Prawa róg boiska - czy Cadiz CF wykorzysta szansę?
Rzut wolny dla FC Barcelona na połowie Cadiz CF.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Barcelona na ich własnej połowie.
Na Estadio Ramon de Carranza wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Juan Luis Pulido Santana sygnalizuje, że Cadiz CF wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Barcelona.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Barcelona.
88'
Na własnej połowie wykona FC Barcelona rzut wolny.
87'
Na Estadio Ramon de Carranza drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Rzut wolny dla FC Barcelona na ich własnej połowie.
86'
Cadiz CF wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Barcelona..
Juan Luis Pulido Santana sygnalizuje rzut wolny dla Cadiz CF na połowie przeciwnika.
Piłka bezpieczna po tym jak Cadiz CF otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
85'
Joao Felix ustępuje miejsca na boisku dla Marc Casado Torras.
Żółta kartka dla Roger Marti.
Rzut wolny dla drużyny goście na Estadio Ramon de Carranza.
84'
Estadio Ramon de Carranza (Kadyks). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Lucas Pires (Cadiz CF), na ławce siada Víctor Chust.
83'
Juan Luis Pulido Santana sygnalizuje rzut wolny dla FC Barcelona na połowie przeciwnika.
FC Barcelona ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
82'
Juan Luis Pulido Santana przyznaje FC Barcelona wykop z linii 5. metra.
Na Estadio Ramon de Carranza drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
81'
FC Barcelona otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla FC Barcelona na Estadio Ramon de Carranza.
80'
Zmiana. Z boiska schodzi Fermin Lopez Marin, a wchodzi Raphinha.
79'
78'
Mamy wykop dla goście w Kadyks.
77'
Żółty kartonik ogląda Marc-Andre ter Stegen (FC Barcelona). To zła wiadomość dla drużyny.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Robert Navarro (Cadiz CF). Na murawę wchodzi Darwin Machis (Cadiz CF).
Roger Marti za Juanmi jako trzeci zmiana u gospodarze.
Mauricio Andres Pellegrino dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Alex. Na boisko wchodzi Diadie Samassekou (Cadiz CF).
76'
FC Barcelona ma wykop z linii 5. metra.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Cadiz CF w Kadyks.
75'
Na Estadio Ramon de Carranza wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Fermin Lopez Marin
74'
73'
W Kadyks drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
72'
Estadio Ramon de Carranza. Arbiter Juan Luis Pulido Santana dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu FC Barcelona.
71'
70'
Wyrzut z linii bocznej dla Cadiz CF na Estadio Ramon de Carranza.
69'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Barcelona.
68'
Juan Luis Pulido Santana przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
67'
W Kadyks, Cadiz CF atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
66'
Rzut wolny dla Cadiz CF na ich własnej połowie.
Spalony (FC Barcelona).
65'
64'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Cadiz CF. Sędzia spotkania Juan Luis Pulido Santana jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Estadio Ramon de Carranza (Kadyks).
Na Estadio Ramon de Carranza drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
63'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Barcelona na połowie Cadiz CF.
62'
Pedri zmienia Hector Fort na Estadio Ramon de Carranza.
FC Barcelona: schodzi Vitor Ferreira, za niego zagra Lamine Yamal Nasraqui Ebana.
Zmiana w zespole FC Barcelona. Boisko opuszcza Andreas Christensen, wchodzi Jules Kounde.
61'
Wykop z linii 5. metra dla Cadiz CF na Estadio Ramon de Carranza.
FC Barcelona przed kolejną okazją, ale Joao Felix strzela niecelnie.
FC Barcelona musi uważać. Cadiz CF ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
59'
Na połowie FC Barcelona Cadiz CF wykona rzut wolny.
Rzut wolny z własnej połowy dla Cadiz CF.
58'
57'
Juan Luis Pulido Santana przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Cadiz CF, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Barcelona.
Juan Luis Pulido Santana sygnalizuje rzut wolny dla Cadiz CF na ich własnej połowie.
56'
Estadio Ramon de Carranza. Sędzia Juan Luis Pulido Santana odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Cadiz CF.
55'
54'
Cadiz CF atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
53'
Cadiz CF ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
52'
Maxi Gomez w miejsce cierpiącego na uraz Chris Ramos.
51'
Przerwa w meczu. Chris Ramos doznał urazu.
Piłka bezpieczna po tym jak FC Barcelona otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
50'
49'
48'
Cadiz CF ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
46'
W Kadyks drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
45'
U goście żółtą katkę ogląda Sergi Roberto.
Żółtka kartka dla Ruben Alcaraz na Estadio Ramon de Carranza.
Cadiz CF otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
44'
Fermin Lopez Marin celnie strzela, ale gola nie ma.
43'
FC Barcelona otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
42'
Juan Luis Pulido Santana odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Cadiz CF.
40'
Juan Luis Pulido Santana sygnalizuje rzut wolny dla FC Barcelona na ich własnej połowie.
38'
37'
Na prowadzenie 0-1 wyprowadza zespół goście Joao Felix.
36'
Prawa róg boiska - czy FC Barcelona wykorzysta szansę?
35'
34'
Na własnej połowie wykona Cadiz CF rzut wolny.
33'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Cadiz CF.
Rzut rożny dla FC Barcelona, który wykona Marcos Alonso.
32'
31'
29'
Cadiz CF ma wykop z linii 5. metra.
FC Barcelona przed kolejną okazją, ale Pau Cubarsi strzela niecelnie.
Juan Luis Pulido Santana przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FC Barcelona, niebezpiecznie blisko pola karnego Cadiz CF.
28'
27'
Cadiz CF otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
26'
Arbiter spotkania Juan Luis Pulido Santana pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny FC Barcelona.
Marcos Alonso będzie wykonywał rzut rożny.
25'
24'
Juan Luis Pulido Santana przyznaje Cadiz CF wykop z linii 5. metra.
Fermin Lopez Marin (FC Barcelona) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
FC Barcelona ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
22'
21'
20'
19'
18'
Z bardzo dobrej pozycji Cadiz CF ma wyrzut z linii bocznej.
Mamy wykop dla gospodarze w Kadyks.
17'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Barcelona w pobliżu pola karnego.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FC Barcelona w Kadyks.
16'
Cadiz CF musi uważać. FC Barcelona ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
15'
13'
11'
10'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
9'
Juan Luis Pulido Santana przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
8'
6'
4'
3'
Drużyna FC Barcelona atakuje, podanie do Vitor Ferreira, który jednak nie strzela w światło bramki.
1'
Czy Cadiz CF wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?