Merlin Rohl 24' Maximilian Eggestein 56' Noah Weisshaupt 69' Chukwubuike Adamu 80' Ritsu Doan 90'
FK TSC Backa Topola
match_ended Created with Sketch.
Koniec meczu
90'
SC Freiburg zwiększa przewagę nad przeciwnikami. Strzelcem bramki jest Ritsu Doan, a wynik meczu na tę chwilę to 5-0.
Group 9 Copy Created with Sketch.
FK TSC Backa Topola ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
89'
SC Freiburg ma wykop z linii 5. metra.
soccer-goal Created with Sketch.
86'
Europa-Park-Stadion. Sędzia Rohit Saggi odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to SC Freiburg.
corner2 Created with Sketch.
85'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla SC Freiburg.
Na Europa-Park-Stadion drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
84'
Wykop z linii 5. metra dla FK TSC Backa Topola na Europa-Park-Stadion.
83'
W Freiburg im Breisgau drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
80'
Gol powiększający przewagę. Bramkę strzela Chukwubuike Adamu (SC Freiburg). Bieżący rezultat to 4-0.
79'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
78'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Vincenzo Grifo. Na boisko wchodzi Chukwubuike Adamu.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Zmiana w zespole SC Freiburg. Boisko opuszcza Philipp Lienhart, wchodzi Lukas Kubler.
77'
FK TSC Backa Topola otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
76'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na Europa-Park-Stadion.
74'
Mamy wykop dla goście w Freiburg im Breisgau.
73'
Zmiana na boisku - wchodzi Milos Cvetković (FK TSC Backa Topola). Murawę opuszcza Goran Antonic.
72'
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na połowie SC Freiburg.
71'
Christian Streich dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Noah Weisshaupt. Na boisko wchodzi Jordy Makengo (SC Freiburg).
Europa-Park-Stadion (Freiburg im Breisgau). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Ritsu Doan (SC Freiburg), na ławce siada Lucas Holer.
69'
Gol! Gol! Gol! gospodarze powiększają prowadzenie. Strzelcem na 3-0 jest Noah Weisshaupt.
67'
FK TSC Backa Topola ma wykop z linii 5. metra.
Rohit Saggi przyznaje wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg, niebezpiecznie blisko pola karnego FK TSC Backa Topola.
Sasa Jovanovic ustępuje miejsca na boisku dla Milos Pantovic.
66'
Milan Radin zmienia Ifet Djakovac na Europa-Park-Stadion.
65'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla SC Freiburg.
Rohit Saggi sygnalizuje rzut wolny dla FK TSC Backa Topola na połowie przeciwnika.
64'
Czy FK TSC Backa Topola wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
63'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FK TSC Backa Topola w Freiburg im Breisgau.
62'
Rohit Saggi przyznaje FK TSC Backa Topola wykop z linii 5. metra.
Mamy wykop dla gospodarze w Freiburg im Breisgau.
Drużyna FK TSC Backa Topola atakuje, podanie do Uros Milovanovic, który jednak nie strzela w światło bramki.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
57'
Michael Gregoritsch za Merlin Rohl jako pierwszy zmiana u gospodarze.
56'
Do 2-0 zwiększa przewagę SC Freiburg na Europa-Park-Stadion.
55'
Na Europa-Park-Stadion wykop z linii 5. metra drużyny goście.
54'
FK TSC Backa Topola musi uważać. SC Freiburg ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
52'
Z bardzo dobrej pozycji SC Freiburg ma wyrzut z linii bocznej.
Rzut wolny dla FK TSC Backa Topola na ich własnej połowie.
51'
Na własnej połowie wykona SC Freiburg rzut wolny.
Na połowie SC Freiburg FK TSC Backa Topola wykona rzut wolny.
49'
Piłka bezpieczna po tym jak FK TSC Backa Topola otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
48'
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
46'
Zmiana. Z boiska schodzi Nikola Kuveljic, a wchodzi Aleksandar Cirkovic.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Jovan Vlalukin (FK TSC Backa Topola). Na murawę wchodzi Josip Calusic (FK TSC Backa Topola).
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
SC Freiburg ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
44'
Rohit Saggi sygnalizuje, że FK TSC Backa Topola wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Freiburg.
Prawa róg boiska - czy FK TSC Backa Topola wykorzysta szansę?
43'
Europa-Park-Stadion. Sędzia Rohit Saggi odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FK TSC Backa Topola.
39'
Żółta kartka dla Philipp Lienhart.
Shape Created with Sketch.
37'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg w pobliżu pola karnego.
35'
SC Freiburg ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
34'
Na Europa-Park-Stadion drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
33'
Rohit Saggi po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
Group Created with Sketch.
32'
SC Freiburg otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
31'
30'
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na Europa-Park-Stadion.
Rohit Saggi sygnalizuje rzut wolny dla SC Freiburg niebezpiecznie blisko bramki FK TSC Backa Topola.
29'
U goście żółtą katkę ogląda Jovan Vlalukin.
24'
Gol! Merlin Rohl strzela bramkę. SC Freiburg obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 1-0.
22'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK TSC Backa Topola.
21'
Rzut wolny z własnej połowy dla FK TSC Backa Topola.
18'
16'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Europa-Park-Stadion.
14'
Rohit Saggi przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
SC Freiburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK TSC Backa Topola..
12'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
9'
Lewa róg boiska - czy SC Freiburg wykorzysta szansę?
8'
SC Freiburg otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
7'
Rohit Saggi sygnalizuje rzut wolny dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
6'