90'
Na Wanda Metropolitano wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Wyrzut z linii bocznej dla Girona FC na połowie Atletico Madryt.
Rzut wolny dla drużyny goście na Wanda Metropolitano.
Czy Girona FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Na Wanda Metropolitano drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Marcos Llorente z drużyny gospodarze nie zagra w kolejnym meczu, bo dostaje żółtą kartkę.
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Girona FC!
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Atletico Madryt.
89'
87'
Atletico Madryt ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
85'
Ricardo De Burgos Bengoechea przyznaje Atletico Madryt wykop z linii 5. metra.
84'
Girona FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
83'
Girona FC dokonują zmiany w swoim zespole. Michel decyduje o tym, że na boisko wchodzi Valery Fernandez, a na ławce siada Savio.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Artem Dowbyk (Girona FC). Na murawę wchodzi Cristhian Stuani (Girona FC).
Na własnej połowie wykona Girona FC rzut wolny.
79'
Ricardo De Burgos Bengoechea sygnalizuje rzut wolny dla Atletico Madryt na ich własnej połowie.
77'
Mamy wykop dla gospodarze w Madryt.
76'
Girona FC ma wykop z linii 5. metra.
75'
Zmiana. Z boiska schodzi Rodrigo De Paul, a wchodzi Cesar Azpilicueta.
74'
73'
Wyrzut z linii bocznej dla Girona FC na Wanda Metropolitano.
72'
Wykop z linii 5. metra dla Atletico Madryt na Wanda Metropolitano.
Na Wanda Metropolitano drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
71'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Girona FC.
70'
Arbiter spotkania Ricardo De Burgos Bengoechea pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Girona FC.
Rzut wolny dla Atletico Madryt na ich własnej połowie.
69'
W Madryt drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Zmiana na boisku - wchodzi Lino (Atletico Madryt). Murawę opuszcza Rodrigo Riquelme Reche.
68'
Atletico Madryt: schodzi Antoine Griezmann, za niego zagra Marcos Llorente.
Wyrzut z linii bocznej dla Atletico Madryt na ich własnej połowie.
65'
Na połowie Atletico Madryt Girona FC wykona rzut wolny.
David Lopez ustępuje miejsca na boisku dla Martinez Arnau.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Yangel Herrera. Na boisko wchodzi Portu.
64'
Wyrzut z linii bocznej dla Atletico Madryt na Wanda Metropolitano.
61'
58'
Wanda Metropolitano. Arbiter Ricardo De Burgos Bengoechea dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Atletico Madryt.
57'
Rzut wolny z własnej połowy dla Atletico Madryt.
Ricardo De Burgos Bengoechea sygnalizuje rzut wolny dla Girona FC na ich własnej połowie.
Wanda Metropolitano (Madryt). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Pablo Torre Carral (Girona FC), na ławce siada Jhon Elmer Solis.
56'
55'
Piłka bezpieczna po tym jak Girona FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
54'
53'
Rzut wolny z własnej połowy dla Girona FC.
50'
Kolejny gol dla dryżyny Atletico Madryt. Atletico Madryt sukcesywnie powiększają swoją przewagę. W chwili obecnej prowadzą 3-1.
Ricardo De Burgos Bengoechea przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Atletico Madryt, niebezpiecznie blisko pola karnego Girona FC.
Ricardo De Burgos Bengoechea przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
49'
Wanda Metropolitano (Madryt). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Yan Couto wraca na boisko.
47'
W Madryt mamy chwilę spokoju, gracz Girona FC - Yan Couto doznał kontuzji i mamy przerwę.
Rzut wolny dla Girona FC na połowie Atletico Madryt.
46'
Atletico Madryt otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Axel Witsel zmienia Reinildo Mandava na Wanda Metropolitano.
45'
2-1 w Madryt. Celna główka Angel Correa dla Atletico Madryt.
Na Wanda Metropolitano wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Ricardo De Burgos Bengoechea sygnalizuje rzut wolny dla Girona FC na połowie przeciwnika.
Na własnej połowie wykona Atletico Madryt rzut wolny.
Ricardo De Burgos Bengoechea odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Atletico Madryt.
44'
Ricardo De Burgos Bengoechea sygnalizuje, że Atletico Madryt wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Girona FC.
43'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Girona FC.
42'
41'
Alvaro Morata za Saul Niguez jako pierwszy zmiana u gospodarze.
40'
Atletico Madryt ma wykop z linii 5. metra.
39'
Wykop z linii 5. metra dla Girona FC na Wanda Metropolitano.
38'
Girona FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
37'
Atletico Madryt atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
36'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Angel Correa (Atletico Madryt).
35'
Czy Atletico Madryt wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
34'
Skutecznie wykonana jedenastka. Antoine Griezmann pewnie umieszcza piłkę w bramce przeciwników. Mamy remis 1-1.
32'
Żółty kartonik ogląda Yangel Herrera (Girona FC). To zła wiadomość dla drużyny.
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Atletico Madryt blisko pola karnego przeciwników.
31'
Na Wanda Metropolitano drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
29'
28'
25'
Żółtą kartkę ogląda Saul Niguez (Atletico Madryt).
Rzut wolny dla Girona FC na ich własnej połowie.
24'
Ricardo De Burgos Bengoechea przyznaje Girona FC wykop z linii 5. metra.
23'
Rodrigo Riquelme Reche będzie wykonywał rzut rożny.
20'
18'
Atletico Madryt otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
17'
Atletico Madryt musi uważać. Girona FC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
16'
14'
13'
Mamy wykop dla goście w Madryt.
Rodrigo Riquelme Reche (Atletico Madryt) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Atletico Madryt w Madryt.
Nie ma urazu. Eric Garcia wraca na boisko.
11'
Eric Garcia z Girona FC ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
9'
8'
Na połowie Girona FC Atletico Madryt wykona rzut wolny.
7'
Piłka bezpieczna po tym jak Atletico Madryt otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
6'
4'
0-1 prowadzi Girona FC po golu Artem Dowbyk.
2'
1'
Ricardo De Burgos Bengoechea przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.