Olympiakos Pireus ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Christopher Bonsu Baah (KRC Genk).
Czy KRC Genk wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
Na Stadion Georgios Karaiskakis wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Olympiakos Pireus atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
Glenn Nyberg sygnalizuje rzut wolny dla KRC Genk na połowie przeciwnika.
W Pireus drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
KRC Genk wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus..
Glenn Nyberg przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Glenn Nyberg sygnalizuje, że KRC Genk wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus.
89'
Rzut wolny dla KRC Genk na ich własnej połowie.
Olympiakos Pireus otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
87'
Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Sotirios Alexandropoulos wraca na boisko.
86'
Sotirios Alexandropoulos z Olympiakos Pireus ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
85'
84'
Z bardzo dobrej pozycji KRC Genk ma wyrzut z linii bocznej.
Zmiana w zespole Olympiakos Pireus. Boisko opuszcza Mohamed Mady Camara, wchodzi Marios Vroussay.
82'
Glenn Nyberg odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Olympiakos Pireus.
Glenn Nyberg sygnalizuje rzut wolny dla KRC Genk na ich własnej połowie.
81'
KRC Genk ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
80'
Christopher Bonsu Baah zmienia Mike Tresor Ndayishimiye na Stadion Georgios Karaiskakis.
79'
Odgwizdany spalony na zawodniku Olympiakos Pireus.
78'
Rzut wolny dla Olympiakos Pireus na połowie KRC Genk.
Na połowie KRC Genk Olympiakos Pireus wykona rzut wolny.
77'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na Stadion Georgios Karaiskakis.
76'
Olympiakos Pireus dokonują zmiany w swoim zespole. Diego Martinez Penas decyduje o tym, że na boisko wchodzi Ayoub El Kaabi, a na ławce siada Giorgos Masouras.
Zmiana na boisku - wchodzi Andreas Ntoi (Olympiakos Pireus). Murawę opuszcza Konstantinos Fortounis.
75'
Olympiakos Pireus wykona wyrzut z linii bocznej na połowie KRC Genk..
74'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla KRC Genk.
73'
Olympiakos Pireus ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
72'
Czy Olympiakos Pireus wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Glenn Nyberg przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
71'
Stadion Georgios Karaiskakis. Sędzia Glenn Nyberg odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to KRC Genk.
Rzut rożny dla KRC Genk, który wykona Mike Tresor Ndayishimiye.
70'
KRC Genk: schodzi Kayembe, za niego zagra Gerardo Arteaga.
Glenn Nyberg przyznaje wyrzut z linii bocznej dla KRC Genk, niebezpiecznie blisko pola karnego Olympiakos Pireus.
69'
Olympiakos Pireus otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
67'
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak KRC Genk otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
66'
Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Aziz Ouattara Mohammed (KRC Genk), na ławce siada Matias Alejandro Galarza.
Za prawdopodobnie kontuzjowanego Toluwalase Emmanuel Arokodare na murawę wbiega Sor Yira.
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na połowie KRC Genk.
64'
W Pireus, Olympiakos Pireus atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
63'
Diego Martinez Penas dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Youssef El Arabi. Na boisko wchodzi Pep Biel (Olympiakos Pireus).
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Joao Carvalho. Na boisko wchodzi Sotirios Alexandropoulos.
Rzut wolny z własnej połowy dla Olympiakos Pireus.
62'
60'
KRC Genk ma wykop z linii 5. metra.
59'
Nie ma urazu. Mike Tresor Ndayishimiye wraca na boisko.
Mike Tresor Ndayishimiye (KRC Genk) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
57'
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
56'
Szczęśliwie Toluwalase Emmanuel Arokodare może grać dalej.
55'
Krótka pauza na stadionie Stadion Georgios Karaiskakis. Sędzia Glenn Nyberg pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Toluwalase Emmanuel Arokodare może kontynuować grę.
54'
Wykop z linii 5. metra dla KRC Genk na Stadion Georgios Karaiskakis.
53'
Na własnej połowie wykona Olympiakos Pireus rzut wolny.
51'
50'
Wyrzut z linii bocznej dla KRC Genk na ich własnej połowie.
49'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
48'
Mamy wykop dla gospodarze w Pireus.
47'
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
46'
45'
Wyrzut z linii bocznej dla KRC Genk na połowie Olympiakos Pireus.
Wyrzut z linii bocznej dla KRC Genk na Stadion Georgios Karaiskakis.
Czy KRC Genk wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Rzut wolny dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla Olympiakos Pireus na Stadion Georgios Karaiskakis.
44'
43'
42'
Olympiakos Pireus w składzie bez zmian. Mohamed Mady Camara może kontynuować grę!
41'
Mohamed Mady Camara (Olympiakos Pireus) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Glenn Nyberg zarządza krótką przerwę.
40'
KRC Genk na Stadion Georgios Karaiskakis znów w komplecie, Maarten Vandevoordt wraca do gry.
Mecz jest na moment przerwany. Maarten Vandevoordt (KRC Genk) odnosi jakąś kontuzję.
38'
Żółty kartonik ogląda Quini (Olympiakos Pireus). To zła wiadomość dla drużyny.
Na połowie Olympiakos Pireus KRC Genk wykona rzut wolny.
37'
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
36'
35'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla KRC Genk.
KRC Genk otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
34'
33'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla KRC Genk blisko pola karnego przeciwników.
32'
31'
Stadion Georgios Karaiskakis. Arbiter Glenn Nyberg dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Olympiakos Pireus.
30'
Na Stadion Georgios Karaiskakis do gry w Olympiakos Pireus powraca Giorgos Masouras.
Przerwa w meczu. Giorgos Masouras doznał urazu.
29'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Georgios Karaiskakis.
28'
24'
23'
22'
Olympiakos Pireus musi uważać. KRC Genk ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
20'
Glenn Nyberg sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
19'
18'
17'
Glenn Nyberg sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus na połowie przeciwnika.
16'
15'
Rzut wolny dla KRC Genk na połowie Olympiakos Pireus.
14'
Prawa róg boiska - czy KRC Genk wykorzysta szansę?
13'
12'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Olympiakos Pireus.
11'
10'
7'
Na własnej połowie wykona KRC Genk rzut wolny.
6'
Rzut wolny z własnej połowy dla KRC Genk.
5'
Konstantinos Fortounis będzie wykonywał rzut rożny.
4'
3'
Żółtą kartkę ogląda Vicente Iborra (Olympiakos Pireus).
Matias Alejandro Galarza otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Glenn Nyberg ma dziś sporo pracy. KRC Genk muszą uważać na kartki.
2'
1'
Bramka! Olympiakos Pireus obejmuje prowadzenie w meczu. Bramkę zdobywa Konstantinos Fortounis. Aktualny wynik to 1-0.