Michael Gregoritsch 3' Michael Gregoritsch 8' Michael Gregoritsch 36' Kiliann Sildillia 42' Ritsu Doan 77'
5 - 0
Olympiakos Pireus
90'
Rzut wolny dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
Na Europa-Park-Stadion drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Wykop z linii 5. metra dla SC Freiburg na Europa-Park-Stadion.
Olympiakos Pireus wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Freiburg..
Irfan Peljto sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus na połowie przeciwnika.
88'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
87'
Na połowie SC Freiburg Olympiakos Pireus wykona rzut wolny.
86'
85'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na połowie SC Freiburg.
84'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Rodinei (Olympiakos Pireus). Na murawę wchodzi Quini (Olympiakos Pireus).
Europa-Park-Stadion (Freiburg im Breisgau). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Youssef El Arabi (Olympiakos Pireus), na ławce siada Ayoub El Kaabi.
Joao Carvalho zmienia Santiago Hezze na Europa-Park-Stadion.
83'
Irfan Peljto przyznaje SC Freiburg wykop z linii 5. metra.
Żółtka kartka dla Vicente Iborra na Europa-Park-Stadion.
79'
Piłka bezpieczna po tym jak Olympiakos Pireus otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
78'
Nicolas Hofler ustępuje miejsca na boisku dla Roland Sallai.
SC Freiburg dokonują zmiany w swoim zespole. Christian Streich decyduje o tym, że na boisko wchodzi Noah Weisshaupt, a na ławce siada Vincenzo Grifo.
77'
Gol samobójczy. Ritsu Doan kieruje piłkę do własnej bramki, na korzyść zespołu SC Freiburg. Aktualny wynik to 5-0.
75'
Na Europa-Park-Stadion drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
74'
Na własnej połowie wykona Olympiakos Pireus rzut wolny.
71'
Rzut wolny dla SC Freiburg na połowie Olympiakos Pireus.
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na Europa-Park-Stadion.
70'
Olympiakos Pireus ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
69'
68'
Olympiakos Pireus ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
67'
Rzut wolny dla drużyny goście na Europa-Park-Stadion.
Zmiana. Z boiska schodzi Philipp Lienhart, a wchodzi Manuel Gulde.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Lucas Holer. Na boisko wchodzi Chukwubuike Adamu.
SC Freiburg: schodzi Michael Gregoritsch, za niego zagra Merlin Rohl.
66'
Irfan Peljto sygnalizuje, że Olympiakos Pireus wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Freiburg.
61'
Czy SC Freiburg wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Irfan Peljto przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
60'
Na Europa-Park-Stadion wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
59'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na Europa-Park-Stadion.
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
58'
Europa-Park-Stadion. Sędzia Irfan Peljto odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to SC Freiburg.
SC Freiburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus..
57'
Żółty kartonik ogląda Panagiotis Retsos (Olympiakos Pireus). To zła wiadomość dla drużyny.
55'
W Freiburg im Breisgau drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Piłka bezpieczna po tym jak SC Freiburg otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Irfan Peljto przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
54'
52'
Rzut wolny z własnej połowy dla SC Freiburg.
51'
Irfan Peljto przyznaje Olympiakos Pireus wykop z linii 5. metra.
50'
Zmiana na boisku - wchodzi Giorgos Masouras (Olympiakos Pireus). Murawę opuszcza Daniel Podence.
47'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Olympiakos Pireus.
46'
SC Freiburg ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Diego Martinez Penas dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Sotirios Alexandropoulos. Na boisko wchodzi Vicente Iborra (Olympiakos Pireus).
45'
Wykop z linii 5. metra dla Olympiakos Pireus na Europa-Park-Stadion.
42'
Kiliann Sildillia (SC Freiburg) podwyższa prowadzenie swojego zespołu! Wynik to 4-0.
40'
38'
Na Europa-Park-Stadion wykop z linii 5. metra drużyny goście.
SC Freiburg ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
37'
36'
SC Freiburg podwyższa prowadzenie na Europa-Park-Stadion. Zawdzięcza to główce Michael Gregoritsch. Mamy 3-0.
35'
U goście żółtą katkę ogląda Santiago Hezze.
34'
Rzut wolny dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
33'
Europa-Park-Stadion. Sędzia Irfan Peljto odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Olympiakos Pireus.
32'
SC Freiburg ma wykop z linii 5. metra.
31'
Irfan Peljto sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
28'
Mamy wykop dla gospodarze w Freiburg im Breisgau.
27'
Irfan Peljto przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus, niebezpiecznie blisko pola karnego SC Freiburg.
25'
Spalony (Olympiakos Pireus).
24'
23'
Na Europa-Park-Stadion drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
22'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla SC Freiburg.
21'
Na Europa-Park-Stadion drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
20'
SC Freiburg przed kolejną okazją, ale Michael Gregoritsch strzela niecelnie.
18'
16'
Irfan Peljto sygnalizuje, że SC Freiburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus.
14'
Daniel Podence będzie wykonywał rzut rożny.
12'
Vincenzo Grifo strzela niecelnie.
11'
Olympiakos Pireus otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
10'
8'
Piękna główka! Michael Gregoritsch (SC Freiburg) strzela gola! Podwyższenie wyniku na 2-0.
Lewa róg boiska - czy SC Freiburg wykorzysta szansę?
6'
5'
4'
3'
Michael Gregoritsch strzela bramkę i SC Freiburg wychodzi na prowadzenie. Freiburg im Breisgau to miasto, w którym rozrywany jest dzisiejszy mecz.