Ben Johnson (West Ham United) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayer Leverkusen..
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla West Ham United.
Victor Boniface po niecelnym strzale nie podwyższa dla Bayer Leverkusen.
Rzut wolny dla West Ham United na połowie Bayer Leverkusen.
Stadion Olimpijski. Arbiter Jose Maria Sanchez Martinez dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Bayer Leverkusen.
Na Stadion Olimpijski drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Nie ma gola dla West Ham United po główce Tomáš Souček. Piłka wybita.
West Ham United ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
U goście żółtą katkę ogląda Amine Adli.
Jose Maria Sanchez Martinez odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Bayer Leverkusen.
89'
Jeremie Frimpong daje wyrównanie 1-1.
87'
Florian Wirtz ustępuje miejsca na boisku dla Robert Andrich.
Na własnej połowie wykona West Ham United rzut wolny.
Żółtą kartkę ogląda Matej Kovar (Bayer Leverkusen).
86'
West Ham United atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
W Londyn drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
85'
Arbiter spotkania Jose Maria Sanchez Martinez pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny West Ham United.
Bayer Leverkusen: żółtka kartka dla Exequiel Palacios.
84'
Zmiana. Z boiska schodzi Edson Alvarez, a wchodzi Maxwel Cornet.
West Ham United: schodzi Vladimír Coufal, za niego zagra Ben Johnson.
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na połowie Bayer Leverkusen.
83'
West Ham United ma wykop z linii 5. metra.
Jeremie Frimpong strzela niecelnie.
82'
Rzut rożny dla Bayer Leverkusen, który wykona Amine Adli.
81'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Bayer Leverkusen.
80'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na ich własnej połowie.
79'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny West Ham United. Sędzia spotkania Jose Maria Sanchez Martinez jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stadion Olimpijski (Londyn).
Żółtka kartka dla Kurt Zouma na Stadion Olimpijski.
Bayer Leverkusen ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
78'
Na połowie West Ham United Bayer Leverkusen wykona rzut wolny.
Czy Bayer Leverkusen wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
76'
West Ham United musi uważać. Bayer Leverkusen ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
W Londyn drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
75'
74'
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje rzut wolny dla Bayer Leverkusen na połowie przeciwnika.
Rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
72'
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje, że Bayer Leverkusen wykona wyrzut z linii bocznej na połowie West Ham United.
Na Stadion Olimpijski Jose Maria Sanchez Martinez dał żółty kartonik Jarrod Bowen i tym samym dał mu wolne w kolejnym spotkaniu.
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje rzut wolny dla Bayer Leverkusen na ich własnej połowie.
70'
Rzut wolny dla Bayer Leverkusen na połowie West Ham United.
Bayer Leverkusen otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
69'
68'
Zmiana w zespole Bayer Leverkusen. Boisko opuszcza Alex Grimaldo, wchodzi Amine Adli.
Jose Maria Sanchez Martinez przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
67'
Wykop z linii 5. metra dla West Ham United na Stadion Olimpijski.
Alex Grimaldo będzie wykonywał rzut rożny.
66'
Prawa róg boiska - czy Bayer Leverkusen wykorzysta szansę?
Bayer Leverkusen jednak bez gola, strzał Jeremie Frimpong obroniony.
65'
62'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stadion Olimpijski.
59'
Jose Maria Sanchez Martinez przyznaje Bayer Leverkusen wykop z linii 5. metra.
58'
West Ham United otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Na własnej połowie wykona Bayer Leverkusen rzut wolny.
56'
Na Stadion Olimpijski wykop z linii 5. metra drużyny goście.
55'
Bayer Leverkusen ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
52'
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
Rzut wolny z własnej połowy dla West Ham United.
51'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na Stadion Olimpijski.
Mamy wykop dla gospodarze w Londyn.
Florian Wirtz (Bayer Leverkusen) strzela, ale niecelnie.
50'
Z bardzo dobrej pozycji West Ham United ma wyrzut z linii bocznej.
49'
Bayer Leverkusen wykona wyrzut z linii bocznej na połowie West Ham United..
48'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayer Leverkusen na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Bayer Leverkusen na Stadion Olimpijski.
47'
Rzut wolny dla Bayer Leverkusen na ich własnej połowie.
46'
Bayer Leverkusen dokonują zmiany w swoim zespole. Xabier Alonso Olano decyduje o tym, że na boisko wchodzi Victor Boniface, a na ławce siada Patrik Schick.
Zmiana na boisku - wchodzi Jeremie Frimpong (Bayer Leverkusen). Murawę opuszcza Nathan Tella.
45'
Rzut rożny dla West Ham United, który wykona James Ward-Prowse.
Czy West Ham United wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Angelo Ogbonna w miejsce cierpiącego na uraz Nayef Aguerd.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla West Ham United.
43'
Ależ emocje! West Ham United! Strzela Vladimír Coufal, ale mimo iż celnie to na Stadion Olimpijski (Londyn) wynik pozostaje bez zmian.
40'
Wykop z linii 5. metra dla Bayer Leverkusen na Stadion Olimpijski.
39'
Gra toczy się dalej, Nayef Aguerd (West Ham United) może kontynuować grę.
37'
Jose Maria Sanchez Martinez przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Stadion Olimpijski. Sztab medyczny sprawdza czy Nayef Aguerd (West Ham United) może grać dalej.
35'
Piłka bezpieczna po tym jak Bayer Leverkusen otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
W Londyn, West Ham United atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
34'
Rzut wolny z własnej połowy dla Bayer Leverkusen.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Olimpijski.
32'
31'
Jonathan Tah (Bayer Leverkusen) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Jose Maria Sanchez Martinez zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Michail Antonio otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Jose Maria Sanchez Martinez ma dziś sporo pracy. West Ham United muszą uważać na kartki.
30'
29'
Mamy wykop dla goście w Londyn.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Odilon Kossounou (Bayer Leverkusen). Na murawę wchodzi Edmond Tapsoba (Bayer Leverkusen).
26'
Drużyna West Ham United atakuje, podanie do Edson Alvarez, który jednak nie strzela w światło bramki.
25'
Bayer Leverkusen w niebezpieczeństwie. West Ham United ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Jarrod Bowen (West Ham United) nie strzela bramki.
24'
Na Stadion Olimpijski drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
23'
22'
Na Stadion Olimpijski drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Bayer Leverkusen w defensywie. Tym razem wybroniona główka Michail Antonio (West Ham United).
21'
19'
Na Stadion Olimpijski uderzał na bramkę Mohammed Kudus z West Ham United, bez efektu.
18'
16'
15'
Jose Maria Sanchez Martinez sygnalizuje, że West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayer Leverkusen.
13'
Zmiana wyniku na Stadion Olimpijski. Zawodnik drużyny West Ham United - Michail Antonio celnie główkował na 1-0.
Jose Maria Sanchez Martinez przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
12'
11'
Stadion Olimpijski. Sędzia Jose Maria Sanchez Martinez odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Bayer Leverkusen.
Niestety Nathan Tella (Bayer Leverkusen) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
10'
Piłka bezpieczna po tym jak West Ham United otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.