Sotirios Alexandropoulos 90'
90'
KRC Genk: schodzi Mark McKenzie, za niego zagra Luca Oyen.
Olympiakos Pireus otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Piłka bezpieczna po tym jak Olympiakos Pireus otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Olympiakos Pireus ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Rodinei otrzymał 2 żółtą kartkę. Schodzi do szatni.
Shape Copy 8 Created with Sketch.
Wyrzut z linii bocznej dla KRC Genk na Luminus Arena.
Tobias Stieler sygnalizuje rzut wolny dla KRC Genk na połowie przeciwnika.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Patrik Hrošovský (KRC Genk). Na murawę wchodzi Toluwalase Emmanuel Arokodare (KRC Genk).
Olympiakos Pireus: schodzi Konstantinos Fortounis, za niego zagra Andreas Ntoi.
Mamy gola wyrównującego. Zawodnik Sotirios Alexandropoulos swoim strzałem do bramki przeciwników zmienia rezultat na 1-1.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Olympiakos Pireus.
W Genk, KRC Genk atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
Rzut wolny dla KRC Genk na ich własnej połowie.
Luminus Arena. Sędzia Tobias Stieler odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Olympiakos Pireus.
Zmiana w zespole KRC Genk. Boisko opuszcza Sor Yira, wchodzi Christopher Bonsu Baah.
Olympiakos Pireus: żółtka kartka dla Nicolas Freire.
88'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na połowie KRC Genk.
Rzut wolny dla Olympiakos Pireus na połowie KRC Genk.
KRC Genk ma wykop z linii 5. metra.
87'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
86'
Tobias Stieler przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
85'
84'
Na własnej połowie wykona KRC Genk rzut wolny.
83'
Tobias Stieler sygnalizuje, że Olympiakos Pireus wykona wyrzut z linii bocznej na połowie KRC Genk.
Tobias Stieler sygnalizuje rzut wolny dla KRC Genk na ich własnej połowie.
Arbiter spotkania Tobias Stieler pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Olympiakos Pireus.
82'
Na Luminus Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
80'
Olympiakos Pireus dokonują zmiany w swoim zespole. Diego Martinez Penas decyduje o tym, że na boisko wchodzi Marios Vroussay, a na ławce siada Mohamed Mady Camara.
79'
Na Luminus Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Tobias Stieler przyznaje wyrzut z linii bocznej dla KRC Genk, niebezpiecznie blisko pola karnego Olympiakos Pireus.
78'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Konstantinos Fortounis (Olympiakos Pireus).
Z bardzo dobrej pozycji Olympiakos Pireus ma wyrzut z linii bocznej.
77'
Czy Olympiakos Pireus wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Olympiakos Pireus ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
74'
Tobias Stieler sygnalizuje rzut wolny dla KRC Genk niebezpiecznie blisko bramki Olympiakos Pireus.
KRC Genk otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
73'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla KRC Genk.
Rzut wolny z własnej połowy dla Olympiakos Pireus.
72'
Tobias Stieler przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
71'
Lewa róg boiska - czy Olympiakos Pireus wykorzysta szansę?
70'
Luminus Arena (Genk). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Matias Alejandro Galarza (KRC Genk), na ławce siada Alieu Fadera.
69'
Olympiakos Pireus wykona wyrzut z linii bocznej na połowie KRC Genk..
68'
Diego Martinez Penas dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Giorgos Masouras. Na boisko wchodzi Pep Biel (Olympiakos Pireus).
Youssef El Arabi zmienia Ayoub El Kaabi na Luminus Arena.
Na Luminus Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
67'
65'
Tobias Stieler pokazuje czerwoną kartkę Joseph Paintsil.
Shape Copy 6 Created with Sketch.
Żółtka kartka dla Quini na Luminus Arena.
63'
Piłka bezpieczna po tym jak KRC Genk otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
62'
61'
Wyrzut z linii bocznej dla KRC Genk w pobliżu pola karnego.
Z bardzo dobrej pozycji KRC Genk ma wyrzut z linii bocznej.
60'
Rzut rożny dla KRC Genk, który wykona Joseph Paintsil.
58'
Na Luminus Arena wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
57'
W Genk drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
56'
U goście żółtą katkę ogląda Mohamed Mady Camara.
Alieu Fadera (KRC Genk) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Tobias Stieler zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
55'
Wyrzut z linii bocznej dla KRC Genk na ich własnej połowie.
54'
Żółtą kartkę ogląda Rodinei (Olympiakos Pireus).
53'
Na połowie Olympiakos Pireus KRC Genk wykona rzut wolny.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla KRC Genk.
52'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla KRC Genk w Genk.
51'
Wykop z linii 5. metra dla Olympiakos Pireus na Luminus Arena.
50'
Zmiana na boisku - wchodzi Sotirios Alexandropoulos (Olympiakos Pireus). Murawę opuszcza Joao Carvalho.
49'
47'
KRC Genk ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
46'
KRC Genk wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus..
45'
Tobias Stieler przyznaje Olympiakos Pireus wykop z linii 5. metra.
Tobias Stieler odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Olympiakos Pireus.
Wyrzut z linii bocznej dla KRC Genk na połowie Olympiakos Pireus.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Luminus Arena.
Giorgos Masouras otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Tobias Stieler ma dziś sporo pracy. Olympiakos Pireus muszą uważać na kartki.
42'
Rzut wolny z własnej połowy dla KRC Genk.
38'
37'
35'
Czy KRC Genk wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
34'
Na Luminus Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
33'
32'
Luminus Arena. Arbiter Tobias Stieler dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu KRC Genk.
30'
Joseph Paintsil wyprowadza swój zespół na prowadzenie 1-0 po rzucie karnym.
27'
Tragedia na Luminus Arena! Sędzia Tobias Stieler każe grać dalej, po tym jak Joseph Paintsil nie strzela jedenastki!
25'
Nicolas Freire
Penalty_advantage Created with Sketch.
24'
Olympiakos Pireus ma wykop z linii 5. metra.
Patrik Hrošovský będzie wykonywał rzut rożny.
21'
Tobias Stieler sygnalizuje, że KRC Genk wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus.
20'
19'
Na własnej połowie wykona Olympiakos Pireus rzut wolny.
18'
KRC Genk otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
17'
Mamy wykop dla gospodarze w Genk.
16'
15'
Tobias Stieler sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus na połowie przeciwnika.
13'
12'
11'
10'
7'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na Luminus Arena.
6'
Olympiakos Pireus musi uważać. KRC Genk ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.