Aurelien Tchouameni 48'
90'
Mamy wykop dla goście w Palma.
Vedat Muriqi (RCD Mallorca) strzela, ale niecelnie.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Vinicius Junior (Real Madryt) nie strzela bramki.
Real Madryt ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na Estadi de Son Moix drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
W Palma drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje rzut wolny dla Real Madryt na ich własnej połowie.
RCD Mallorca wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Real Madryt..
89'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Lucas Vazquez. Na boisko wchodzi Eder Militao.
Na spalonym Vinicius Junior (Real Madryt).
88'
Jose Maria Sanchez Martinez przyznaje wyrzut z linii bocznej dla RCD Mallorca, niebezpiecznie blisko pola karnego Real Madryt.
87'
Wyrzut z linii bocznej dla RCD Mallorca na połowie Real Madryt.
Wyrzut z linii bocznej dla RCD Mallorca w pobliżu pola karnego.
Estadi de Son Moix (Palma). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Cyle Larin (RCD Mallorca), na ławce siada Dani Rodriguez.
86'
Dani Carvajal za Luka Modrić jako trzeci zmiana u goście.
Piłka bezpieczna po tym jak Real Madryt otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
85'
RCD Mallorca ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Żółta kartka dla Andrij Lunin.
84'
Na Estadi de Son Moix wykop z linii 5. metra drużyny goście.
83'
Jose Maria Sanchez Martinez przyznaje Real Madryt wykop z linii 5. metra.
82'
RCD Mallorca: żółtka kartka dla Vedat Muriqi.
RCD Mallorca w niebezpieczeństwie. Real Madryt ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
81'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Real Madryt.
Vedat Muriqi strzela niecelnie.
80'
Na połowie RCD Mallorca Real Madryt wykona rzut wolny.
Lewa róg boiska - czy Real Madryt wykorzysta szansę?
79'
Real Madryt otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
78'
Zmiana w zespole RCD Mallorca. Boisko opuszcza Pablo Maffeo, wchodzi Nemanja Radonjić.
Na własnej połowie wykona RCD Mallorca rzut wolny.
77'
Wyrzut z linii bocznej dla RCD Mallorca na ich własnej połowie.
75'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
Jose Maria Sanchez Martinez przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
74'
Sergi Darder celnie strzela, ale gola nie ma.
73'
Wyrzut z linii bocznej dla RCD Mallorca na Estadi de Son Moix.
Co za okazja! Vinicius Junior (Real Madryt) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
72'
Na Estadi de Son Moix uderzał na bramkę Federico Valverde z Real Madryt, bez efektu.
70'
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje, że RCD Mallorca wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Real Madryt.
69'
Prawa róg boiska - czy Real Madryt wykorzysta szansę?
68'
Rzut wolny z własnej połowy dla Real Madryt.
67'
Ależ emocje! Real Madryt! Strzela Vinicius Junior, ale mimo iż celnie to na Estadi de Son Moix (Palma) wynik pozostaje bez zmian.
66'
Real Madryt ma wykop z linii 5. metra.
RCD Mallorca znów przed szansą, ale tym razem Matija Nastasić nie trafia.
65'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Estadi de Son Moix.
64'
Rzut wolny dla RCD Mallorca na ich własnej połowie.
63'
Zmiana. Z boiska schodzi Jude Bellingham, a wchodzi Eduardo Camavinga.
Real Madryt: schodzi Brahim Diaz, za niego zagra Vinicius Junior.
Czy Real Madryt wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Na Estadi de Son Moix drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
62'
61'
Wykop z linii 5. metra dla RCD Mallorca na Estadi de Son Moix.
Real Madryt przed kolejną okazją, ale Luka Modrić strzela niecelnie.
Real Madryt jednak bez gola, strzał Brahim Diaz obroniony.
60'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Samu (RCD Mallorca). Na murawę wchodzi Sergi Darder (RCD Mallorca).
59'
Antonio Sanchez ustępuje miejsca na boisku dla Abdon.
RCD Mallorca dokonują zmiany w swoim zespole. Javier Aguirre decyduje o tym, że na boisko wchodzi Omar Mascarell, a na ławce siada Manu Morlanes.
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla RCD Mallorca!
57'
55'
Real Madryt bez gola, Brahim Diaz próbował pokonać bramkarza.
54'
51'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Real Madryt.
48'
Aurelien Tchouameni strzela bramkę i Real Madryt wychodzi na prowadzenie. Palma to miasto, w którym rozrywany jest dzisiejszy mecz.
47'
Niestety Jude Bellingham (Real Madryt) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
46'
Jose Maria Sanchez Martinez przyznaje RCD Mallorca wykop z linii 5. metra.
45'
Rzut wolny dla Real Madryt na połowie RCD Mallorca.
43'
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje, że Real Madryt wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RCD Mallorca.
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje rzut wolny dla Real Madryt niebezpiecznie blisko bramki RCD Mallorca.
42'
40'
Rzut wolny dla Real Madryt na ich własnej połowie.
39'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla RCD Mallorca.
36'
35'
Estadi de Son Moix. Sędzia Jose Maria Sanchez Martinez odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to RCD Mallorca.
34'
Real Madryt musi uważać. RCD Mallorca ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
33'
Genialna szansa przed Real Madryt. Było blisko, ale Jude Bellingham trafił w samą poprzeczkę.
31'
RCD Mallorca ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
29'
Na Estadi de Son Moix drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
28'
Czy RCD Mallorca wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
27'
25'
23'
Wyrzut z linii bocznej dla Real Madryt na połowie RCD Mallorca.
21'
Rzut wolny z własnej połowy dla RCD Mallorca.
17'
Mamy wykop dla gospodarze w Palma.
16'
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje rzut wolny dla Real Madryt na połowie przeciwnika.
Raillo otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
15'
14'
13'
Na Estadi de Son Moix wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Drużyna Real Madryt atakuje, podanie do Aurelien Tchouameni, który jednak nie strzela w światło bramki.