90'
Rzut rożny dla West Ham United, który wykona James Ward-Prowse.
West Ham United otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Na TSC Arena wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
FK TSC Backa Topola w niebezpieczeństwie. West Ham United ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
Na TSC Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla West Ham United na TSC Arena.
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na ich własnej połowie.
Tomáš Souček (West Ham United) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Allard Lindhout sygnalizuje, że FK TSC Backa Topola wykona wyrzut z linii bocznej na połowie West Ham United.
Z bardzo dobrej pozycji FK TSC Backa Topola ma wyrzut z linii bocznej.
89'
Gol! Tomáš Souček zdobywa bramkę dla swojej drużyny. Aktualny wynik to 0-1. West Ham United obejmują prowadzenie.
87'
West Ham United: żółtka kartka dla Emerson.
Allard Lindhout sygnalizuje rzut wolny dla FK TSC Backa Topola niebezpiecznie blisko bramki West Ham United.
86'
Zmiana na boisku - wchodzi Bence Sos (FK TSC Backa Topola). Murawę opuszcza Aleksandar Cirkovic.
85'
Wykop z linii 5. metra dla FK TSC Backa Topola na TSC Arena.
82'
TSC Arena. Arbiter Allard Lindhout dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu FK TSC Backa Topola.
West Ham United przed kolejną okazją, ale Thilo Kehrer strzela niecelnie.
80'
FK TSC Backa Topola otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
79'
Aaron Cresswell ustępuje miejsca na boisku dla Emerson.
Zmiana. Z boiska schodzi Ben Johnson, a wchodzi Thilo Kehrer.
78'
Rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
76'
Jovan Vlalukin za Nikola Kuveljic jako trzeci zmiana u gospodarze.
Zarko Lazetic dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Uros Milovanovic. Na boisko wchodzi Milos Pantovic (FK TSC Backa Topola).
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Milan Radin. Na boisko wchodzi Milos Vulic.
74'
FK TSC Backa Topola ma wykop z linii 5. metra.
West Ham United ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
73'
Na TSC Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
72'
Prawa róg boiska - czy West Ham United wykorzysta szansę?
70'
FK TSC Backa Topola atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
68'
Rzut wolny z własnej połowy dla FK TSC Backa Topola.
67'
Maxwel Cornet zmienia Said Benrahma na TSC Arena.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Divin Mubama (West Ham United). Na murawę wchodzi Danny Ings (West Ham United).
66'
James Ward-Prowse będzie wykonywał rzut rożny.
64'
Allard Lindhout sygnalizuje rzut wolny dla FK TSC Backa Topola na ich własnej połowie.
63'
Josip Calusic (FK TSC Backa Topola) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Allard Lindhout zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
62'
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na połowie West Ham United.
61'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Uros Milovanovic (FK TSC Backa Topola) nie strzela bramki.
60'
Na własnej połowie wykona FK TSC Backa Topola rzut wolny.
56'
Mamy wykop dla goście w Backa Topola.
Aleksandar Cirkovic (FK TSC Backa Topola) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
55'
Arbiter spotkania Allard Lindhout pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny West Ham United.
FK TSC Backa Topola ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
53'
TSC Arena. Sędzia Allard Lindhout odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to West Ham United.
51'
50'
Allard Lindhout przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
49'
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na TSC Arena.
48'
Na połowie West Ham United FK TSC Backa Topola wykona rzut wolny.
47'
Czy West Ham United wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
46'
West Ham United otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Allard Lindhout sygnalizuje rzut wolny dla FK TSC Backa Topola na połowie przeciwnika.
45'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK TSC Backa Topola.
West Ham United bez gola, niecelny strzał głową Tomáš Souček.
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Nemanja Petrović (FK TSC Backa Topola).
Dobra pozycja dla graczy West Ham United przy tym rzucie wolnym.
43'
Allard Lindhout sygnalizuje, że West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK TSC Backa Topola.
42'
Rzut wolny dla drużyny goście na TSC Arena.
41'
TSC Arena (Backa Topola). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Lucas Paqueta (West Ham United).
40'
38'
FK TSC Backa Topola wykona wyrzut z linii bocznej na połowie West Ham United..
37'
Allard Lindhout przyznaje FK TSC Backa Topola wykop z linii 5. metra.
36'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla West Ham United!
34'
33'
Na własnej połowie wykona West Ham United rzut wolny.
West Ham United bez gola, Said Benrahma próbował pokonać bramkarza.
31'
FK TSC Backa Topola jednak bez gola, strzał Aleksandar Cirkovic obroniony.
29'
Rzut wolny dla FK TSC Backa Topola na ich własnej połowie.
28'
27'
FK TSC Backa Topola ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
26'
Piłka bezpieczna po tym jak West Ham United otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
25'
West Ham United ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
22'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla West Ham United.
FK TSC Backa Topola znów przed szansą, ale tym razem Nikola Kuveljic nie trafia.
20'
Piłka bezpieczna po tym jak FK TSC Backa Topola otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
18'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na połowie FK TSC Backa Topola.
17'
Lewa róg boiska - czy West Ham United wykorzysta szansę?
16'
Czy West Ham United wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
14'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla FK TSC Backa Topola blisko pola karnego przeciwników.
FK TSC Backa Topola ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
13'
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola w pobliżu pola karnego.
West Ham United musi uważać. FK TSC Backa Topola ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
12'
10'
9'
W Backa Topola drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
8'
W Backa Topola, West Ham United atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
7'
Allard Lindhout po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
Na TSC Arena uderzał na bramkę Uros Milovanovic z FK TSC Backa Topola, bez efektu.