UD Las Palmas wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Celta de Vigo..
Na spalonym Anastasios Douvikas (Celta de Vigo).
89'
Prawa róg boiska - czy UD Las Palmas wykorzysta szansę?
Sandro Ramirez (UD Las Palmas) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
86'
Odgwizdany spalony na zawodniku Celta de Vigo.
85'
Miguel Rodríguez za Carles Perez jako piąty zmiana u gospodarze.
Spalony (Celta de Vigo).
82'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla UD Las Palmas.
Hugo Alvarez Antunez po niecelnym strzale nie podwyższa dla Celta de Vigo.
Municipal de Balaidos (Vigo). Javier Munoz Jimenez trafia w słupek! UD Las Palmas bez gola!
81'
Celta de Vigo ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Sergi Cardona (UD Las Palmas). Na murawę wchodzi Daley Sinkgraven (UD Las Palmas).
80'
Wykop z linii 5. metra dla Celta de Vigo na Municipal de Balaidos.
Municipal de Balaidos (Vigo). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Pejino (UD Las Palmas).
79'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Jonathan Bamba (Celta de Vigo) nie strzela bramki.
78'
Zmiana. Z boiska schodzi Iago Aspas, a wchodzi Javi Manquillo.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Fran Beltran (Celta de Vigo). Na murawę wchodzi Luca de la Torre (Celta de Vigo).
77'
UD Las Palmas: schodzi Munir El Haddadi, za niego zagra Fabio Gonzalez.
Maximo Perrone ustępuje miejsca na boisku dla Pejino.
76'
Kolejny gol dla dryżyny Celta de Vigo. Celta de Vigo sukcesywnie powiększają swoją przewagę. W chwili obecnej prowadzą 4-1.
73'
Na Municipal de Balaidos drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak UD Las Palmas otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
71'
Celta de Vigo zwiększa przewagę nad przeciwnikami. Strzelcem bramki jest Anastasios Douvikas, a wynik meczu na tę chwilę to 3-1.
68'
67'
Wyrzut z linii bocznej dla UD Las Palmas na połowie Celta de Vigo.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Jorgen Strand Larsen. Na boisko wchodzi Anastasios Douvikas.
Jonathan Bamba za Williot Swedberg jako pierwszy zmiana u gospodarze.
66'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Celta de Vigo. Sędzia spotkania Francisco Jose Hernandez Maeso jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Municipal de Balaidos (Vigo).
Francisco Jose Hernandez Maeso po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
65'
UD Las Palmas jednak bez gola, strzał Maximo Perrone obroniony.
63'
Na własnej połowie wykona Celta de Vigo rzut wolny.
62'
Zmiana na boisku - wchodzi Sandro Ramirez (UD Las Palmas). Murawę opuszcza Sory Kaba.
Francisco Javier Garcia Pimienta dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Enzo Loiodice. Na boisko wchodzi Javier Munoz Jimenez (UD Las Palmas).
61'
Rzut wolny z własnej połowy dla UD Las Palmas.
Wyrzut z linii bocznej dla UD Las Palmas na Municipal de Balaidos.
60'
Z bardzo dobrej pozycji Celta de Vigo ma wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla Celta de Vigo w pobliżu pola karnego.
59'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Celta de Vigo w Vigo.
Municipal de Balaidos. Jailson uderza głową na bramkę drużyny UD Las Palmas, ale obrona wyjaśnia sytuację. Nie ma bramki.
Municipal de Balaidos. Sędzia Francisco Jose Hernandez Maeso odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Celta de Vigo.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Carles Perez (Celta de Vigo) nie strzela bramki.
58'
UD Las Palmas ma wykop z linii 5. metra.
57'
Williot Swedberg celnie strzela, ale gola nie ma.
56'
Celta de Vigo musi uważać. UD Las Palmas ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
55'
Celta de Vigo bez gola, Iago Aspas próbował pokonać bramkarza.
54'
Rzut wolny dla UD Las Palmas na ich własnej połowie.
53'
Unai Nunez strzela niecelnie.
Iago Aspas będzie wykonywał rzut rożny.
52'
Ależ emocje! Celta de Vigo! Strzela Fran Beltran, ale mimo iż celnie to na Municipal de Balaidos (Vigo) wynik pozostaje bez zmian.
51'
Mamy wykop dla goście w Vigo.
Lewa róg boiska - czy Celta de Vigo wykorzysta szansę?
Óscar Mingueza (Celta de Vigo) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
49'
Na Municipal de Balaidos uderzał na bramkę Carles Perez z Celta de Vigo, bez efektu.
48'
Wyrzut z linii bocznej dla UD Las Palmas w pobliżu pola karnego.
Wyrzut z linii bocznej dla Celta de Vigo na ich własnej połowie.
45'
Francisco Jose Hernandez Maeso przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Celta de Vigo, niebezpiecznie blisko pola karnego UD Las Palmas.
Celta de Vigo otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
W Vigo drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Piłka bezpieczna po tym jak Celta de Vigo otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na Municipal de Balaidos drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Na Municipal de Balaidos wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Francisco Jose Hernandez Maeso sygnalizuje rzut wolny dla UD Las Palmas na połowie przeciwnika.
43'
Celta de Vigo jednak bez gola, strzał Jailson obroniony.
Na własnej połowie wykona UD Las Palmas rzut wolny.
41'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Celta de Vigo.
39'
Celta de Vigo wychodzą na prowadzenie. Aktualny wynik spotkania to 2-1 na korzyść zespołu Celta de Vigo.
38'
37'
Gol! Celnym strzałem popisuje się Iago Aspas. Municipal de Balaidos (Vigo) wypełniony jest rozentuzjazmowanym tłumem kibiców obu drużyn.
36'
Celta de Vigo ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
35'
Co za okazja! Jorgen Strand Larsen (Celta de Vigo) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
34'
Mamy wykop dla gospodarze w Vigo.
Rzut wolny dla drużyny goście na Municipal de Balaidos.
Francisco Jose Hernandez Maeso odgwizduje spalonego zawodnika drużyny UD Las Palmas.
33'
Na Municipal de Balaidos wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Celta de Vigo przed kolejną okazją, ale Carles Perez strzela niecelnie.
32'
UD Las Palmas otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
30'
Francisco Jose Hernandez Maeso przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
29'
26'
Z bardzo dobrej pozycji UD Las Palmas ma wyrzut z linii bocznej.
25'
Prawa róg boiska - czy Celta de Vigo wykorzysta szansę?
24'
23'
Municipal de Balaidos. Arbiter Francisco Jose Hernandez Maeso dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Celta de Vigo.
21'
Rzut wolny dla Celta de Vigo na ich własnej połowie.
Munir El Haddadi będzie wykonywał rzut rożny.
19'
18'
Francisco Jose Hernandez Maeso sygnalizuje rzut wolny dla Celta de Vigo na ich własnej połowie.
17'
14'
Wyrzut z linii bocznej dla Celta de Vigo na połowie UD Las Palmas.
13'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Celta de Vigo.
Munir El Haddadi (UD Las Palmas) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
11'
Bramka! Herzog (UD Las Palmas) główką daje prowadzenie dla swojego zespołu na 0-1.
Rzut rożny dla UD Las Palmas, który wykona Munir El Haddadi.
9'
W Vigo, Celta de Vigo atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
Niestety Iago Aspas (Celta de Vigo) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
7'
Francisco Jose Hernandez Maeso sygnalizuje, że UD Las Palmas wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Celta de Vigo.
UD Las Palmas ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
6'
UD Las Palmas musi uważać. Celta de Vigo ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
5'
Czy Celta de Vigo wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?