Dani Parejo 90'
match_ended Created with Sketch.
Koniec meczu
90'
Guillermo Cuadra Fernandez sygnalizuje rzut wolny dla Villarreal CF na ich własnej połowie.
Guillermo Cuadra Fernandez przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Athletic Bilbao otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Spalony (Villarreal CF).
Group Created with Sketch.
Athletic Bilbao ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak Athletic Bilbao otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Villarreal CF.
soccer-goal Created with Sketch.
Alex Berenguer (Athletic Bilbao) strzela, ale niecelnie.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
Na San Mames Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Yuri Berchiche (Athletic Bilbao) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
Dani Parejo daje remis dla Villarreal CF po wykorzystanym rzucie karnym.
Group 9 Copy Created with Sketch.
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Athletic Bilbao. Sędzia spotkania Guillermo Cuadra Fernandez jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie San Mames Stadium (Bilbao).
Shape Created with Sketch.
Yuri Berchiche
Penalty_advantage Created with Sketch.
Villarreal CF bez gola, Goncalo Guedes próbował pokonać bramkarza.
89'
Wyrzut z linii bocznej dla Athletic Bilbao na San Mames Stadium.
88'
Czy Villarreal CF wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Na San Mames Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Rzut wolny z własnej połowy dla Athletic Bilbao.
87'
Villarreal CF wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Athletic Bilbao..
Wyrzut z linii bocznej dla Villarreal CF na ich własnej połowie.
85'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
84'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Villarreal CF w Bilbao.
83'
Na własnej połowie wykona Villarreal CF rzut wolny.
81'
Athletic Bilbao na San Mames Stadium znów w komplecie, Daniel Vivian wraca do gry.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Wykop z linii 5. metra dla Athletic Bilbao na San Mames Stadium.
79'
Kontuzja Daniel Vivian przerywa na chwilę spotkanie na San Mames Stadium.
Group 2 Created with Sketch.
78'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Villarreal CF blisko pola karnego przeciwników.
77'
Ernesto Valverde dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Gorka Guruzeta. Na boisko wchodzi Asier Villalibre (Athletic Bilbao).
San Mames Stadium (Bilbao). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Iker Muniain (Athletic Bilbao), na ławce siada Oihan Sancet Tirapu.
76'
Villarreal CF ma wykop z linii 5. metra.
74'
Athletic Bilbao otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
72'
Villarreal CF ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
70'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Benat Prados Diaz. Na boisko wchodzi Dani Garcia.
Alex Berenguer zmienia Nicholas Williams na San Mames Stadium.
69'
Zmiana. Z boiska schodzi Bertrand Traore, a wchodzi Ilias Akhomach.
Villarreal CF: schodzi Alberto Moreno, za niego zagra Goncalo Guedes.
66'
Oihan Sancet Tirapu strzela bramkę i Athletic Bilbao wychodzi na prowadzenie. Bilbao to miasto, w którym rozrywany jest dzisiejszy mecz.
65'
Rzut wolny dla Villarreal CF na połowie Athletic Bilbao.
64'
Na San Mames Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
63'
Na połowie Athletic Bilbao Villarreal CF wykona rzut wolny.
62'
Guillermo Cuadra Fernandez sygnalizuje, że Athletic Bilbao wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Villarreal CF.
61'
Villarreal CF otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
59'
57'
Niestety Oihan Sancet Tirapu (Athletic Bilbao) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
Z bardzo dobrej pozycji Athletic Bilbao ma wyrzut z linii bocznej.
Athletic Bilbao ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
corner2 Created with Sketch.
56'
Na San Mames Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
55'
Athletic Bilbao dokonują zmiany w swoim zespole. Ernesto Valverde decyduje o tym, że na boisko wchodzi Ander Herrera, a na ławce siada Mikel Vesga Arruti.
Zmiana w zespole Villarreal CF. Boisko opuszcza Gerard Moreno, wchodzi Alfonso Pedraza.
54'
Rzut wolny dla Villarreal CF na ich własnej połowie.
53'
Wyrzut z linii bocznej dla Villarreal CF na San Mames Stadium.
52'
50'
Wykop z linii 5. metra dla Villarreal CF na San Mames Stadium.
49'
Wyrzut z linii bocznej dla Athletic Bilbao w pobliżu pola karnego.
47'
Guillermo Cuadra Fernandez sygnalizuje rzut wolny dla Athletic Bilbao na ich własnej połowie.
46'
Drużyna Villarreal CF zostaje osłabiona utratą zawodnika. Drugą żółtą kartkę ogląda Santi Comesana.
Shape Copy 8 Created with Sketch.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Guillermo Cuadra Fernandez odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Villarreal CF.
Guillermo Cuadra Fernandez przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Villarreal CF, niebezpiecznie blisko pola karnego Athletic Bilbao.
42'
Athletic Bilbao musi uważać. Villarreal CF ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
41'
San Mames Stadium. Sędzia Guillermo Cuadra Fernandez odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Athletic Bilbao.
40'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na San Mames Stadium.
39'
W Bilbao drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
38'
Na San Mames Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
36'
Guillermo Cuadra Fernandez przyznaje Villarreal CF wykop z linii 5. metra.
Drużyna Athletic Bilbao atakuje, podanie do Gorka Guruzeta, który jednak nie strzela w światło bramki.
35'
Villarreal CF w niebezpieczeństwie. Athletic Bilbao ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
Żółtą kartkę ogląda Raul Albiol (Villarreal CF).
34'
Santi Comesana (Villarreal CF) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Guillermo Cuadra Fernandez zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
32'
31'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Inaki Williams (Athletic Bilbao).
Athletic Bilbao wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Villarreal CF..
30'
Mamy wykop dla goście w Bilbao.
Benat Prados Diaz (Athletic Bilbao) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
29'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Athletic Bilbao.
28'
27'
26'
Guillermo Cuadra Fernandez sygnalizuje rzut wolny dla Athletic Bilbao na połowie przeciwnika.
25'
Bertrand Traore po niecelnym strzale nie podwyższa dla Villarreal CF.
24'
Guillermo Cuadra Fernandez po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
22'
20'
Ależ emocje! Athletic Bilbao! Strzela Nicholas Williams, ale mimo iż celnie to na San Mames Stadium (Bilbao) wynik pozostaje bez zmian.
19'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla Athletic Bilbao!
17'
Czy Athletic Bilbao wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
16'
Na San Mames Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Koleja szansa na gola w Bilbao. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Inaki Williams (Athletic Bilbao), ale podłuje.
15'
Piłka bezpieczna po tym jak Villarreal CF otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
14'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Athletic Bilbao.
12'
Athletic Bilbao ma wykop z linii 5. metra.
11'
Kibice nie wierzą własnym oczom, Gerard Moreno (Villarreal CF) nie wykorzystuje karnego!
10'
U gospodarze żółtą katkę ogląda Benat Prados Diaz.
Benat Prados Diaz
9'
Guillermo Cuadra Fernandez przyznaje Athletic Bilbao wykop z linii 5. metra.
Villarreal CF znów przed szansą, ale tym razem Gerard Moreno nie trafia.
7'
Wyrzut z linii bocznej dla Athletic Bilbao na połowie Villarreal CF.
6'
5'
Athletic Bilbao prze naprzód na San Mames Stadium i w konsekwencji głową strzela Aitor Paredes, defensywa Villarreal CF na miejscu.
Prawa róg boiska - czy Athletic Bilbao wykorzysta szansę?
Athletic Bilbao jednak bez gola, strzał Yuri Berchiche obroniony.
4'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Athletic Bilbao w Bilbao.
3'
2'
1'