Rayo Vallecano
0 - 0
Getafe CF
90'
Na Estadio de Vallecas drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Mamy wykop dla gospodarze w Madryt.
Żółta kartka dla Óscar Valentín.
Na własnej połowie wykona Getafe CF rzut wolny.
Rayo Vallecano ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Rayo Vallecano na Estadio de Vallecas.
Getafe CF otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Estadio de Vallecas (Madryt). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Fabrizio German Angileri (Getafe CF), na ławce siada Diego Rico.
Na Estadio de Vallecas drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
89'
Wyrzut z linii bocznej dla Getafe CF na ich własnej połowie.
87'
Jorge Figueroa Vazquez przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
86'
Rzut wolny dla Getafe CF na ich własnej połowie.
85'
Na Estadio de Vallecas wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Żółty kartonik ogląda Oscar (Getafe CF). To zła wiadomość dla drużyny.
Radamel Falcao strzela głową, ale piłka wybita.
84'
Andrei Ratiu zmienia Jorge De Frutos na Estadio de Vallecas.
Zmiana w zespole Rayo Vallecano. Boisko opuszcza Sergio Camello Perez, wchodzi Radamel Falcao.
Mamy wykop dla goście w Madryt.
83'
Lewa róg boiska - czy Rayo Vallecano wykorzysta szansę?
81'
Wykop z linii 5. metra dla Rayo Vallecano na Estadio de Vallecas.
80'
Żółta kartka dla Juan Miguel Latasa Fernandez Layos.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Abdul Mumin (Rayo Vallecano).
U goście żółtą katkę ogląda Moriba Ilaix.
78'
Jorge Figueroa Vazquez sygnalizuje rzut wolny dla Rayo Vallecano na ich własnej połowie.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Getafe CF.
77'
Luis Milla ustępuje miejsca na boisku dla Moriba Ilaix.
Estadio de Vallecas. Arbiter Jorge Figueroa Vazquez dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Rayo Vallecano.
75'
Na połowie Getafe CF Rayo Vallecano wykona rzut wolny.
74'
Zmiana. Z boiska schodzi Isi Palazon, a wchodzi Randy Nteka.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Unai Lopez (Rayo Vallecano). Na murawę wchodzi Pathe Ciss (Rayo Vallecano).
Getafe CF musi uważać. Rayo Vallecano ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
73'
Rayo Vallecano ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
72'
Rzut wolny dla Rayo Vallecano na połowie Getafe CF.
71'
Jorge Figueroa Vazquez przyznaje Rayo Vallecano wykop z linii 5. metra.
70'
Jorge Figueroa Vazquez sygnalizuje, że Getafe CF wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Rayo Vallecano.
69'
Piłka bezpieczna po tym jak Rayo Vallecano otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
68'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Estadio de Vallecas.
66'
Oscar za Jesus Santiago Perez jako trzeci zmiana u goście.
Rayo Vallecano ma wykop z linii 5. metra.
65'
Rzut wolny z własnej połowy dla Rayo Vallecano.
63'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Oscar Trejo. Na boisko wchodzi Miguel Crespo.
62'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Getafe CF.
61'
Czy Rayo Vallecano wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
58'
Jorge Figueroa Vazquez sygnalizuje rzut wolny dla Getafe CF na połowie przeciwnika.
W Madryt drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
57'
Na Estadio de Vallecas drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
56'
55'
Wykop z linii 5. metra dla Getafe CF na Estadio de Vallecas.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Rayo Vallecano w Madryt.
54'
Rayo Vallecano wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Getafe CF..
W Madryt, Rayo Vallecano atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
53'
Jorge Figueroa Vazquez sygnalizuje, że Rayo Vallecano wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Getafe CF.
52'
51'
Getafe CF: żółtka kartka dla Gaston Alvarez.
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Rayo Vallecano blisko pola karnego przeciwników.
49'
Getafe CF ma wykop z linii 5. metra.
48'
47'
Jorge Figueroa Vazquez przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Getafe CF, niebezpiecznie blisko pola karnego Rayo Vallecano.
46'
Zmiana na boisku - wchodzi Juan Miguel Latasa Fernandez Layos (Getafe CF). Murawę opuszcza Jaime Mata.
Getafe CF: schodzi Juan Iglesias, za niego zagra Jose Carmona.
45'
Piłka bezpieczna po tym jak Getafe CF otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
44'
43'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Rayo Vallecano!
42'
41'
Na własnej połowie wykona Rayo Vallecano rzut wolny.
40'
39'
Jaime Mata otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
38'
Rzut wolny dla Rayo Vallecano na ich własnej połowie.
Na Estadio de Vallecas drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
36'
Getafe CF ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Rayo Vallecano na ich własnej połowie.
35'
Wyrzut z linii bocznej dla Getafe CF na połowie Rayo Vallecano.
Nie ma urazu. Omar Alderete wraca na boisko.
34'
Krótka pauza na stadionie Estadio de Vallecas. Sędzia Jorge Figueroa Vazquez pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Omar Alderete może kontynuować grę.
33'
Jorge Figueroa Vazquez sygnalizuje rzut wolny dla Getafe CF na ich własnej połowie.
32'
Rayo Vallecano otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
29'
26'
Odgwizdany spalony na zawodniku Rayo Vallecano.
25'
Z bardzo dobrej pozycji Rayo Vallecano ma wyrzut z linii bocznej.
23'
Na Estadio de Vallecas wykop z linii 5. metra drużyny goście.
21'
Jorge Figueroa Vazquez przyznaje Getafe CF wykop z linii 5. metra.
20'
Jorge Figueroa Vazquez sygnalizuje rzut wolny dla Rayo Vallecano na połowie przeciwnika.
19'
18'
Getafe CF otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
17'
Rzut wolny z własnej połowy dla Getafe CF.
Żółtą kartkę ogląda Isi Palazon (Rayo Vallecano).
16'
13'
Wyrzut z linii bocznej dla Rayo Vallecano w pobliżu pola karnego.
12'
Jorge Figueroa Vazquez przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
11'
10'
Jorge Figueroa Vazquez odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Getafe CF.
8'
7'
Sergio Camello Perez (Rayo Vallecano) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Jorge Figueroa Vazquez zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.