2 - 0
Deportivo Alaves
90'
Na własnej połowie wykona Deportivo Alaves rzut wolny.
Nie ma gola dla Deportivo Alaves po główce Carlos Nahuel Benavidez Protesoni. Piłka wybita.
Ofsajd zawodnika gospodarze.
Wyrzut z linii bocznej dla Deportivo Alaves na Estadio Nuevo Los Carmenes.
Estadio Nuevo Los Carmenes. Arbiter Victor Garcia Verdura dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Deportivo Alaves.
89'
Piłka bezpieczna po tym jak Deportivo Alaves otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
88'
Victor Garcia Verdura sygnalizuje, że Granada CF wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Deportivo Alaves.
87'
Deportivo Alaves ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
86'
Mamy wykop dla gospodarze w Granada.
85'
Victor Garcia Verdura sygnalizuje rzut wolny dla Deportivo Alaves niebezpiecznie blisko bramki Granada CF.
84'
Wyrzut z linii bocznej dla Deportivo Alaves na połowie Granada CF.
83'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Gerard Gumbau. Na boisko wchodzi Martin Hongla.
Granada CF dokonują zmiany w swoim zespole. Jose Ramon Sandoval Huertas decyduje o tym, że na boisko wchodzi Douglas Matias Arezo Martinez, a na ławce siada Lucas Boye.
Victor Garcia Verdura przyznaje Granada CF wykop z linii 5. metra.
82'
Rzut rożny dla Deportivo Alaves, który wykona Abde Rebbach.
81'
Victor Garcia Verdura przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
80'
Rzut wolny z własnej połowy dla Granada CF.
79'
Granada CF ma wykop z linii 5. metra.
78'
Na Estadio Nuevo Los Carmenes wykop z linii 5. metra drużyny goście.
77'
Wykop z linii 5. metra dla Deportivo Alaves na Estadio Nuevo Los Carmenes.
76'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Granada CF.
75'
Estadio Nuevo Los Carmenes (Granada). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Jose Callejon (Granada CF), na ławce siada Myrto Uzuni.
Na Estadio Nuevo Los Carmenes drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
73'
Rzut wolny dla Granada CF na ich własnej połowie.
71'
Wyrzut z linii bocznej dla Granada CF na Estadio Nuevo Los Carmenes.
Deportivo Alaves: schodzi Joaquin Panichelli, za niego zagra Giuliano Simeone.
70'
Wyrzut z linii bocznej dla Deportivo Alaves na ich własnej połowie.
69'
68'
Abde Rebbach po niecelnym strzale nie podwyższa dla Deportivo Alaves.
67'
65'
Granada CF otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Czy Deportivo Alaves wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
64'
Zmiana. Z boiska schodzi Kamil Jóźwiak, a wchodzi Gonzalo Villar.
Zmiana na boisku - wchodzi Carlos Nahuel Benavidez Protesoni (Deportivo Alaves). Murawę opuszcza Antonio Blanco.
Zmiana w zespole Deportivo Alaves. Boisko opuszcza Samuel Omorodion, wchodzi Kike.
Victor Garcia Verdura odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Granada CF.
63'
Myrto Uzuni celnie strzela, ale gola nie ma.
61'
Deportivo Alaves ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Niestety Alex Sola (Deportivo Alaves) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
60'
Żółty kartonik ogląda Miguel Rubio (Granada CF). To zła wiadomość dla drużyny.
Na połowie Granada CF Deportivo Alaves wykona rzut wolny.
58'
57'
Na własnej połowie wykona Granada CF rzut wolny.
55'
Na Estadio Nuevo Los Carmenes drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
54'
Piłka bezpieczna po tym jak Granada CF otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Deportivo Alaves wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Granada CF..
53'
Deportivo Alaves przed kolejną okazją, ale Joaquin Panichelli strzela niecelnie.
Victor Garcia Verdura przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
52'
50'
Joaquin Panichelli (Deportivo Alaves) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
49'
48'
Rzut wolny z własnej połowy dla Deportivo Alaves.
Na Estadio Nuevo Los Carmenes drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Granada CF ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
47'
46'
Victor Garcia Verdura po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
Luis Garcia Plaza dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Luis Jesus Rioja Gonzalez. Na boisko wchodzi Alex Sola (Deportivo Alaves).
Carlos Vicente ustępuje miejsca na boisku dla Abde Rebbach.
45'
Victor Garcia Verdura przyznaje Deportivo Alaves wykop z linii 5. metra.
Drużyna Granada CF atakuje, podanie do Lucas Boye, który jednak nie strzela w światło bramki.
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Granada CF. Sędzia spotkania Victor Garcia Verdura jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Estadio Nuevo Los Carmenes (Granada).
Victor Garcia Verdura sygnalizuje rzut wolny dla Deportivo Alaves na ich własnej połowie.
Sergio Ruiz Alonso będzie wykonywał rzut rożny.
Czy Granada CF wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
U goście żółtą katkę ogląda Nahuel Tenaglia.
Żółtą kartkę ogląda Myrto Uzuni (Granada CF).
Rzut wolny dla Deportivo Alaves na ich własnej połowie.
43'
Na Estadio Nuevo Los Carmenes drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
42'
41'
40'
W Granada, Deportivo Alaves atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
38'
2-0 po główce Lucas Boye na Estadio Nuevo Los Carmenes. Granada CF podwyższa.
37'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Granada CF blisko pola karnego przeciwników.
36'
35'
W Granada drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
34'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Deportivo Alaves w Granada.
33'
Estadio Nuevo Los Carmenes. Sędzia Victor Garcia Verdura odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Deportivo Alaves.
Mamy wykop dla goście w Granada.
32'
Wykop z linii 5. metra dla Granada CF na Estadio Nuevo Los Carmenes.
30'
Granada CF ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
29'
28'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Estadio Nuevo Los Carmenes.
27'
Lewa róg boiska - czy Deportivo Alaves wykorzysta szansę?
26'
24'
Rzut wolny dla Deportivo Alaves na połowie Granada CF.
23'
Victor Garcia Verdura sygnalizuje rzut wolny dla Deportivo Alaves na połowie przeciwnika.
22'
20'
Żółta kartka dla Andoni Gorosabel.
19'
17'
Deportivo Alaves otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
16'
15'
13'
Wyrzut z linii bocznej dla Deportivo Alaves w pobliżu pola karnego.
12'
Deportivo Alaves otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
11'
Z bardzo dobrej pozycji Deportivo Alaves ma wyrzut z linii bocznej.
10'
9'
Myrto Uzuni (Granada CF) strzela gola z rzutu karnego i przechyla szalę spotkania na korzyść swojej drużyny.
8'
7'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Facundo Pellistri (Granada CF) nie strzela bramki.
6'
5'
Na Estadio Nuevo Los Carmenes wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
4'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Deportivo Alaves.
Granada CF musi uważać. Deportivo Alaves ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.