Qarabag FK dokonują zmiany w swoim zespole. Gurban Gurbanov decyduje o tym, że na boisko wchodzi Patrick, a na ławce siada Yassine Benzia.
Rzut rożny dla HJK Helsinki, który wykona Lucas Lingman.
88'
Prawa róg boiska - czy HJK Helsinki wykorzysta szansę?
86'
Wyrzut z linii bocznej dla HJK Helsinki na połowie Qarabag FK.
Czy HJK Helsinki wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
85'
Qarabag FK: żółtka kartka dla Romao.
Shape Created with Sketch.
84'
Na Helsinki Football Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla HJK Helsinki na Helsinki Football Stadium.
83'
Qarabag FK wykona wyrzut z linii bocznej na połowie HJK Helsinki..
Żółtą kartkę ogląda Shakhrudin Magomedaliyev (Qarabag FK).
Mamy wykop dla goście w Helsinki.
82'
Na Helsinki Football Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
81'
HJK Helsinki ma wykop z linii 5. metra.
80'
Qarabag FK atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
79'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Leandro Livramento Andrade. Na boisko wchodzi Nariman Akhundzade.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
78'
Willy Delajod sygnalizuje rzut wolny dla Qarabag FK na ich własnej połowie.
77'
Na własnej połowie wykona HJK Helsinki rzut wolny.
76'
Piłka bezpieczna po tym jak Qarabag FK otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Rzut wolny dla Qarabag FK na połowie HJK Helsinki.
Perparim Hetemaj (HJK Helsinki) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Willy Delajod zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
73'
Helsinki Football Stadium. Sędzia Willy Delajod odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to HJK Helsinki.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Redon Xhixha (Qarabag FK). Na murawę wchodzi Juninho (Qarabag FK).
72'
Rzut wolny dla HJK Helsinki na ich własnej połowie.
Willy Delajod przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
71'
Ofsajd zawodnika goście.
Abdellah Zoubir będzie wykonywał rzut rożny.
70'
69'
Mamy wykop dla gospodarze w Helsinki.
68'
Rzut wolny z własnej połowy dla Qarabag FK.
67'
Na własnej połowie wykona Qarabag FK rzut wolny.
66'
Wykop z linii 5. metra dla HJK Helsinki na Helsinki Football Stadium.
65'
64'
Wyrzut z linii bocznej dla Qarabag FK na Helsinki Football Stadium.
63'
HJK Helsinki ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
62'
Hassane Bande zmienia Bojan Radulović na Helsinki Football Stadium.
Zmiana. Z boiska schodzi Giorgos Kanellopoulos, a wchodzi Perparim Hetemaj.
61'
Na Helsinki Football Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
60'
Helsinki Football Stadium. Arbiter Willy Delajod dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu HJK Helsinki.
W Helsinki drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
59'
Wyrzut z linii bocznej dla HJK Helsinki na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla HJK Helsinki w pobliżu pola karnego.
58'
57'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
55'
Na prowadzenie 1-2 wyprowadza zespół goście Yassine Benzia.
Group 9 Copy Created with Sketch.
Prawa róg boiska - czy Qarabag FK wykorzysta szansę?
54'
Na Helsinki Football Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
53'
Willy Delajod przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Qarabag FK, niebezpiecznie blisko pola karnego HJK Helsinki.
Qarabag FK otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
50'
49'
48'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla HJK Helsinki.
47'
Gurban Gurbanov dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Bahlul Mustafazada. Na boisko wchodzi Badavi Huseynov (Qarabag FK).
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
46'
Helsinki Football Stadium (Helsinki). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Matti Peltola (HJK Helsinki), na ławce siada Tuomas Ollila.
Zmiana w zespole HJK Helsinki. Boisko opuszcza Santeri Hostikka, wchodzi Anthony Olusanya.
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Na połowie Qarabag FK HJK Helsinki wykona rzut wolny.
Qarabag FK otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Topi Keskinen (HJK Helsinki).
Na Helsinki Football Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Willy Delajod sygnalizuje, że HJK Helsinki wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Qarabag FK.
Skutecznie wykonana jedenastka. Toral Bayramov pewnie umieszcza piłkę w bramce przeciwników. Mamy remis 1-1.
Giorgos Kanellopoulos
Penalty_advantage Created with Sketch.
Piłka bezpieczna po tym jak HJK Helsinki otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
44'
43'
HJK Helsinki wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Qarabag FK..
42'
41'
Willy Delajod sygnalizuje, że Qarabag FK wykona wyrzut z linii bocznej na połowie HJK Helsinki.
40'
39'
Wyrzut z linii bocznej dla Qarabag FK na połowie HJK Helsinki.
Tenho ustępuje miejsca na boisku dla Aapo Halme.
37'
Willy Delajod odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Qarabag FK.
36'
Rzut rożny dla Qarabag FK, który wykona Abdellah Zoubir.
35'
33'
Qarabag FK ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
32'
31'
Odgwizdany spalony na zawodniku Qarabag FK.
30'
Willy Delajod przyznaje HJK Helsinki wykop z linii 5. metra.
29'
28'
HJK Helsinki otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
27'
Willy Delajod po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
25'
Czy Qarabag FK wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
24'
Niestety Elvin Cafarquliyev (Qarabag FK) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
23'
HJK Helsinki znów przed szansą, ale tym razem Santeri Hostikka nie trafia.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
22'
20'
Marko Janković strzela niecelnie.
19'
17'
Rzut wolny dla drużyny goście na Helsinki Football Stadium.
16'
Kevin Kouassivi-Benissan otrzymał 2 żółtą kartkę. Schodzi do szatni.
Shape Copy 8 Created with Sketch.
W Helsinki drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
15'
14'
Willy Delajod sygnalizuje rzut wolny dla Qarabag FK na połowie przeciwnika.
Kevin Kouassivi-Benissan otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Willy Delajod ma dziś sporo pracy. HJK Helsinki muszą uważać na kartki.
13'
12'
10'
HJK Helsinki wychodzą na prowadzenie. Aktualny wynik spotkania to 1-0 na korzyść zespołu HJK Helsinki.
8'
7'
6'
5'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla HJK Helsinki.
Qarabag FK przed kolejną okazją, ale Yassine Benzia strzela niecelnie.
2'
1'
Qarabag FK ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.