Rzut wolny dla Olympiakos Pireus na połowie West Ham United.
West Ham United ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na Stadion Georgios Karaiskakis wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Tomáš Souček (West Ham United) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Konstantinos Fortounis ustępuje miejsca na boisku dla Stevan Jovetić.
Zmiana na boisku - wchodzi Gustavo Scarpa (Olympiakos Pireus). Murawę opuszcza Ayoub El Kaabi.
Żółtą kartkę ogląda Giorgos Masouras (Olympiakos Pireus).
West Ham United otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Rzut wolny z własnej połowy dla Olympiakos Pireus.
Andris Treimanis przyznaje West Ham United wykop z linii 5. metra.
Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Konstantinos Fortounis (Olympiakos Pireus).
Mohamed Mady Camara otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Andris Treimanis ma dziś sporo pracy. Olympiakos Pireus muszą uważać na kartki.
West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus..
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United w pobliżu pola karnego.
Angelo Ogbonna otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
88'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Georgios Karaiskakis.
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
87'
Gol! West Ham United odrabia straty. Bramkę na 2-1 zdobywa Lucas Paqueta.
86'
Andris Treimanis przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na ich własnej połowie.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Sotirios Alexandropoulos. Na boisko wchodzi Giorgos Masouras.
Olympiakos Pireus dokonują zmiany w swoim zespole. Diego Martinez Penas decyduje o tym, że na boisko wchodzi Ola Solbakken, a na ławce siada Daniel Podence.
84'
Rzut wolny dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
80'
Na Stadion Georgios Karaiskakis wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Stadion Georgios Karaiskakis. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Jackson Porozo próbuje strzału głową, ale Olympiakos Pireus bez gola.
Konstantinos Fortounis będzie wykonywał rzut rożny.
79'
Gra toczy się dalej, Jackson Porozo (Olympiakos Pireus) może kontynuować grę.
West Ham United otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Ayoub El Kaabi nie może pogodzić się z decyzją sędziego Andris Treimanis, który odgwizdał spalonego.
77'
Jackson Porozo z Olympiakos Pireus ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
76'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny West Ham United. Sędzia spotkania Andris Treimanis jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus).
Andris Treimanis sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
75'
West Ham United ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
74'
Zmiana w zespole Olympiakos Pireus. Boisko opuszcza Rodinei, wchodzi Quini.
73'
West Ham United: schodzi Mohammed Kudus, za niego zagra Maxwel Cornet.
Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Edson Alvarez (West Ham United), na ławce siada James Ward-Prowse.
72'
Olympiakos Pireus ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
71'
Sotirios Alexandropoulos (Olympiakos Pireus) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
70'
Z bardzo dobrej pozycji West Ham United ma wyrzut z linii bocznej.
69'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla West Ham United.
68'
Andris Treimanis przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus, niebezpiecznie blisko pola karnego West Ham United.
67'
Żółtka kartka dla Emerson na Stadion Georgios Karaiskakis.
65'
Olympiakos Pireus: żółtka kartka dla Sotirios Alexandropoulos.
Na własnej połowie wykona West Ham United rzut wolny.
64'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Lucas Paqueta (West Ham United).
W Pireus drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
63'
62'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
Na połowie Olympiakos Pireus West Ham United wykona rzut wolny.
61'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na Stadion Georgios Karaiskakis.
Andris Treimanis sygnalizuje rzut wolny dla West Ham United na połowie przeciwnika.
60'
Zmiana. Z boiska schodzi Pablo Fornals, a wchodzi Lucas Paqueta.
58'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Danny Ings (West Ham United). Na murawę wchodzi Michail Antonio (West Ham United).
Jarrod Bowen zmienia Said Benrahma na Stadion Georgios Karaiskakis.
57'
Danny Ings
Stadion Georgios Karaiskakis. Sędzia Andris Treimanis odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to West Ham United.
55'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Olympiakos Pireus.
54'
Mamy wykop dla gospodarze w Pireus.
Tomáš Souček po niecelnym strzale nie podwyższa dla West Ham United.
Szczęśliwie Ayoub El Kaabi może grać dalej.
Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Emerson wraca na boisko.
52'
Ayoub El Kaabi (Olympiakos Pireus) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
Emerson (West Ham United) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Andris Treimanis zarządza krótką przerwę.
51'
Andris Treimanis sygnalizuje, że West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus.
49'
Na własnej połowie wykona Olympiakos Pireus rzut wolny.
48'
West Ham United przed kolejną okazją, ale James Ward-Prowse strzela niecelnie.
47'
Arbiter spotkania Andris Treimanis pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Olympiakos Pireus.
Rzut wolny dla West Ham United na połowie Olympiakos Pireus.
46'
Piłka bezpieczna po tym jak West Ham United otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
45'
Lewa róg boiska - czy West Ham United wykorzysta szansę?
Danny Ings celnie strzela, ale gola nie ma.
Gol samobójczy. Co za niefortunna sytuacja. Rodinei strzela do własnej bramki. Wynik to 2-0.
Andris Treimanis przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Olympiakos Pireus w Pireus.
43'
Wykop z linii 5. metra dla West Ham United na Stadion Georgios Karaiskakis.
41'
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
39'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na połowie Olympiakos Pireus.
38'
37'
Konstantinos Fortounis (Olympiakos Pireus) główkuje, ale tym razem chybia.
35'
Andris Treimanis przyznaje Olympiakos Pireus wykop z linii 5. metra.
33'
Bramka! Olympiakos Pireus obejmuje prowadzenie w meczu. Bramkę zdobywa Konstantinos Fortounis. Aktualny wynik to 1-0.
West Ham United musi uważać. Olympiakos Pireus ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
31'
Piłka bezpieczna po tym jak Olympiakos Pireus otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Rzut rożny dla West Ham United, który wykona James Ward-Prowse.
28'
26'
Olympiakos Pireus otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
24'
23'
West Ham United ma wykop z linii 5. metra.
22'
Cały stadion patrzy na lewa róg boiska. Rzut rożny wykonuje James Ward-Prowse (West Ham United).
21'
Andris Treimanis przyznał rzut rożny dla West Ham United .
19'
Andris Treimanis sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus niebezpiecznie blisko bramki West Ham United.
18'
15'
Czy Olympiakos Pireus wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?