2 - 0
SC Freiburg
90'
Zmiana w zespole SC Freiburg. Boisko opuszcza Maximilian Eggestein, wchodzi Lucas Holer.
Piłka bezpieczna po tym jak West Ham United otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Joao Pedro Pinheiro sygnalizuje rzut wolny dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Olimpijski.
89'
Na połowie SC Freiburg West Ham United wykona rzut wolny.
Na Stadion Olimpijski drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
88'
Zmiana. Z boiska schodzi Vladimír Coufal, a wchodzi Thilo Kehrer.
West Ham United: schodzi Mohammed Kudus, za niego zagra Maxwel Cornet.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla West Ham United.
87'
Na własnej połowie wykona West Ham United rzut wolny.
82'
Joao Pedro Pinheiro sygnalizuje rzut wolny dla West Ham United na połowie przeciwnika.
79'
Na Stadion Olimpijski drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na Stadion Olimpijski.
Joao Pedro Pinheiro przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
78'
Stadion Olimpijski. Arbiter Joao Pedro Pinheiro dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu SC Freiburg.
75'
Rzut wolny dla West Ham United na połowie SC Freiburg.
Na Stadion Olimpijski wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
74'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Jordy Makengo. Na boisko wchodzi Lukas Kubler.
Czy SC Freiburg wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
72'
Joao Pedro Pinheiro przyznaje SC Freiburg wykop z linii 5. metra.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Jarrod Bowen (West Ham United). Na murawę wchodzi Danny Ings (West Ham United).
Zmiana na boisku - wchodzi Divin Mubama (West Ham United). Murawę opuszcza Lucas Paqueta.
69'
SC Freiburg ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
68'
Christian Streich dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Vincenzo Grifo. Na boisko wchodzi Noah Weisshaupt (SC Freiburg).
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
67'
Joao Pedro Pinheiro przyznaje West Ham United wykop z linii 5. metra.
66'
65'
West Ham United ma wykop z linii 5. metra.
Prawa róg boiska - czy SC Freiburg wykorzysta szansę?
63'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla West Ham United.
Stadion Olimpijski. Sędzia Joao Pedro Pinheiro odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to SC Freiburg.
57'
Mamy wykop dla goście w Londyn.
Joao Pedro Pinheiro przyznaje wyrzut z linii bocznej dla West Ham United, niebezpiecznie blisko pola karnego SC Freiburg.
56'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla West Ham United w Londyn.
54'
Stadion Olimpijski (Londyn). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Pablo Fornals (West Ham United), na ławce siada Edson Alvarez.
Wykop z linii 5. metra dla SC Freiburg na Stadion Olimpijski.
Mohammed Kudus (West Ham United) strzela, ale niecelnie.
53'
52'
Na Stadion Olimpijski wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Jarrod Bowen (West Ham United) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
50'
Merlin Rohl (SC Freiburg) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
49'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na połowie West Ham United.
48'
Z bardzo dobrej pozycji SC Freiburg ma wyrzut z linii bocznej.
46'
Joao Pedro Pinheiro przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Rzut wolny z własnej połowy dla SC Freiburg.
SC Freiburg dokonują zmiany w swoim zespole. Christian Streich decyduje o tym, że na boisko wchodzi Merlin Rohl, a na ławce siada Roland Sallai.
45'
Joao Pedro Pinheiro sygnalizuje, że SC Freiburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie West Ham United.
West Ham United ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
44'
Joao Pedro Pinheiro po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
42'
Już 2-0 po golu Edson Alvarez.
40'
Na połowie West Ham United SC Freiburg wykona rzut wolny.
39'
SC Freiburg ma wykop z linii 5. metra.
37'
Piłka bezpieczna po tym jak SC Freiburg otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Drużyna West Ham United atakuje, podanie do Tomáš Souček, który jednak nie strzela w światło bramki.
36'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United w pobliżu pola karnego.
33'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla SC Freiburg.
32'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
31'
30'
Czy West Ham United wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
29'
Rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
26'
Odgwizdany spalony na zawodniku West Ham United.
23'
22'
Stadion Olimpijski (Londyn). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Jarrod Bowen (West Ham United).
West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Freiburg..
21'
Na Stadion Olimpijski drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
West Ham United otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Joao Pedro Pinheiro sygnalizuje, że West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Freiburg.
19'
15'
14'
Gol! Mohammed Kudus strzela bramkę. West Ham United obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 1-0.
10'
7'
SC Freiburg otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
6'
5'
West Ham United przed kolejną okazją, ale Lucas Paqueta strzela niecelnie.
2'
W Londyn drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
1'
Mamy wykop dla gospodarze w Londyn.
SC Freiburg ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
West Ham United musi uważać. SC Freiburg ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.