Vigo).
Real Betis Balompie dokonują zmiany w swoim zespole. Manuel Pellegrini decyduje o tym, że na boisko wchodzi Aitor Ruibal, a na ławce siada Hector Bellerin.
69'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Celta de Vigo.
67'
Real Betis Balompie otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
65'
Zmiana na boisku - wchodzi Carles Perez (Celta de Vigo). Murawę opuszcza Javi Manquillo.
Na połowie Real Betis Balompie Celta de Vigo wykona rzut wolny.
63'
Celta de Vigo wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Real Betis Balompie..
61'
Juan Martinez Munuera sygnalizuje, że Real Betis Balompie wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Celta de Vigo.
60'
59'
Celta de Vigo ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
58'
57'
Na Benito Villamarin drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
56'
Rzut wolny z własnej połowy dla Celta de Vigo.
Celta de Vigo otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
55'
Wyrzut z linii bocznej dla Celta de Vigo na ich własnej połowie.
53'
Na prowadzenie 1-0 wyprowadza zespół gospodarze Juan Miranda.
52'
Juan Martinez Munuera sygnalizuje rzut wolny dla Real Betis Balompie na ich własnej połowie.
51'
47'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Benito Villamarin.
Real Betis Balompie ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
46'
Na własnej połowie wykona Celta de Vigo rzut wolny.
Zmiana w zespole Real Betis Balompie. Boisko opuszcza Ayoze Perez, wchodzi Nabil Fekir.
Cedric Bakambu zmienia Willian Jose na Benito Villamarin.
45'
Żółtka kartka dla German Pezzella na Benito Villamarin.
Na Benito Villamarin drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Na Benito Villamarin uderzał na bramkę Jonathan Bamba z Celta de Vigo, bez efektu.
43'
Na Benito Villamarin wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Lewa róg boiska - czy Celta de Vigo wykorzysta szansę?
41'
Rzut wolny dla Celta de Vigo na ich własnej połowie.
40'
Wyrzut z linii bocznej dla Real Betis Balompie na połowie Celta de Vigo.
38'
Benito Villamarin. Sędzia Juan Martinez Munuera odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Celta de Vigo.
37'
Piłka bezpieczna po tym jak Real Betis Balompie otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
36'
Na własnej połowie wykona Real Betis Balompie rzut wolny.
35'
Wyrzut z linii bocznej dla Celta de Vigo na Benito Villamarin.
34'
Juan Martinez Munuera sygnalizuje rzut wolny dla Real Betis Balompie na połowie przeciwnika.
33'
32'
30'
Juan Martinez Munuera po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
29'
Mamy wykop dla goście w Sewilla.
Real Betis Balompie atakuje, ale główka German Pezzella nie trafia do bramki.
27'
Juan Martinez Munuera przyznaje Celta de Vigo wykop z linii 5. metra.
Willian Jose po niecelnym strzale nie podwyższa dla Real Betis Balompie.
25'
Czy Celta de Vigo wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Real Betis Balompie.
Jorgen Strand Larsen strzela niecelnie.
24'
Rzut wolny z własnej połowy dla Real Betis Balompie.
Wyrzut z linii bocznej dla Celta de Vigo w pobliżu pola karnego.
23'
22'
Juan Martinez Munuera odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Real Betis Balompie.
21'
Celta de Vigo musi uważać. Real Betis Balompie ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
20'
19'
Piłka bezpieczna po tym jak Celta de Vigo otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
18'
16'
Rzut wolny dla Real Betis Balompie na ich własnej połowie.
15'
14'
Celta de Vigo otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Jorgen Strand Larsen celnie strzela, ale gola nie ma.
Z bardzo dobrej pozycji Celta de Vigo ma wyrzut z linii bocznej.
13'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Real Betis Balompie w Sewilla.
W Sewilla drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
12'
Na Benito Villamarin drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
11'
10'
7'
6'
Główka Isco (Real Betis Balompie)....niecelnie.
5'
Celta de Vigo znowu w komplecie. Fran Beltran wraca do gry!
Juan Martinez Munuera sygnalizuje, że Celta de Vigo wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Real Betis Balompie.