Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla West Ham United.
SC Freiburg bez gola, niecelny strzał głową Merlin Rohl.
SC Freiburg ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Philipp Maximilan (SC Freiburg) strzela, ale niecelnie.
Czy SC Freiburg wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na Europa-Park-Stadion.
Na Europa-Park-Stadion drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Lucas Paqueta (West Ham United). Na murawę wchodzi Divin Mubama (West Ham United).
West Ham United dokonują zmiany w swoim zespole. David William Moyes decyduje o tym, że na boisko wchodzi Danny Ings, a na ławce siada James Ward-Prowse.
89'
SC Freiburg ma wykop z linii 5. metra.
87'
SC Freiburg musi uważać. West Ham United ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
86'
Christian Streich dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Vincenzo Grifo. Na boisko wchodzi Maximilian Breunig (SC Freiburg).
Mohammed Al-Hakim sygnalizuje, że West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Freiburg.
85'
Prawa róg boiska - czy SC Freiburg wykorzysta szansę?
83'
Mohammed Al-Hakim przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
82'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla SC Freiburg.
Europa-Park-Stadion. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Konstantinos Mavropanos próbuje strzału głową, ale West Ham United bez gola.
Prawa róg boiska - czy West Ham United wykorzysta szansę?
Jarrod Bowen po niecelnym strzale nie podwyższa dla West Ham United.
80'
West Ham United dokonują zmiany w swoim zespole. David William Moyes decyduje o tym, że na boisko wchodzi Said Benrahma, a na ławce siada Mohammed Kudus.
79'
Mohammed Al-Hakim przyznaje SC Freiburg wykop z linii 5. metra.
Europa-Park-Stadion (Freiburg im Breisgau). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Mohammed Kudus (West Ham United).
Mamy wykop dla goście w Freiburg im Breisgau.
SC Freiburg znów przed szansą, ale tym razem Roland Sallai nie trafia.
78'
Ritsu Doan celnie strzela, ale gola nie ma.
77'
Vincenzo Grifo będzie wykonywał rzut rożny.
76'
SC Freiburg: schodzi Lucas Holer, za niego zagra Philipp Maximilan.
Zmiana w zespole SC Freiburg. Boisko opuszcza Maximilian Eggestein, wchodzi Merlin Rohl.
Europa-Park-Stadion (Freiburg im Breisgau). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Noah Weisshaupt (SC Freiburg), na ławce siada Lukas Kubler.
75'
74'
Mohammed Al-Hakim po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
Piłka bezpieczna po tym jak SC Freiburg otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
73'
Mohammed Al-Hakim przyznaje wyrzut z linii bocznej dla West Ham United, niebezpiecznie blisko pola karnego SC Freiburg.
71'
Zmiana na boisku - wchodzi Emerson (West Ham United). Murawę opuszcza Thilo Kehrer.
Tomáš Souček zmienia Pablo Fornals na Europa-Park-Stadion.
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
68'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na ich własnej połowie.
66'
1-2 w Freiburg im Breisgau. Celna główka Nayef Aguerd dla West Ham United.
West Ham United ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
65'
Wykop z linii 5. metra dla West Ham United na Europa-Park-Stadion.
64'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla SC Freiburg blisko pola karnego przeciwników.
62'
West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Freiburg..
61'
Ależ emocje! West Ham United! Strzela Jarrod Bowen, ale mimo iż celnie to na Europa-Park-Stadion (Freiburg im Breisgau) wynik pozostaje bez zmian.
58'
Na Europa-Park-Stadion wykop z linii 5. metra drużyny goście.
56'
West Ham United otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
55'
Główka Lucas Holer (SC Freiburg)....niecelnie.
54'
Na Europa-Park-Stadion wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Drużyna West Ham United atakuje, podanie do Jarrod Bowen, który jednak nie strzela w światło bramki.
53'
52'
Z bardzo dobrej pozycji West Ham United ma wyrzut z linii bocznej.
51'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Roland Sallai (SC Freiburg) nie strzela bramki.
50'
West Ham United otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
49'
Europa-Park-Stadion (Freiburg im Breisgau). SC Freiburg doprowadza do wyrównania. Strzelcem bramki na 1-1 jest Roland Sallai.
SC Freiburg jednak bez gola, strzał Roland Sallai obroniony.
48'
Edson Alvarez otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
W Freiburg im Breisgau drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
46'
Chukwubuike Adamu ustępuje miejsca na boisku dla Ritsu Doan.
45'
Co za okazja! James Ward-Prowse (West Ham United) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
44'
Na Europa-Park-Stadion drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
43'
Mohammed Al-Hakim przyznaje West Ham United wykop z linii 5. metra.
41'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na połowie SC Freiburg.
40'
Czy West Ham United wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
39'
Na Europa-Park-Stadion drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
37'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla SC Freiburg!
36'
30'
29'
Mohammed Al-Hakim sygnalizuje rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
27'
Mohammed Al-Hakim sygnalizuje, że SC Freiburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie West Ham United.
West Ham United ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
26'
Na połowie SC Freiburg West Ham United wykona rzut wolny.
25'
Żółtka kartka dla Nicolas Hofler na Europa-Park-Stadion.
24'
Mohammed Al-Hakim sygnalizuje rzut wolny dla West Ham United na połowie przeciwnika.
West Ham United atakuje, ale główka Konstantinos Mavropanos nie trafia do bramki.
23'
Rzut wolny z własnej połowy dla SC Freiburg.
Na Europa-Park-Stadion drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
22'
Rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
20'
Gra toczy się dalej, Konstantinos Mavropanos (West Ham United) może kontynuować grę.
17'
Konstantinos Mavropanos (West Ham United) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
Europa-Park-Stadion. Sędzia Mohammed Al-Hakim odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to West Ham United.
15'
14'
W Freiburg im Breisgau, West Ham United atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
12'
Na Europa-Park-Stadion ogromne emocje. Miała być bramka dla West Ham United, gdyby Mohammed Kudus nie trafił w słupek.