1 - 0
Benfica Lizbona
0'
Cel
Luis Henrique Tomaz de Lima nie myli się i Olympique Marsylia zdobywa kolejną bramkę w karnych.
Benfica Lizbona bez bramki, Antonio Silva nie umiał wykorzystać karnego.
Cel
Leonardo Balerdi (Olympique Marsylia) strzela!
Cel
Nicolas Otamendi nie myli się i Benfica Lizbona zdobywa kolejną bramkę w karnych.
Cel
Geoffrey Kondogbia zdobywa bramkę dla zespołu Olympique Marsylia.
Cel
Kibice zespołu Benfica Lizbona świętują, bo Orkun Kokcu strzela karnego!
Cel
Olympique Marsylia gol, jedenastkę wykorzystuje Joaquin Correa.
Dramat! Angel Di Maria (Benfica Lizbona) zawodzi, nie ma gola!
120'
Felix Zwayer sygnalizuje, że Benfica Lizbona wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympique Marsylia.
Na własnej połowie wykona Benfica Lizbona rzut wolny.
Rzut wolny z własnej połowy dla Olympique Marsylia.
Benfica Lizbona otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Benfica Lizbona w Marsylia.
Wyrzut z linii bocznej dla Benfica Lizbona w pobliżu pola karnego.
119'
Wyrzut z linii bocznej dla Benfica Lizbona na ich własnej połowie.
Felix Zwayer przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
115'
Kontuzja Pau Lopez przerywa na chwilę spotkanie na Orange Velodrome.
114'
Żółta kartka dla Florentino Luis.
113'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Orange Velodrome.
111'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Benfica Lizbona.
Olympique Marsylia przed kolejną okazją, ale Pierre-Emerick Aubameyang strzela niecelnie.
110'
Olympique Marsylia ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
Orange Velodrome (Marsylia). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Gael Lafont (Olympique Marsylia), na ławce siada Amine Harit.
Orkun Kokcu otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
109'
Rzut wolny dla Olympique Marsylia na ich własnej połowie.
Orange Velodrome. Sędzia Felix Zwayer odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Benfica Lizbona.
Benfica Lizbona ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
108'
Arthur Cabral (Benfica Lizbona) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
107'
Na Orange Velodrome drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla Benfica Lizbona na Orange Velodrome.
105'
Benfica Lizbona musi uważać. Olympique Marsylia ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Wyrzut z linii bocznej dla Olympique Marsylia na ich własnej połowie.
Olympique Marsylia otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
104'
Faris Pemi Moumbagna strzela głową, ale piłka wybita.
102'
Zmiana w zespole Benfica Lizbona. Boisko opuszcza Rafa Silva, wchodzi Arthur Cabral.
101'
Mamy wykop dla goście w Marsylia.
Pierre-Emerick Aubameyang (Olympique Marsylia) strzela, ale niecelnie.
100'
Zmiana. Z boiska schodzi Samuel Gigot, a wchodzi Raimane Daou.
Felix Zwayer przyznaje Benfica Lizbona wykop z linii 5. metra.
99'
Rzut rożny dla Benfica Lizbona, który wykona Angel Di Maria.
98'
Benfica Lizbona bez gola, Angel Di Maria próbował pokonać bramkarza.
94'
Angel Di Maria będzie wykonywał rzut rożny.
92'
Piłka bezpieczna po tym jak Olympique Marsylia otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Benfica Lizbona ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
90'
Na połowie Benfica Lizbona Olympique Marsylia wykona rzut wolny.
Benfica Lizbona ma wykop z linii 5. metra.
Wyrzut z linii bocznej dla Olympique Marsylia na Orange Velodrome.
89'
Felix Zwayer sygnalizuje rzut wolny dla Benfica Lizbona na połowie przeciwnika.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Samuel Gigot (Olympique Marsylia).
Rzut wolny dla Benfica Lizbona na ich własnej połowie.
Żółtka kartka dla Amine Harit na Orange Velodrome.
88'
Olympique Marsylia ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
87'
Główka! Strzela Angel Di Maria (Benfica Lizbona), ale bez efektu bramkowego dzięki wybiciu zawodnika zespołu Olympique Marsylia.
86'
Felix Zwayer przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Benfica Lizbona, niebezpiecznie blisko pola karnego Olympique Marsylia.
Wyrzut z linii bocznej dla Benfica Lizbona na połowie Olympique Marsylia.
85'
Olympique Marsylia znów przed szansą, ale tym razem Joaquin Correa nie trafia.
84'
Na Orange Velodrome drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
82'
Rzut wolny z własnej połowy dla Benfica Lizbona.
81'
Na Orange Velodrome wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Orkun Kokcu strzela niecelnie.
79'
1-0 w Marsylia. Celna główka Faris Pemi Moumbagna dla Olympique Marsylia.
