Ayoub El Kaabi 21' Daniel Podence 40' Daniel Podence 42' Veljko Ilic 46' Youssef El Arabi 68'
5 - 2
FK TSC Backa Topola
Ifet Djakovac 48' Aleksandar Cirkovic 61'
90'
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Na Stadion Georgios Karaiskakis wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Morten Krogh sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus na połowie przeciwnika.
Rzut wolny dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
FK TSC Backa Topola w składzie bez zmian. Milos Cvetković może kontynuować grę!
Rzut wolny z własnej połowy dla FK TSC Backa Topola.
89'
Pep Biel celnie strzela, ale gola nie ma.
88'
W Pireus mamy chwilę spokoju, gracz FK TSC Backa Topola - Milos Cvetković doznał kontuzji i mamy przerwę.
Na własnej połowie wykona FK TSC Backa Topola rzut wolny.
87'
Z bardzo dobrej pozycji Olympiakos Pireus ma wyrzut z linii bocznej.
Josip Calusic ustępuje miejsca na boisku dla Jovan Vlalukin.
86'
Olympiakos Pireus: schodzi Mohamed Mady Camara, za niego zagra Omar Richards.
Youssef El Arabi (Olympiakos Pireus) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
85'
Olympiakos Pireus bez gola, Youssef El Arabi próbował pokonać bramkarza.
82'
Morten Krogh sygnalizuje rzut wolny dla FK TSC Backa Topola na ich własnej połowie.
Morten Krogh przyznaje FK TSC Backa Topola wykop z linii 5. metra.
Rodinei (Olympiakos Pireus) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
81'
Arbiter spotkania Morten Krogh pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny FK TSC Backa Topola.
Olympiakos Pireus otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
78'
Wykop z linii 5. metra dla FK TSC Backa Topola na Stadion Georgios Karaiskakis.
77'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny FK TSC Backa Topola. Sędzia spotkania Morten Krogh jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus).
76'
Piłka bezpieczna po tym jak Olympiakos Pireus otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
75'
Na połowie FK TSC Backa Topola Olympiakos Pireus wykona rzut wolny.
74'
FK TSC Backa Topola ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
72'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Santiago Hezze. Na boisko wchodzi Joao Carvalho.
Zmiana na boisku - wchodzi Sotirios Alexandropoulos (Olympiakos Pireus). Murawę opuszcza Konstantinos Fortounis.
Zarko Lazetic dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Aleksandar Cirkovic. Na boisko wchodzi Petar Stanic (FK TSC Backa Topola).
71'
Morten Krogh przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Co za okazja! Pep Biel (Olympiakos Pireus) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
70'
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na połowie Olympiakos Pireus.
69'
Rzut wolny dla FK TSC Backa Topola na ich własnej połowie.
68'
Gol! Gol! Gol! gospodarze powiększają prowadzenie. Strzelcem na 5-2 jest Youssef El Arabi.
67'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Georgios Karaiskakis.
65'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na Stadion Georgios Karaiskakis.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Olympiakos Pireus.
64'
Zmiana w zespole Olympiakos Pireus. Boisko opuszcza Giorgos Masouras, wchodzi Pep Biel.
Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Youssef El Arabi (Olympiakos Pireus), na ławce siada Ayoub El Kaabi.
63'
Mamy wykop dla goście w Pireus.
Giorgos Masouras (Olympiakos Pireus) strzela, ale niecelnie.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Giorgos Masouras (Olympiakos Pireus) nie strzela bramki.
61'
Na Stadion Georgios Karaiskakis FK TSC Backa Topola zmniejsza straty do 4-2.
60'
Druga żółta kartka dla Nikola Kuveljic (FK TSC Backa Topola) i zawodnik zmierza do szatni.
Shape Copy 8 Created with Sketch.
59'
Rzut wolny dla Olympiakos Pireus na połowie FK TSC Backa Topola.
58'
Na własnej połowie wykona Olympiakos Pireus rzut wolny.
57'
Bence Sos strzela głową, ale piłka wybita.
Morten Krogh przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
56'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Nemanja Petrović (FK TSC Backa Topola). Na murawę wchodzi Bence Sos (FK TSC Backa Topola).
Zmiana. Z boiska schodzi Uros Milovanovic, a wchodzi Marko Rakonjac.
Milos Vulic za Milan Radin jako pierwszy zmiana u goście.
55'
FK TSC Backa Topola wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus..
54'
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
53'
Piłka bezpieczna po tym jak FK TSC Backa Topola otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na ich własnej połowie.
52'
Olympiakos Pireus ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
51'
Konstantinos Fortounis będzie wykonywał rzut rożny.
50'
Milan Radin otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Morten Krogh ma dziś sporo pracy. FK TSC Backa Topola muszą uważać na kartki.
49'
Olympiakos Pireus ma wykop z linii 5. metra.
48'
Mamy gola, dzięki któremu FK TSC Backa Topola zmniejsza stratę bramkową. Wynik spotkania ulega zmianie na 4-1.
46'
Na 4-0 podwyższa prowadzenie strzałem z główki Veljko Ilic.
Prawa róg boiska - czy Olympiakos Pireus wykorzysta szansę?
45'
Nikola Kuveljic strzela niecelnie.
W Pireus drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola w pobliżu pola karnego.
Olympiakos Pireus musi uważać. FK TSC Backa Topola ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Drużyna Olympiakos Pireus atakuje, podanie do Konstantinos Fortounis, który jednak nie strzela w światło bramki.
44'
42'
Do 3-0 zwiększa przewagę Olympiakos Pireus na Stadion Georgios Karaiskakis.
Na Stadion Georgios Karaiskakis drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
41'
Na Stadion Georgios Karaiskakis wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
40'
Gol powiększający przewagę. Bramkę strzela Daniel Podence (Olympiakos Pireus). Bieżący rezultat to 2-0.
39'
38'
35'
W Pireus, Olympiakos Pireus atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
34'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Olympiakos Pireus.
33'
32'
Konstantinos Fortounis celnie strzela, ale gola nie ma.
30'
FK TSC Backa Topola: żółtka kartka dla Nikola Kuveljic.
29'
Stadion Georgios Karaiskakis (Pireus). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Ifet Djakovac (FK TSC Backa Topola).
28'
Niestety Daniel Podence (Olympiakos Pireus) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
27'
Czy Olympiakos Pireus wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Morten Krogh sygnalizuje, że Olympiakos Pireus wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK TSC Backa Topola.
25'
23'
Konstantinos Fortounis po niecelnym strzale nie podwyższa dla Olympiakos Pireus.
Rzut wolny z własnej połowy dla Olympiakos Pireus.
21'
Zmiana wyniku na Stadion Georgios Karaiskakis. Zawodnik drużyny Olympiakos Pireus - Ayoub El Kaabi celnie główkował na 1-0.
20'
19'
18'
17'
Olympiakos Pireus wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK TSC Backa Topola..
16'
15'
14'
13'
FK TSC Backa Topola ma wykop z linii 5. metra.
12'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Olympiakos Pireus w Pireus.
10'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na połowie FK TSC Backa Topola.
9'
W Pireus drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
8'
Wykop z linii 5. metra dla Olympiakos Pireus na Stadion Georgios Karaiskakis.
7'
6'
5'
Czy FK TSC Backa Topola wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
4'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stadion Georgios Karaiskakis.
3'
2'
Morten Krogh sygnalizuje, że FK TSC Backa Topola wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus.