Atalanta BC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Lewa róg boiska - czy Liverpool FC wykorzysta szansę?
Halil Umut Meler przyznaje Atalanta BC wykop z linii 5. metra.
Liverpool FC bez gola, niecelny strzał głową Diogo Jota.
Ależ emocje! Liverpool FC! Strzela Dominik Szoboszlai, ale mimo iż celnie to na Anfield (Liverpool) wynik pozostaje bez zmian.
Rzut wolny z własnej połowy dla Liverpool FC.
89'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Charles De Ketelaere (Atalanta BC). Na murawę wchodzi Aleksiej Miranczuk (Atalanta BC).
Atalanta BC ma wykop z linii 5. metra.
Anfield. Kolejna szansa na gola zmarnowana. Mohamed Salah próbuje strzału głową, ale Liverpool FC bez gola.
87'
Czy Atalanta BC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
86'
Piłka bezpieczna po tym jak Atalanta BC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
85'
Wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC na ich własnej połowie.
Niestety Luis Diaz (Liverpool FC) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
Liverpool FC bez gola, Andy Robertson próbował pokonać bramkarza.
83'
Mario Pašalić podwyższa na 0-3.
Halil Umut Meler sygnalizuje rzut wolny dla Liverpool FC na ich własnej połowie.
82'
Wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC na Anfield.
Rzut wolny dla Liverpool FC na ich własnej połowie.
81'
Wykop z linii 5. metra dla Liverpool FC na Anfield.
Główka Gianluca Scamacca (Atalanta BC)....niecelnie.
80'
W Liverpool drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
79'
Spalony (Liverpool FC).
78'
Halil Umut Meler sygnalizuje, że Atalanta BC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Liverpool FC.
Na Anfield wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Joao Moutinho (Liverpool FC) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
77'
Arbiter spotkania Halil Umut Meler pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Atalanta BC.
76'
Liverpool FC: schodzi Wataru Endo, za niego zagra Diogo Jota.
75'
Na Anfield drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Gianluca Scamacca (Atalanta BC) nie strzela bramki.
74'
Na Anfield drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC na połowie Atalanta BC.
73'
Na własnej połowie wykona Liverpool FC rzut wolny.
Atalanta BC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Liverpool FC..
72'
Halil Umut Meler przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
71'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Atalanta BC.
Anfield (Liverpool). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Joao Moutinho (Liverpool FC).
68'
Liverpool FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
67'
Liverpool FC atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
Z bardzo dobrej pozycji Liverpool FC ma wyrzut z linii bocznej.
66'
Halil Umut Meler przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC, niebezpiecznie blisko pola karnego Atalanta BC.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Liverpool FC w Liverpool.
65'
Mamy wykop dla gospodarze w Liverpool.
Teun Koopmeiners po niecelnym strzale nie podwyższa dla Atalanta BC.
64'
Halil Umut Meler sygnalizuje rzut wolny dla Atalanta BC na ich własnej połowie.
Atalanta BC musi uważać. Liverpool FC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
63'
W Liverpool, Atalanta BC atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
60'
Atalanta BC zwiększa przewagę nad przeciwnikami. Strzelcem bramki jest Gianluca Scamacca, a wynik meczu na tę chwilę to 0-2.
Liverpool FC dokonują zmiany w swoim zespole. Jurgen Klopp decyduje o tym, że na boisko wchodzi Luis Diaz, a na ławce siada Darwin Nunez.
59'
Ofsajd zawodnika goście.
56'
Darwin Nunez strzela niecelnie.
Halil Umut Meler po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
Liverpool FC prze naprzód na Anfield i w konsekwencji głową strzela Virgil van Dijk, defensywa Atalanta BC na miejscu.
55'
Rzut rożny dla Liverpool FC, który wykona Andy Robertson.
Mohamed Salah (Liverpool FC) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
54'
Niestety Teun Koopmeiners (Atalanta BC) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
53'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Atalanta BC blisko pola karnego przeciwników.
52'
Koleja szansa na gola w Liverpool. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Virgil van Dijk (Liverpool FC), ale podłuje.
Liverpool FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
50'
Czy Liverpool FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
49'
Anfield. Sędzia Halil Umut Meler odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Liverpool FC.
48'
Anfield. Arbiter Halil Umut Meler dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Liverpool FC.
Piłka bezpieczna po tym jak Liverpool FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
47'
Liverpool FC musi uważać. Atalanta BC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC na połowie Liverpool FC.
46'
Zmiana w zespole Liverpool FC. Boisko opuszcza Kostas Tsimikas, wchodzi Andy Robertson.
Anfield (Liverpool). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Mohamed Salah (Liverpool FC), na ławce siada Harvey Elliott.
Dominik Szoboszlai zmienia Curtis Jones na Anfield.
45'
Liverpool FC ma wykop z linii 5. metra.
Na Anfield uderzał na bramkę Teun Koopmeiners z Atalanta BC, bez efektu.
44'
Wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC na ich własnej połowie.
Teun Koopmeiners będzie wykonywał rzut rożny.
43'
42'
Na Anfield drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
41'
38'
Gianluca Scamacca strzela bramkę i Atalanta BC wychodzi na prowadzenie. Liverpool to miasto, w którym rozrywany jest dzisiejszy mecz.
Rzut wolny z własnej połowy dla Atalanta BC.
37'
Halil Umut Meler odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Atalanta BC.
35'
34'
Halil Umut Meler przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC, niebezpiecznie blisko pola karnego Liverpool FC.
33'
32'
Wykop z linii 5. metra dla Atalanta BC na Anfield.
31'
Atalanta BC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC na Anfield.
30'
29'
Curtis Jones (Liverpool FC) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
28'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Liverpool FC.
26'
Wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC w pobliżu pola karnego.
Było tak blisko! Harvey Elliott (Liverpool FC) trafia w poprzeczkę!
25'
Atalanta BC: żółtka kartka dla Isak Hien.
Atalanta BC w niebezpieczeństwie. Liverpool FC ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
24'
23'
22'
Liverpool FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
21'
20'
19'
18'
Na połowie Atalanta BC Liverpool FC wykona rzut wolny.
16'
Na własnej połowie wykona Atalanta BC rzut wolny.
15'
Mamy wykop dla goście w Liverpool.
Liverpool FC przed kolejną okazją, ale Darwin Nunez strzela niecelnie.
14'
Na Anfield wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
13'
Czy Atalanta BC wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
12'
Odgwizdany spalony na zawodniku Liverpool FC.
11'
10'
9'
8'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Anfield.
7'
Halil Umut Meler sygnalizuje rzut wolny dla Liverpool FC na połowie przeciwnika.
6'
Z bardzo dobrej pozycji Atalanta BC ma wyrzut z linii bocznej.
5'
Anfield (Liverpool). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Alexis MacAllister (Liverpool FC).
4'
Co za okazja! Darwin Nunez (Liverpool FC) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
Prawa róg boiska - czy Atalanta BC wykorzysta szansę?