FK TSC Backa Topola
Petar Stanic 47'
90'
Rzut wolny z własnej połowy dla FK TSC Backa Topola.
Piłka bezpieczna po tym jak FK TSC Backa Topola otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
West Ham United ma wykop z linii 5. metra.
Marko Rakonjac (FK TSC Backa Topola) główkuje, ale tym razem chybia.
Zmiana. Z boiska schodzi Sasa Jovanovic, a wchodzi Martin Mircevski.
Rzut wolny dla drużyny goście na Stadion Olimpijski.
Aleksandar Cirkovic celnie strzela, ale gola nie ma.
Rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
89'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na Stadion Olimpijski.
88'
Filip Glova przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
87'
Mamy wykop dla goście w Londyn.
Michail Antonio
West Ham United ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
86'
West Ham United dokonują zmiany w swoim zespole. David William Moyes decyduje o tym, że na boisko wchodzi Maxwel Cornet, a na ławce siada Lucas Paqueta.
West Ham United bez gola, Michail Antonio próbował pokonać bramkarza.
84'
Na własnej połowie wykona West Ham United rzut wolny.
82'
Drużyna gospodarze podwyższa na 3-1 po główce Tomáš Souček.
81'
Wykop z linii 5. metra dla West Ham United na Stadion Olimpijski.
Sasa Jovanovic (FK TSC Backa Topola) strzela, ale niecelnie.
FK TSC Backa Topola: schodzi Nemanja Petrović, za niego zagra Marko Rakonjac.
80'
Zmiana na boisku - wchodzi Milos Vulic (FK TSC Backa Topola). Murawę opuszcza Nikola Kuveljic.
Aleksandar Cirkovic za Ifet Djakovac jako drugi zmiana u goście.
Filip Glova sygnalizuje, że West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK TSC Backa Topola.
79'
Rzut wolny dla West Ham United na połowie FK TSC Backa Topola.
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na ich własnej połowie.
78'
Filip Glova przyznaje FK TSC Backa Topola wykop z linii 5. metra.
Stadion Olimpijski (Londyn). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Lucas Paqueta (West Ham United).
77'
West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK TSC Backa Topola..
76'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Danny Ings (West Ham United). Na murawę wchodzi Tomáš Souček (West Ham United).
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla West Ham United.
Petar Stanic (FK TSC Backa Topola) strzela głową, ale piłka mija bramkę FK TSC Backa Topola.
75'
FK TSC Backa Topola ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
74'
West Ham United otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
73'
Filip Glova odgwizduje spalonego zawodnika drużyny West Ham United.
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na połowie FK TSC Backa Topola.
70'
Stadion Olimpijski (Londyn). Mohammed Kudus (West Ham United) strzałem głową wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie 2-1.
James Ward-Prowse będzie wykonywał rzut rożny.
Zmiana w zespole FK TSC Backa Topola. Boisko opuszcza Mateja Djordjevic, wchodzi Vukasin Krstic.
69'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Nikola Kuveljic (FK TSC Backa Topola) nie strzela bramki.
66'
Piłka we własnej bramce. Nemanja Petrović strzela gola samobójczego.
65'
Na Stadion Olimpijski wykop z linii 5. metra drużyny goście.
64'
Filip Glova przyznaje wyrzut z linii bocznej dla West Ham United, niebezpiecznie blisko pola karnego FK TSC Backa Topola.
62'
Na Stadion Olimpijski drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
61'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Pablo Fornals. Na boisko wchodzi Michail Antonio.
60'
Dobra pozycja dla graczy West Ham United przy tym rzucie wolnym.
59'
Stadion Olimpijski. Sędzia Filip Glova odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to West Ham United.
58'
FK TSC Backa Topola ma wykop z linii 5. metra.
Lewa róg boiska - czy West Ham United wykorzysta szansę?
56'
Na Stadion Olimpijski drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
55'
Filip Glova przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
54'
Wykop z linii 5. metra dla FK TSC Backa Topola na Stadion Olimpijski.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla West Ham United w Londyn.
53'
Rzut rożny dla West Ham United, który wykona James Ward-Prowse.
52'
Z bardzo dobrej pozycji FK TSC Backa Topola ma wyrzut z linii bocznej.
FK TSC Backa Topola otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Rzut rożny dla FK TSC Backa Topola, który wykona Petar Stanic.
51'
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola w pobliżu pola karnego.
50'
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na Stadion Olimpijski.
49'
47'
Gol! Petar Stanic strzela bramkę. FK TSC Backa Topola obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 0-1.
46'
Aaron Cresswell ustępuje miejsca na boisku dla Emerson.
45'
Czy West Ham United wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Mamy wykop dla gospodarze w Londyn.
Piłka bezpieczna po tym jak West Ham United otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Poprzeczka! Głową próbował Nemanja Stojic (FK TSC Backa Topola).
FK TSC Backa Topola ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Filip Glova przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola, niebezpiecznie blisko pola karnego West Ham United.
West Ham United musi uważać. FK TSC Backa Topola ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Prawa róg boiska - czy FK TSC Backa Topola wykorzysta szansę?
44'
Filip Glova sygnalizuje rzut wolny dla FK TSC Backa Topola na ich własnej połowie.
43'
42'
FK TSC Backa Topola znowu w komplecie. Milan Radin wraca do gry!
Mecz jest na moment przerwany. Milan Radin (FK TSC Backa Topola) odnosi jakąś kontuzję.
41'
Thilo Kehrer (West Ham United) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Filip Glova zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
FK TSC Backa Topola otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
40'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FK TSC Backa Topola w Londyn.
39'
Stadion Olimpijski. Sędzia Filip Glova odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FK TSC Backa Topola.
38'
37'
36'
West Ham United ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
35'
Angelo Ogbonna (West Ham United) główkuje, ale tym razem chybia.
34'
FK TSC Backa Topola musi uważać. West Ham United ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
33'
32'
Żółtka kartka dla Nikola Kuveljic na Stadion Olimpijski.
31'
Mohammed Kudus
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Lucas Paqueta (West Ham United) nie strzela bramki.
30'
West Ham United otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
29'
28'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na ich własnej połowie.
Nie ma urazu. Konstantinos Mavropanos wraca na boisko.
Stadion Olimpijski (Londyn). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Goran Antonic wraca na boisko.
27'
Filip Glova przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Stadion Olimpijski. Sztab medyczny sprawdza czy Goran Antonic (FK TSC Backa Topola) może grać dalej.
Przerwa w meczu. Konstantinos Mavropanos doznał urazu.
26'
Główka Konstantinos Mavropanos (West Ham United)....niecelnie.
Prawa róg boiska - czy West Ham United wykorzysta szansę?
25'
23'
21'
20'
19'
18'
Rzut wolny dla FK TSC Backa Topola na ich własnej połowie.
16'
Z bardzo dobrej pozycji West Ham United ma wyrzut z linii bocznej.
15'
Ależ emocje! West Ham United! Strzela Danny Ings, ale mimo iż celnie to na Stadion Olimpijski (Londyn) wynik pozostaje bez zmian.
Ofsajd zawodnika gospodarze.
14'
13'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United w pobliżu pola karnego.
12'
10'
Na Stadion Olimpijski drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK TSC Backa Topola.
West Ham United przed kolejną okazją, ale Said Benrahma strzela niecelnie.