0 - 1
Valencia CF
Andre Almeida 18'
90'
Po tym jak sędzia Jose Luis Munuera Montero dyktuje karnego, nie ma bramki! Ante Budimir (CA Osasuna) ma pecha i nie strzela!
Hugo Guillamon
Penalty_advantage Created with Sketch.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla CA Osasuna.
89'
Jose Luis Munuera Montero po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
Wyrzut z linii bocznej dla CA Osasuna na ich własnej połowie.
88'
Jose Luis Munuera Montero przyznaje Valencia CF wykop z linii 5. metra.
Jorge Herrando (CA Osasuna) główkuje, ale tym razem chybia.
Zmiana w zespole Valencia CF. Boisko opuszcza Diego Lopez Noguerol, wchodzi Thierry Correia.
Valencia CF: schodzi Javier Guerra Moreno, za niego zagra Selim Amallah.
87'
Jose Luis Munuera Montero sygnalizuje rzut wolny dla CA Osasuna na ich własnej połowie.
Mamy wykop dla gospodarze w Pamplona.
86'
Czy Valencia CF wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Wykop z linii 5. metra dla CA Osasuna na Estadio El Sadar.
85'
Z bardzo dobrej pozycji Valencia CF ma wyrzut z linii bocznej.
Giorgi Mamardashvili otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
83'
Valencia CF ma wykop z linii 5. metra.
Estadio El Sadar (Pamplona). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma David Garcia (CA Osasuna).
Prawa róg boiska - czy CA Osasuna wykorzysta szansę?
81'
Na własnej połowie wykona Valencia CF rzut wolny.
80'
Valencia CF ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Rzut wolny z własnej połowy dla CA Osasuna.
79'
W Valencia CF trzeci zmiana, z urazem schodzi Fran Perez, na jego miejsce Peter Gonzalez.
Rzut wolny dla Valencia CF na ich własnej połowie.
78'
Fran Perez z Valencia CF ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
77'
Jagoba Arrasate Elustondo dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Jon Moncayola. Na boisko wchodzi Pablo Ibanez (CA Osasuna).
Javier Guerra Moreno celnie strzela, ale gola nie ma.
76'
Estadio El Sadar. Arbiter Jose Luis Munuera Montero dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu CA Osasuna.
Ruben Pena zmienia Ruben Garcia na Estadio El Sadar.
Hugo Duro ustępuje miejsca na boisku dla Alberto Mari.
75'
Estadio El Sadar (Pamplona). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Hugo Guillamon (Valencia CF), na ławce siada Andre Almeida.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Valencia CF.
Ante Budimir (CA Osasuna) strzela, ale niecelnie.
74'
Valencia CF otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
73'
Valencia CF musi uważać. CA Osasuna ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
72'
Jose Luis Munuera Montero przyznaje wyrzut z linii bocznej dla CA Osasuna, niebezpiecznie blisko pola karnego Valencia CF.
68'
Jose Luis Munuera Montero przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
67'
Na Estadio El Sadar wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Ruben Garcia (CA Osasuna) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
66'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Estadio El Sadar.
65'
Wykop z linii 5. metra dla Valencia CF na Estadio El Sadar.
CA Osasuna przed kolejną okazją, ale Ante Budimir strzela niecelnie.
Rzut wolny dla Valencia CF na połowie CA Osasuna.
64'
63'
Wyrzut z linii bocznej dla CA Osasuna na połowie Valencia CF.
61'
60'
Jose Luis Munuera Montero sygnalizuje rzut wolny dla Valencia CF na ich własnej połowie.
58'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Juan Cruz (CA Osasuna). Na murawę wchodzi Johan Mojica (CA Osasuna).
Wyrzut z linii bocznej dla Valencia CF na Estadio El Sadar.
57'
Na Estadio El Sadar drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
56'
CA Osasuna otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Żółta kartka dla Hugo Duro.
55'
Piłka bezpieczna po tym jak Valencia CF otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
54'
CA Osasuna ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
53'
Niestety Ruben Garcia (CA Osasuna) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
51'
50'
Jose Luis Munuera Montero sygnalizuje, że Valencia CF wykona wyrzut z linii bocznej na połowie CA Osasuna.
49'
Rzut wolny z własnej połowy dla Valencia CF.
48'
Rzut rożny dla CA Osasuna, który wykona Jon Moncayola.
47'
Na Estadio El Sadar drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
46'
Na Estadio El Sadar drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
45'
Czy CA Osasuna wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Jose Luis Munuera Montero przyznaje CA Osasuna wykop z linii 5. metra.
Mamy wykop dla goście w Pamplona.
Ruben Garcia strzela niecelnie.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla CA Osasuna.
Valencia CF znów przed szansą, ale tym razem Fran Perez nie trafia.
44'
Na własnej połowie wykona CA Osasuna rzut wolny.
43'
Estadio El Sadar. Sędzia Jose Luis Munuera Montero odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Valencia CF.
42'
Drużyna CA Osasuna atakuje, podanie do Ruben Garcia, który jednak nie strzela w światło bramki.
41'
CA Osasuna ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
40'
Na Estadio El Sadar ogromne emocje. Miała być bramka dla CA Osasuna, gdyby Moi Gomez nie trafił w słupek.
Jose Arnaiz będzie wykonywał rzut rożny.
39'
Wyrzut z linii bocznej dla CA Osasuna w pobliżu pola karnego.
38'
CA Osasuna otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
36'
Jose Luis Munuera Montero odgwizduje spalonego zawodnika drużyny CA Osasuna.
33'
CA Osasuna w ataku na Estadio El Sadar, ale sędzia pokazał, że Ante Budimir był na pozycji spalonej.
31'
Jose Luis Munuera Montero przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
29'
Wyrzut z linii bocznej dla CA Osasuna na Estadio El Sadar.
27'
26'
25'
Jorge Herrando po niecelnym strzale nie podwyższa dla CA Osasuna.
22'
Jose Luis Munuera Montero sygnalizuje rzut wolny dla Valencia CF na połowie przeciwnika.
21'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Jesus Vazquez (Valencia CF) nie strzela bramki.
20'
18'
Andre Almeida (Valencia CF) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 0-1.
Sergio Herrera (CA Osasuna) może kontynuować grę.
16'
W Pamplona mamy chwilę spokoju, gracz CA Osasuna - Sergio Herrera doznał kontuzji i mamy przerwę.