90'
Rayo Vallecano otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Na własnej połowie wykona Rayo Vallecano rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej dla CA Osasuna na Estadio de Vallecas.
CA Osasuna musi uważać. Rayo Vallecano ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Rayo Vallecano wykona wyrzut z linii bocznej na połowie CA Osasuna..
Mario Melero Lopez przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Rayo Vallecano, niebezpiecznie blisko pola karnego CA Osasuna.
Rzut wolny z własnej połowy dla Rayo Vallecano.
89'
Wyrzut z linii bocznej dla CA Osasuna w pobliżu pola karnego.
Wykop z linii 5. metra dla CA Osasuna na Estadio de Vallecas.
soccer-goal Created with Sketch.
88'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
87'
Rayo Vallecano ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
86'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Rayo Vallecano. Sędzia spotkania Mario Melero Lopez jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Estadio de Vallecas (Madryt).
Shape Created with Sketch.
84'
Prowadzenie dla Rayo Vallecano po golu Isi Palazon.
Group 9 Copy Created with Sketch.
83'
Wyrzut z linii bocznej dla CA Osasuna na ich własnej połowie.
82'
Miguel Crespo zmienia Oscar Trejo na Estadio de Vallecas.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
81'
Zmiana w zespole CA Osasuna. Boisko opuszcza Moi Gomez, wchodzi Asier Osambela.
Jagoba Arrasate Elustondo dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Juan Cruz. Na boisko wchodzi Johan Mojica (CA Osasuna).
80'
1-1 - remis po golu Pep Chavarria.
78'
Mamy wykop dla goście w Madryt.
77'
Mario Melero Lopez sygnalizuje rzut wolny dla Rayo Vallecano na ich własnej połowie.
Rayo Vallecano dokonują zmiany w swoim zespole. Inigo Perez decyduje o tym, że na boisko wchodzi Raul De Tomas, a na ławce siada Sergio Camello Perez.
Czy CA Osasuna wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
75'
Estadio de Vallecas (Madryt). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Jon Moncayola (CA Osasuna), na ławce siada Pablo Ibanez.
Rayo Vallecano: schodzi Jorge De Frutos, za niego zagra Bebe.
Mario Melero Lopez przyznaje CA Osasuna wykop z linii 5. metra.
74'
Zmiana na boisku - wchodzi Radamel Falcao (Rayo Vallecano). Murawę opuszcza Unai Lopez.
Z bardzo dobrej pozycji Rayo Vallecano ma wyrzut z linii bocznej.
72'
Wyrzut z linii bocznej dla Rayo Vallecano na ich własnej połowie.
71'
CA Osasuna ma wykop z linii 5. metra.
70'
Na Estadio de Vallecas drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
67'
Na Estadio de Vallecas wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
66'
Rayo Vallecano otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Rayo Vallecano w Madryt.
65'
64'
Wyrzut z linii bocznej dla Rayo Vallecano na połowie CA Osasuna.
63'
Mario Melero Lopez przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
62'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla CA Osasuna.
61'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Estadio de Vallecas.
60'
Spalony (Rayo Vallecano).
Group Created with Sketch.
Odgwizdany spalony na zawodniku Rayo Vallecano.
corner2 Created with Sketch.
58'
Rzut wolny dla CA Osasuna na ich własnej połowie.
57'
Na Estadio de Vallecas drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
56'
Wykop z linii 5. metra dla Rayo Vallecano na Estadio de Vallecas.
55'
Rayo Vallecano ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
53'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
52'
51'
Rzut wolny dla CA Osasuna na połowie Rayo Vallecano.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla CA Osasuna.
Żółta kartka dla Pathe Ciss.
50'
Piłka bezpieczna po tym jak CA Osasuna otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Florian Lejeune (Rayo Vallecano) nie strzela bramki.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
48'
Żółtka kartka dla Iker Munoz na Estadio de Vallecas.
47'
46'
Mario Melero Lopez sygnalizuje, że CA Osasuna wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Rayo Vallecano.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Pathe Ciss zmienia Óscar Valentín na Estadio de Vallecas.
45'
Estadio de Vallecas. Arbiter Mario Melero Lopez dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu CA Osasuna.
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
Rzut wolny dla Rayo Vallecano na ich własnej połowie.
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla CA Osasuna!
Óscar Valentín otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Mario Melero Lopez ma dziś sporo pracy. Rayo Vallecano muszą uważać na kartki.
44'
43'
Na połowie Rayo Vallecano CA Osasuna wykona rzut wolny.
42'
Na Estadio de Vallecas wykop z linii 5. metra drużyny goście.
41'
Czy Rayo Vallecano wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
40'
39'
Estadio de Vallecas. Sędzia Mario Melero Lopez odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Rayo Vallecano.
38'
Wyrzut z linii bocznej dla Rayo Vallecano w pobliżu pola karnego.
37'
36'
Na Estadio de Vallecas drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
35'
34'
33'
32'
Mario Melero Lopez sygnalizuje rzut wolny dla Rayo Vallecano na połowie przeciwnika.
29'
Gol. Zespół, który prowadzi to CA Osasuna. Aktualny wynik meczu to 0-1.
W Madryt drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
27'
26'
Wyrzut z linii bocznej dla Rayo Vallecano na Estadio de Vallecas.
25'
Mario Melero Lopez przyznaje wyrzut z linii bocznej dla CA Osasuna, niebezpiecznie blisko pola karnego Rayo Vallecano.
24'
Mario Melero Lopez przyznaje Rayo Vallecano wykop z linii 5. metra.
22'
CA Osasuna wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Rayo Vallecano..
21'
20'
Mario Melero Lopez sygnalizuje rzut wolny dla Rayo Vallecano niebezpiecznie blisko bramki CA Osasuna.
19'
Zmiana. Z boiska schodzi David Garcia, a wchodzi Alejandro Catena.
18'
David Garcia (CA Osasuna) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
Group 2 Created with Sketch.
15'
14'
CA Osasuna otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
13'
11'
10'
8'
Iker Munoz strzela niecelnie.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
CA Osasuna otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Rayo Vallecano musi uważać. CA Osasuna ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
7'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Rayo Vallecano.
Drużyna CA Osasuna atakuje, podanie do Ruben Garcia, który jednak nie strzela w światło bramki.
4'
Mario Melero Lopez przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
3'
2'
1'
Rzut wolny z własnej połowy dla CA Osasuna.