U gospodarze żółtą katkę ogląda Lukáš Masopust.
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla SC Dnipro-1!
Mamy wykop dla goście w Praga.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla SC Dnipro-1.
Lawrence Visser przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Piłka bezpieczna po tym jak SC Dnipro-1 otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na Sinobo Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Christos Zafeiris. Na boisko wchodzi Matej Jurasek.
89'
W Praga drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
88'
Na Sinobo Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
87'
Żółtka kartka dla Wasyl Kraweć na Sinobo Stadium.
Lawrence Visser sygnalizuje rzut wolny dla SK Slavia Praga na ich własnej połowie.
86'
SC Dnipro-1 ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla SK Slavia Praga na Sinobo Stadium.
85'
SK Slavia Praga ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
84'
Na własnej połowie wykona SK Slavia Praga rzut wolny.
83'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla SC Dnipro-1.
81'
Conrad Wallem (SK Slavia Praga) strzela bramkę, zwiększając tym samym przewagę swojego zespołu. Bieżący wynik to 3-0.
80'
SC Dnipro-1 w niebezpieczeństwie. SK Slavia Praga ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Valentyn Rubchynskyi (SC Dnipro-1). Na murawę wchodzi Bill (SC Dnipro-1).
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Oleksandr Filippov (SC Dnipro-1). Na murawę wchodzi Daniel Kiwinda (SC Dnipro-1).
79'
Vaclav Jurecka ustępuje miejsca na boisku dla Conrad Wallem.
Jindrich Trpisovsky dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Ondrej Lingr. Na boisko wchodzi Petr Ševčík (SK Slavia Praga).
Mojmir Chytil za Mick Van Buren jako pierwszy zmiana u gospodarze.
Wyrzut z linii bocznej dla SK Slavia Praga na ich własnej połowie.
75'
Prawa róg boiska - czy SC Dnipro-1 wykorzysta szansę?
74'
Arbiter spotkania Lawrence Visser pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny SC Dnipro-1.
Na połowie SC Dnipro-1 SK Slavia Praga wykona rzut wolny.
73'
Na Sinobo Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
72'
Sinobo Stadium. Sędzia Lawrence Visser odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to SK Slavia Praga.
71'
Lawrence Visser sygnalizuje rzut wolny dla SK Slavia Praga na połowie przeciwnika.
70'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny SC Dnipro-1. Sędzia spotkania Lawrence Visser jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Sinobo Stadium (Praga).
Lawrence Visser przyznaje SC Dnipro-1 wykop z linii 5. metra.
69'
Rzut wolny dla SK Slavia Praga na ich własnej połowie.
68'
SC Dnipro-1 ma wykop z linii 5. metra.
66'
Wykop z linii 5. metra dla SC Dnipro-1 na Sinobo Stadium.
Christos Zafeiris będzie wykonywał rzut rożny.
65'
Wyrzut z linii bocznej dla SK Slavia Praga na połowie SC Dnipro-1.
64'
Lawrence Visser sygnalizuje, że SK Slavia Praga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Dnipro-1.
Rzut rożny dla SK Slavia Praga, który wykona Christos Zafeiris.
63'
SK Slavia Praga wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Dnipro-1..
62'
61'
Zmiana na boisku - wchodzi Oleksandr Pikhalyonok (SC Dnipro-1). Murawę opuszcza Rusłąn Babenko.
Wyrzut z linii bocznej dla SK Slavia Praga na Sinobo Stadium.
59'
Rzut wolny dla SC Dnipro-1 na połowie SK Slavia Praga.
58'
Sędzia pokazuje czerwony kartonik. Ukarany zawodnik to Ogbu Igoh (SK Slavia Praga). Oznacza to poważne osłabienie drużyny.
Shape Copy 6 Created with Sketch.
57'
Rzut wolny z własnej połowy dla SC Dnipro-1.
56'
55'
Lawrence Visser po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla SK Slavia Praga.
53'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Rusłąn Babenko (SC Dnipro-1).
51'
49'
48'
SC Dnipro-1 otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
46'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Dnipro-1 na połowie SK Slavia Praga.
Wyrzut z linii bocznej dla SC Dnipro-1 na ich własnej połowie.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Oleksandr Svatok. Na boisko wchodzi Yevhen Anatoliyovych Pasich.
45'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Dnipro-1 na Sinobo Stadium.
Na Sinobo Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
43'
42'
SC Dnipro-1 musi uważać. SK Slavia Praga ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
41'
Oleksandr Svatok otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
40'
39'
38'
SK Slavia Praga zwiększa przewagę nad przeciwnikami. Strzelcem bramki jest Ivan Schranz, a wynik meczu na tę chwilę to 2-0.
Rzut rożny dla SK Slavia Praga.
35'
34'
Czy SC Dnipro-1 wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
33'
32'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Sinobo Stadium.
28'
Lawrence Visser sygnalizuje rzut wolny dla SC Dnipro-1 na ich własnej połowie.
27'
26'
W Praga drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
25'
Lawrence Visser przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
24'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla SK Slavia Praga w Praga.
23'
Czy SK Slavia Praga wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Christos Zafeiris (SK Slavia Praga) będzie wykonywać rzut rożny.
22'
21'
Na Sinobo Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Lawrence Visser przyznał rzut rożny dla SK Slavia Praga .
20'
19'
17'
Spalony (SC Dnipro-1).
Cały stadion patrzy na prawa róg boiska. Rzut rożny wykonuje Lukáš Masopust (SK Slavia Praga).
15'
14'
13'
12'
Nie ma urazu. Maksym Tretyakov wraca na boisko.
11'
Zmiana. Z boiska schodzi Maksym Tretyakov, a wchodzi Bohdan Ledniew.
9'
Rzut wolny dla SC Dnipro-1 na ich własnej połowie.
7'
Rzut wolny z własnej połowy dla SK Slavia Praga.
5'
Gol! Ivan Schranz strzela bramkę. SK Slavia Praga obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 1-0.