1 - 0
Olympiakos Pireus
90'
Olympiakos Pireus ma wykop z linii 5. metra.
Arbiter spotkania Matej Jug pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Olympiakos Pireus.
U gospodarze żółtą katkę ogląda Jarrod Bowen.
Z bardzo dobrej pozycji West Ham United ma wyrzut z linii bocznej.
West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus..
Olympiakos Pireus ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Konstantinos Fortounis (Olympiakos Pireus) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Matej Jug zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Czy West Ham United wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Matej Jug sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus na połowie przeciwnika.
Olympiakos Pireus: schodzi Santiago Hezze, za niego zagra Pep Biel.
Zmiana na boisku - wchodzi Divin Mubama (West Ham United). Murawę opuszcza Mohammed Kudus.
89'
Matej Jug odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Olympiakos Pireus.
88'
Na Stadion Olimpijski wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Olympiakos Pireus przed kolejną okazją, ale Rodinei strzela niecelnie.
87'
Na połowie West Ham United Olympiakos Pireus wykona rzut wolny.
Matej Jug przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na połowie West Ham United.
86'
Główka! Niestety Mohamed Mady Camara (Olympiakos Pireus) trafia tylko w słupek!
Olympiakos Pireus ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
85'
Wykop z linii 5. metra dla Olympiakos Pireus na Stadion Olimpijski.
84'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Said Benrahma (West Ham United). Na murawę wchodzi Maxwel Cornet (West Ham United).
83'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla West Ham United.
Żółtą kartkę ogląda Jackson Porozo (Olympiakos Pireus).
Stadion Olimpijski. Arbiter Matej Jug dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Olympiakos Pireus.
82'
Matej Jug sygnalizuje rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
81'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Olympiakos Pireus.
Stadion Olimpijski (Londyn). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Mohammed Kudus (West Ham United).
James Ward-Prowse będzie wykonywał rzut rożny.
80'
Stadion Olimpijski (Londyn). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Tomáš Souček (West Ham United), na ławce siada Edson Alvarez.
79'
Olympiakos Pireus musi uważać. West Ham United ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
78'
77'
Z bardzo dobrej pozycji Olympiakos Pireus ma wyrzut z linii bocznej.
Giorgos Masouras zmienia Daniel Podence na Stadion Olimpijski.
76'
Diego Martinez Penas dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Sotirios Alexandropoulos. Na boisko wchodzi Gustavo Scarpa (Olympiakos Pireus).
75'
Gol! Lucas Paqueta zdobywa bramkę dla swojej drużyny. Aktualny wynik to 1-0. West Ham United obejmują prowadzenie.
72'
Rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
Na Stadion Olimpijski drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
70'
Olympiakos Pireus otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
69'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na ich własnej połowie.
Czy Olympiakos Pireus wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Stadion Olimpijski. Sędzia Matej Jug odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to West Ham United.
67'
66'
Co za okazja! Said Benrahma (West Ham United) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
65'
Matej Jug przyznaje wyrzut z linii bocznej dla West Ham United, niebezpiecznie blisko pola karnego Olympiakos Pireus.
63'
West Ham United bez gola, James Ward-Prowse próbował pokonać bramkarza.
62'
West Ham United otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
61'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na Stadion Olimpijski.
60'
Rzut wolny dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
59'
Mamy wykop dla goście w Londyn.
58'
56'
Zmiana w zespole Olympiakos Pireus. Boisko opuszcza Stevan Jovetić, wchodzi Ayoub El Kaabi.
55'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Olympiakos Pireus w Londyn.
54'
Matej Jug przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
53'
Na Stadion Olimpijski drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
West Ham United ma wykop z linii 5. metra.
Mohamed Mady Camara (Olympiakos Pireus) strzela, ale niecelnie.
52'
Mamy wykop dla gospodarze w Londyn.
Olympiakos Pireus znów przed szansą, ale tym razem Konstantinos Fortounis nie trafia.
51'
50'
Gra toczy się dalej, Sotirios Alexandropoulos (Olympiakos Pireus) może kontynuować grę.
49'
Sotirios Alexandropoulos (Olympiakos Pireus) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Matej Jug zarządza krótką przerwę.
48'
45'
Matej Jug sygnalizuje, że West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus.
Piłka bezpieczna po tym jak West Ham United otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na Stadion Olimpijski drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Na Stadion Olimpijski drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Wykop z linii 5. metra dla West Ham United na Stadion Olimpijski.
42'
Na własnej połowie wykona Olympiakos Pireus rzut wolny.
38'
Olympiakos Pireus: żółtka kartka dla Daniel Podence.
37'
Rzut wolny dla West Ham United na połowie Olympiakos Pireus.
36'
West Ham United ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
35'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla West Ham United.
Drużyna Olympiakos Pireus atakuje, podanie do Daniel Podence, który jednak nie strzela w światło bramki.
Rzut wolny z własnej połowy dla Olympiakos Pireus.
34'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
Na Stadion Olimpijski wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Główka Nayef Aguerd (West Ham United)....niecelnie.
33'
Prawa róg boiska - czy West Ham United wykorzysta szansę?
Rzut rożny dla West Ham United, który wykona James Ward-Prowse.
31'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na Stadion Olimpijski.
30'
28'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Mohammed Kudus (West Ham United).
27'
26'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stadion Olimpijski.
25'
Matej Jug przyznaje Olympiakos Pireus wykop z linii 5. metra.
24'
Koleja szansa na gola w Londyn. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Nayef Aguerd (West Ham United), ale podłuje.
21'
20'
19'
Żółta kartka dla Edson Alvarez.
18'
Konstantinos Fortounis będzie wykonywał rzut rożny.
17'
W Londyn drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Stadion Olimpijski. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Jarrod Bowen próbuje strzału głową, ale West Ham United bez gola.
15'
14'
Nayef Aguerd strzela głową, ale piłka wybita.
13'
West Ham United jednak bez gola, strzał Said Benrahma obroniony.
11'
10'
W Londyn, Olympiakos Pireus atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
Matej Jug sygnalizuje, że Olympiakos Pireus wykona wyrzut z linii bocznej na połowie West Ham United.
8'
Piłka bezpieczna po tym jak Olympiakos Pireus otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.