78'
Faris Pemi Moumbagna
W Marsylia drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
77'
76'
Czy Olympique Marsylia wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
75'
Benfica Lizbona wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympique Marsylia..
Iliman Ndiaye ustępuje miejsca na boisku dla Joaquin Correa.
74'
Angel Di Maria celnie strzela, ale gola nie ma.
72'
Felix Zwayer przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
71'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympique Marsylia na połowie Benfica Lizbona.
Felix Zwayer sygnalizuje rzut wolny dla Benfica Lizbona na ich własnej połowie.
69'
Co za okazja! Geoffrey Kondogbia (Olympique Marsylia) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
Jordan Veretout będzie wykonywał rzut rożny.
68'
Na własnej połowie wykona Olympique Marsylia rzut wolny.
Benfica Lizbona otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Pierre-Emerick Aubameyang po niecelnym strzale nie podwyższa dla Olympique Marsylia.
67'
Lewa róg boiska - czy Olympique Marsylia wykorzysta szansę?
Na Orange Velodrome uderzał na bramkę Jordan Veretout z Olympique Marsylia, bez efektu.
66'
Orange Velodrome. Sędzia Felix Zwayer odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Olympique Marsylia.
65'
64'
Rzut wolny dla Olympique Marsylia na połowie Benfica Lizbona.
62'
Felix Zwayer sygnalizuje, że Olympique Marsylia wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Benfica Lizbona.
Na Orange Velodrome drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Leonardo Balerdi (Olympique Marsylia) główkuje, ale tym razem chybia.
61'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Casper Tengstedt (Benfica Lizbona). Na murawę wchodzi Orkun Kokcu (Benfica Lizbona).
Orange Velodrome (Marsylia). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Joao Mario (Benfica Lizbona), na ławce siada David Neres.
60'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Olympique Marsylia.
Żółty kartonik ogląda Casper Tengstedt (Benfica Lizbona). To zła wiadomość dla drużyny.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Amine Harit (Olympique Marsylia) nie strzela bramki.
59'
Luis Henrique Tomaz de Lima zmienia Azzedine Ounahi na Orange Velodrome.
Jean-Louis Gasset dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Emran Soglo. Na boisko wchodzi Faris Pemi Moumbagna (Olympique Marsylia).
58'
Mamy wykop dla gospodarze w Marsylia.
Fredrik Aursnes (Benfica Lizbona) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
57'
Geoffrey Kondogbia (Olympique Marsylia) strzela, ale niecelnie.
55'
54'
Felix Zwayer przyznaje Olympique Marsylia wykop z linii 5. metra.
53'
Orange Velodrome. Arbiter Felix Zwayer dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Benfica Lizbona.
52'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Benfica Lizbona.
51'
50'
Olympique Marsylia atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
49'
48'
Olympique Marsylia wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Benfica Lizbona..
47'
46'
Czy Benfica Lizbona wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Olympique Marsylia dokonują zmiany w swoim zespole. Jean-Louis Gasset decyduje o tym, że na boisko wchodzi Michael Murillo, a na ławce siada Chancel Mbemba.
45'
Chancel Mbemba otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Felix Zwayer ma dziś sporo pracy. Olympique Marsylia muszą uważać na kartki.
44'
Drużyna Olympique Marsylia atakuje, podanie do Pierre-Emerick Aubameyang, który jednak nie strzela w światło bramki.
43'
Na Orange Velodrome do gry w Benfica Lizbona powraca Alexander Bah.
41'
Felix Zwayer przerywa na chwilę spotkanie na stadionie Orange Velodrome. Sztab medyczny sprawdza czy Alexander Bah (Benfica Lizbona) może grać dalej.
40'
39'
Na Orange Velodrome wykop z linii 5. metra drużyny goście.
38'
U goście żółtą katkę ogląda Antonio Silva.
36'
35'
34'
Z bardzo dobrej pozycji Olympique Marsylia ma wyrzut z linii bocznej.
33'
Na Orange Velodrome drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
32'
Piłka bezpieczna po tym jak Benfica Lizbona otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
31'
30'
28'
27'
Olympique Marsylia otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
25'
Rzut rożny dla Olympique Marsylia, który wykona Amine Harit.
24'
Olympique Marsylia znów przed szansą, ale tym razem Pierre-Emerick Aubameyang nie trafia.
23'
22'
21'
Wyrzut z linii bocznej dla Benfica Lizbona na Orange Velodrome.
19'
17'
16'
Orange Velodrome (Marsylia). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Rafa Silva (Benfica Lizbona).
Chancel Mbemba (Olympique Marsylia) strzela głową, ale piłka mija bramkę Olympique Marsylia.
15'
14'
13'
12'
11'
10'
9'
8'
Olympique Marsylia ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Niestety Iliman Ndiaye (Olympique Marsylia) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.