Srdan Hristic 28' Samuel Gustafsson 56' Ibrahim Sadiq 63' Ibrahim Sadiq 73' Momodou Lamin Sonko 90'
5 - 0
FK Zalgiris Wilno
90'
Bravida Arena (Geteborg). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Yukiyoshi Karashima (Vilnius FK Zalgiris), na ławce siada Jurij Kendysz.
Rzut wolny z własnej połowy dla BK Hacken.
89'
Antonio Nobre przyznaje Vilnius FK Zalgiris wykop z linii 5. metra.
86'
Kehinde Mathias Oyewusi otrzymał 2 żółtą kartkę. Schodzi do szatni.
Tobias Sana będzie wykonywał rzut rożny.
84'
Lewa róg boiska - czy BK Hacken wykorzysta szansę?
83'
Antonio Nobre po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
81'
BK Hacken ma wykop z linii 5. metra.
80'
79'
Isak Brusberg za Mikkel Rygaard Jensen jako piąty zmiana u gospodarze.
78'
BK Hacken musi uważać. Vilnius FK Zalgiris ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
BK Hacken wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Vilnius FK Zalgiris..
Na własnej połowie wykona Vilnius FK Zalgiris rzut wolny.
Żółtka kartka dla K. L. Hansen na Bravida Arena.
77'
Czy BK Hacken wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
75'
BK Hacken otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
74'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Nicolas Martin Gorobsov. Na boisko wchodzi Ovidijus Verbickas.
Vilnius FK Zalgiris: schodzi Donatas Kazlauskas, za niego zagra Liviu Ion Antal.
73'
Ibrahim Sadiq ustępuje miejsca na boisku dla Momodou Lamin Sonko.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Amor Layouni (BK Hacken). Na murawę wchodzi Tobias Sana (BK Hacken).
Karnego strzela Ibrahim Sadiq (BK Hacken). Wykorzystany rzut karny powiększa przewagę bramkową jego drużyny do 4-0.
71'
Wyrzut z linii bocznej dla Vilnius FK Zalgiris na połowie BK Hacken.
Rzut rożny dla Vilnius FK Zalgiris, który wykona Joel Fey d'Or Bopesu.
70'
Vilnius FK Zalgiris ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla BK Hacken w pobliżu pola karnego.
69'
W Geteborg, Vilnius FK Zalgiris atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
Vilnius FK Zalgiris ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
68'
Donatas Kazlauskas otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Antonio Nobre ma dziś sporo pracy. Vilnius FK Zalgiris muszą uważać na kartki.
67'
Rzut wolny dla BK Hacken na ich własnej połowie.
65'
Zmiana. Z boiska schodzi Amane Romeo, a wchodzi Pontus Dahbo.
Per Mathias Hogmo dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Srdan Hristic. Na boisko wchodzi Ali Youssef (BK Hacken).
Antonio Nobre sygnalizuje rzut wolny dla Vilnius FK Zalgiris na ich własnej połowie.
63'
Ibrahim Sadiq podwyższa na 3-0.
61'
Vilnius FK Zalgiris dokonują zmiany w swoim zespole. Vladimir Cheburin decyduje o tym, że na boisko wchodzi Romualdas Jansonas, a na ławce siada Arvydas Novikovas.
60'
Antonio Nobre sygnalizuje, że BK Hacken wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Vilnius FK Zalgiris.
59'
56'
Samuel Gustafsson podwyższa do 2-0.
54'
Na własnej połowie wykona BK Hacken rzut wolny.
52'
Rzut wolny dla BK Hacken na połowie Vilnius FK Zalgiris.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla BK Hacken.
51'
Z bardzo dobrej pozycji Vilnius FK Zalgiris ma wyrzut z linii bocznej.
50'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla BK Hacken.
Na Bravida Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
49'
Mamy wykop dla goście w Geteborg.
48'
Wykop z linii 5. metra dla Vilnius FK Zalgiris na Bravida Arena.
Bravida Arena. Sędzia Antonio Nobre odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to BK Hacken.
47'
Rzut rożny dla BK Hacken, który wykona Mikkel Rygaard Jensen.
45'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny Vilnius FK Zalgiris. Sędzia spotkania Antonio Nobre jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Bravida Arena (Geteborg).
43'
Antonio Nobre przyznaje wyrzut z linii bocznej dla BK Hacken, niebezpiecznie blisko pola karnego Vilnius FK Zalgiris.
42'
41'
Antonio Nobre przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
38'
Czy Vilnius FK Zalgiris wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
37'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
36'
35'
Na Bravida Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla Vilnius FK Zalgiris na Bravida Arena.
Na Bravida Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
34'
33'
Rzut wolny dla drużyny goście na Bravida Arena.
W Geteborg drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
31'
Antonio Nobre odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Vilnius FK Zalgiris.
29'
Rzut wolny z własnej połowy dla Vilnius FK Zalgiris.
Na połowie Vilnius FK Zalgiris BK Hacken wykona rzut wolny.
28'
Na prowadzenie 1-0 wyprowadza zespół gospodarze Srdan Hristic.
26'
Piłka bezpieczna po tym jak BK Hacken otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Vilnius FK Zalgiris otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
25'
24'
Antonio Nobre sygnalizuje, że Vilnius FK Zalgiris wykona wyrzut z linii bocznej na połowie BK Hacken.