SC Freiburg
Roland Sallai 9' Vincenzo Grifo 45' Philipp Maximilan 86'
90'
Allard Lindhout przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Allard Lindhout przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus, niebezpiecznie blisko pola karnego SC Freiburg.
Piłka bezpieczna po tym jak Olympiakos Pireus otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Noah Weisshaupt będzie wykonywał rzut rożny.
Niestety Maximilian Eggestein (SC Freiburg) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
Zmiana w zespole SC Freiburg. Boisko opuszcza Lucas Holer, wchodzi Yannik Keitel.
Chukwubuike Adamu za Ritsu Doan jako czwarty zmiana u goście.
Rzut wolny dla SC Freiburg na połowie Olympiakos Pireus.
88'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
87'
SC Freiburg ma wykop z linii 5. metra.
Olympiakos Pireus znów przed szansą, ale tym razem Stevan Jovetić nie trafia.
86'
Gol! Philipp Maximilan (SC Freiburg) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Aktualny wynik to 2-3.
SC Freiburg ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Żółtka kartka dla Daniel Podence na Stadion Georgios Karaiskakis.
84'
Na własnej połowie wykona SC Freiburg rzut wolny.
83'
W Pireus drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
82'
Stadion Georgios Karaiskakis. Arbiter Allard Lindhout dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Olympiakos Pireus.
81'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla SC Freiburg w Pireus.
80'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
79'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Olympiakos Pireus.
Drużyna SC Freiburg atakuje, podanie do Nicolas Hofler, który jednak nie strzela w światło bramki.
78'
Allard Lindhout sygnalizuje, że SC Freiburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus.
77'
Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Ola Solbakken (Olympiakos Pireus), na ławce siada Konstantinos Fortounis.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Francisco Ortega (Olympiakos Pireus). Na murawę wchodzi Quini (Olympiakos Pireus).
Mamy wykop dla goście w Pireus.
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na połowie SC Freiburg.
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
76'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na Stadion Georgios Karaiskakis.
75'
Zmiana. Z boiska schodzi Roland Sallai, a wchodzi Philipp Maximilan.
SC Freiburg dokonują zmiany w swoim zespole. Christian Streich decyduje o tym, że na boisko wchodzi Noah Weisshaupt, a na ławce siada Vincenzo Grifo.
Ayoub El Kaabi daje wyrównanie 2-2.
74'
Lewa róg boiska - czy Olympiakos Pireus wykorzysta szansę?
73'
Wykop z linii 5. metra dla Olympiakos Pireus na Stadion Georgios Karaiskakis.
72'
SC Freiburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus..
70'
SC Freiburg ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Rzut wolny dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
69'
Ayoub El Kaabi (Olympiakos Pireus) główkuje, ale tym razem chybia.
68'
SC Freiburg: żółtka kartka dla Roland Sallai.
Na połowie SC Freiburg Olympiakos Pireus wykona rzut wolny.
Stadion Georgios Karaiskakis. Sędzia Allard Lindhout odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Olympiakos Pireus.
66'
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Olympiakos Pireus ma wykop z linii 5. metra.
65'
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
64'
Na Stadion Georgios Karaiskakis wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Maximilian Eggestein (SC Freiburg).
63'
Rzut wolny z własnej połowy dla Olympiakos Pireus.
61'
Zmiana na boisku - wchodzi Stevan Jovetić (Olympiakos Pireus). Murawę opuszcza Giorgos Masouras.
Olympiakos Pireus otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
60'
Rzut wolny z własnej połowy dla SC Freiburg.
59'
58'
Olympiakos Pireus ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
57'
Lewa róg boiska - czy SC Freiburg wykorzysta szansę?
55'
SC Freiburg: schodzi Tan-Kenneth Jerico Schmidt, za niego zagra Kiliann Sildillia.
54'
Allard Lindhout przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
53'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na Stadion Georgios Karaiskakis.
52'
Arbiter spotkania Allard Lindhout pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny SC Freiburg.
49'
Olympiakos Pireus w defensywie. Tym razem wybroniona główka Matthias Ginter (SC Freiburg).
