Na połowie Cadiz CF Girona FC wykona rzut wolny.
Wykop z linii 5. metra dla Cadiz CF na Estadi Montilivi.
Mamy wykop dla gospodarze w Girona.
Cadiz CF otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Chris Ramos (Cadiz CF) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
89'
Na Estadi Montilivi drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
86'
Sergi Guardiola za Robert Navarro jako piąty zmiana u goście.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Artem Dowbyk. Na boisko wchodzi Toni Villa.
Pablo Torre Carral zmienia Yan Couto na Estadi Montilivi.
Rzut wolny dla Cadiz CF na ich własnej połowie.
85'
Rzut wolny dla Girona FC na ich własnej połowie.
84'
Wykop z linii 5. metra dla Girona FC na Estadi Montilivi.
Cadiz CF przed kolejną okazją, ale Roger Marti strzela niecelnie.
82'
Już 4-1 po golu Portu.
81'
Gol! Cadiz CF odrabia straty. Bramkę na 3-1 zdobywa Gonzalo Escalante.
Estadi Montilivi. Sędzia Javier Alberola Rojas odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Cadiz CF.
79'
Wyrzut z linii bocznej dla Cadiz CF na połowie Girona FC.
Piłka bezpieczna po tym jak Cadiz CF otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
78'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Girona FC.
77'
Girona FC dokonują zmiany w swoim zespole. Michel decyduje o tym, że na boisko wchodzi Martinez Arnau, a na ławce siada Miguel Gutierrez Ortega.
76'
Michel dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Ivan Martin. Na boisko wchodzi Portu (Girona FC).
75'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Víctor Chust (Cadiz CF).
Cadiz CF w niebezpieczeństwie. Girona FC ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
74'
Wyrzut z linii bocznej dla Girona FC na ich własnej połowie.
71'
Gol! Gol! Gol! gospodarze powiększają prowadzenie. Strzelcem na 3-0 jest Artem Dowbyk.
Javier Alberola Rojas sygnalizuje, że Cadiz CF wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Girona FC.
70'
Estadi Montilivi (Girona). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Ruben Rochina (Cadiz CF), na ławce siada Ivan Alejo.
Zmiana. Z boiska schodzi Maxi Gomez, a wchodzi Roger Marti.
69'
Javier Alberola Rojas przyznaje Girona FC wykop z linii 5. metra.
Rzut wolny dla drużyny goście na Estadi Montilivi.
68'
Z bardzo dobrej pozycji Cadiz CF ma wyrzut z linii bocznej.
67'
Rzut wolny dla Cadiz CF na połowie Girona FC.
66'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Girona FC.
65'
Wyrzut z linii bocznej dla Girona FC na Estadi Montilivi.
63'
Javier Alberola Rojas przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
62'
Na Estadi Montilivi drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
61'
Javier Alberola Rojas sygnalizuje rzut wolny dla Girona FC na ich własnej połowie.
59'
W Girona, Girona FC atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
58'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Yangel Herrera (Girona FC). Na murawę wchodzi Jhon Elmer Solis (Girona FC).
57'
Lucas Pires celnie strzela, ale gola nie ma.
54'
W Girona drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Cadiz CF jednak bez gola, strzał Chris Ramos obroniony.
53'
Na Estadi Montilivi wykop z linii 5. metra drużyny goście.
52'
Cadiz CF otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Prawa róg boiska - czy Cadiz CF wykorzysta szansę?
49'
48'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Aleix Garcia (Girona FC) nie strzela bramki.
47'
Girona FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Cadiz CF ma wykop z linii 5. metra.
Drużyna Girona FC atakuje, podanie do Yan Couto, który jednak nie strzela w światło bramki.
46'
Zmiana na boisku - wchodzi Gonzalo Escalante (Cadiz CF). Murawę opuszcza Alex.
Cadiz CF: schodzi Juanmi, za niego zagra Chris Ramos.
45'
Genialna szansa przed Girona FC. Było blisko, ale Savio trafił w samą poprzeczkę.
Javier Alberola Rojas sygnalizuje rzut wolny dla Cadiz CF na połowie przeciwnika.
Girona FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
44'
Odgwizdany spalony na zawodniku Girona FC.
42'
Żółta kartka dla Miguel Gutierrez Ortega.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Cadiz CF.
41'
Cadiz CF wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Girona FC..
40'
38'
36'
Mamy wykop dla goście w Girona.
Yangel Herrera (Girona FC) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
35'
Cadiz CF musi uważać. Girona FC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
34'
Koleja szansa na gola w Girona. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Artem Dowbyk (Girona FC), ale podłuje.
33'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Estadi Montilivi.
31'
Wyrzut z linii bocznej dla Cadiz CF na Estadi Montilivi.
Alex (Cadiz CF) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Javier Alberola Rojas zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Rzut wolny z własnej połowy dla Girona FC.
30'
Javier Alberola Rojas przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
29'
27'
Na Estadi Montilivi drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
26'
Na własnej połowie wykona Girona FC rzut wolny.
25'
Na Estadi Montilivi wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
23'
22'
Ivan Martin podwyższa na 2-0.
19'
Javier Alberola Rojas przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Girona FC, niebezpiecznie blisko pola karnego Cadiz CF.
18'
Czy Girona FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
17'
16'
Estadi Montilivi (Girona). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Robert Navarro (Cadiz CF).
W Girona drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
15'
Javier Alberola Rojas sygnalizuje rzut wolny dla Cadiz CF na ich własnej połowie.
14'
Javier Alberola Rojas przyznaje Cadiz CF wykop z linii 5. metra.
Yan Couto po niecelnym strzale nie podwyższa dla Girona FC.
13'
Na Estadi Montilivi drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
12'
11'
Girona FC atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
Co za strzał! Słupek! Yangel Herrera (Girona FC) pechowo nie strzela gola dla swojej drużyny.
9'
Estadi Montilivi (Girona). Eric Garcia (Girona FC) strzałem głową wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie 1-0.
Girona FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
8'
Piłka bezpieczna po tym jak Girona FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.