Vincenzo Grifo będzie wykonywał rzut rożny.
Rzut rożny dla SC Freiburg, który wykona Vincenzo Grifo.
48'
Vicente Iborra
47'
Allard Lindhout sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus na połowie przeciwnika.
Olympiakos Pireus ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
46'
Diego Martinez Penas dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Pep Biel. Na boisko wchodzi Daniel Podence (Olympiakos Pireus).
45'
Gol z rzutu karnego. SC Freiburg wychodzi na prowadzenie 1-2.
SC Freiburg otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Allard Lindhout sygnalizuje rzut wolny dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
Allard Lindhout sygnalizuje rzut wolny dla SC Freiburg na połowie przeciwnika.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla SC Freiburg.
Ayoub El Kaabi (Olympiakos Pireus) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Ależ emocje! Olympiakos Pireus! Strzela Giorgos Masouras, ale mimo iż celnie to na Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus) wynik pozostaje bez zmian.
Allard Lindhout przyznaje Olympiakos Pireus wykop z linii 5. metra.
44'
43'
Na połowie Olympiakos Pireus SC Freiburg wykona rzut wolny.
Na Stadion Georgios Karaiskakis wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Olympiakos Pireus przed kolejną okazją, ale Ayoub El Kaabi strzela niecelnie.
42'
Allard Lindhout odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Olympiakos Pireus.
40'
Jest gol! gospodarze doprowadzają do wyrównania. Strzelcem bramki jest Ayoub El Kaabi. Wynik spotkania zmienia się na 1-1.
39'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Georgios Karaiskakis.
38'
35'
Żółta kartka dla Ayoub El Kaabi.
Rzut wolny dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
Czy Olympiakos Pireus wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
34'
Allard Lindhout sygnalizuje, że Olympiakos Pireus wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Freiburg.
32'
SC Freiburg otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus w pobliżu pola karnego.
31'
30'
Mamy wykop dla gospodarze w Pireus.
Roland Sallai po niecelnym strzale nie podwyższa dla SC Freiburg.
29'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg w pobliżu pola karnego.
27'
26'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny SC Freiburg. Sędzia spotkania Allard Lindhout jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus).
Na Stadion Georgios Karaiskakis Olympiakos Pireus blisko zdobycia bramki. Zabrakło szczęścia Konstantinos Fortounis, który uderzył w poprzeczkę.
25'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Olympiakos Pireus.
24'
Vicente Iborra zmienia Santiago Hezze na Stadion Georgios Karaiskakis.
Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Santiago Hezze wraca na boisko.
Ritsu Doan strzela niecelnie.
Na własnej połowie wykona Olympiakos Pireus rzut wolny.
23'
19'
W Pireus mamy chwilę spokoju, gracz Olympiakos Pireus - Santiago Hezze doznał kontuzji i mamy przerwę.
18'
17'
Rzut rożny dla Olympiakos Pireus, który wykona Giorgos Masouras.
16'
Na Stadion Georgios Karaiskakis uderzał na bramkę Roland Sallai z SC Freiburg, bez efektu.
15'
Olympiakos Pireus bez gola, Santiago Hezze próbował pokonać bramkarza.
Rzut wolny dla Olympiakos Pireus na połowie SC Freiburg.
14'
Olympiakos Pireus musi uważać. SC Freiburg ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
12'
Olympiakos Pireus wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Freiburg..
11'
9'
Na prowadzenie 0-1 wyprowadza zespół goście Roland Sallai.
8'
Allard Lindhout sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
7'
W Pireus drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
6'
Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Mohamed Mady Camara (Olympiakos Pireus).
Pep Biel będzie wykonywał rzut rożny.
Ayoub El Kaabi (Olympiakos Pireus) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
5'
Allard Lindhout przyznaje SC Freiburg wykop z linii 5. metra.
3'
2'
Z bardzo dobrej pozycji SC Freiburg ma wyrzut z linii bocznej.
1'
Allard Lindhout przyznaje wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg, niebezpiecznie blisko pola karnego Olympiakos Pireus.