Vincenzo Grifo 49' Vincenzo Grifo 59' Vincenzo Grifo 73'
90'
Rzut wolny dla FK TSC Backa Topola na połowie SC Freiburg.
Prawa róg boiska - czy SC Freiburg wykorzysta szansę?
TSC Arena. Sędzia Aliyar Aghayev odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to SC Freiburg.
Żółtą kartkę ogląda Josip Calusic (FK TSC Backa Topola).
Na połowie FK TSC Backa Topola SC Freiburg wykona rzut wolny.
Rzut wolny dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
89'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FK TSC Backa Topola.
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny FK TSC Backa Topola. Sędzia spotkania Aliyar Aghayev jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie TSC Arena (Backa Topola).
Philipp Lienhart (SC Freiburg) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Aliyar Aghayev zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
88'
87'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na TSC Arena.
Na TSC Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na TSC Arena.
86'
Na TSC Arena strzela głową na bramkę Josip Calusic (FK TSC Backa Topola).
85'
Rzut wolny z bardzo dobrej pozycji dla FK TSC Backa Topola!
SC Freiburg musi uważać. FK TSC Backa Topola ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na TSC Arena.
84'
Na TSC Arena uderzał na bramkę Michael Gregoritsch z SC Freiburg, bez efektu.
83'
Zmiana na boisku - wchodzi Lukas Kubler (SC Freiburg). Murawę opuszcza Ritsu Doan.
Christian Streich dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Maximilian Eggestein. Na boisko wchodzi Kiliann Sildillia (SC Freiburg).
SC Freiburg: schodzi Vincenzo Grifo, za niego zagra Chukwubuike Adamu.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Sasa Jovanovic (FK TSC Backa Topola). Na murawę wchodzi Aleksandar Cirkovic (FK TSC Backa Topola).
FK TSC Backa Topola dokonują zmiany w swoim zespole. Zarko Lazetic decyduje o tym, że na boisko wchodzi Petar Stanic, a na ławce siada Ifet Djakovac.
82'
Zmiana. Z boiska schodzi Nemanja Petrović, a wchodzi Bence Sos.
Milos Cvetković ustępuje miejsca na boisku dla Jovan Vlalukin.
77'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla SC Freiburg.
Aliyar Aghayev sygnalizuje, że SC Freiburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK TSC Backa Topola.
76'
Rzut wolny z własnej połowy dla FK TSC Backa Topola.
75'
Aliyar Aghayev przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
73'
Gol! Gol! Gol! goście powiększają prowadzenie. Strzelcem na 1-3 jest Vincenzo Grifo.
72'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla SC Freiburg w Backa Topola.
71'
Wykop z linii 5. metra dla FK TSC Backa Topola na TSC Arena.
Aliyar Aghayev sygnalizuje rzut wolny dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
70'
Czy SC Freiburg wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
69'
SC Freiburg otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
68'
TSC Arena (Backa Topola). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Milos Pantovic (FK TSC Backa Topola), na ławce siada Milos Vulic.
Ofsajd zawodnika goście.
67'
66'
Mamy wykop dla goście w Backa Topola.
64'
Aliyar Aghayev sygnalizuje rzut wolny dla SC Freiburg na połowie przeciwnika.
63'
SC Freiburg ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na własnej połowie wykona FK TSC Backa Topola rzut wolny.
62'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK TSC Backa Topola.
Michael Gregoritsch (SC Freiburg) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
61'
SC Freiburg ma wykop z linii 5. metra.
Aliyar Aghayev przyznaje SC Freiburg wykop z linii 5. metra.
60'
Żółtka kartka dla Milos Cvetković na TSC Arena.
Aliyar Aghayev sygnalizuje rzut wolny dla SC Freiburg niebezpiecznie blisko bramki FK TSC Backa Topola.
59'
Na prowadzenie 1-2 wyprowadza zespół goście Vincenzo Grifo.
58'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla SC Freiburg blisko pola karnego przeciwników.
57'
Na TSC Arena wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
56'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na połowie FK TSC Backa Topola.
SC Freiburg atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
54'
FK TSC Backa Topola musi uważać. SC Freiburg ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
FK TSC Backa Topola na TSC Arena znów w komplecie, Marko Rakonjac wraca do gry.
Aliyar Aghayev przerywa na chwilę spotkanie na stadionie TSC Arena. Sztab medyczny sprawdza czy Marko Rakonjac (FK TSC Backa Topola) może grać dalej.
53'
Aliyar Aghayev sygnalizuje, że FK TSC Backa Topola wykona wyrzut z linii bocznej na połowie SC Freiburg.
FK TSC Backa Topola ma wykop z linii 5. metra.
Vincenzo Grifo (SC Freiburg) strzela, ale niecelnie.
51'
50'
W Backa Topola drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
49'
Po wykorzystanym karnym mamy remis 1-1.
48'
Sasa Jovanovic
Penalty_advantage Created with Sketch.
SC Freiburg ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
46'
SC Freiburg wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK TSC Backa Topola..
45'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg na ich własnej połowie.
Aliyar Aghayev przyznaje FK TSC Backa Topola wykop z linii 5. metra.
Piłka bezpieczna po tym jak SC Freiburg otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Michael Gregoritsch w miejsce cierpiącego na uraz Philipp Maximilan.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla FK TSC Backa Topola w Backa Topola.
SC Freiburg znów przed szansą, ale tym razem Matthias Ginter nie trafia.
Szczęśliwie Philipp Maximilan może grać dalej.
43'
W Backa Topola mamy chwilę spokoju, gracz SC Freiburg - Philipp Maximilan doznał kontuzji i mamy przerwę.
Dobra pozycja dla graczy SC Freiburg przy tym rzucie wolnym.
Mamy wykop dla gospodarze w Backa Topola.
Główka Nicolas Hofler (SC Freiburg)....niecelnie.
42'
Vincenzo Grifo będzie wykonywał rzut rożny.
41'
40'
Wykop z linii 5. metra dla SC Freiburg na TSC Arena.
36'
Marko Rakonjac po niecelnym strzale nie podwyższa dla FK TSC Backa Topola.
33'
31'
30'
29'
Co za okazja! Noah Weisshaupt (SC Freiburg) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
28'
Rzut wolny dla SC Freiburg na połowie FK TSC Backa Topola.
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na połowie SC Freiburg.
27'
Rzut wolny z własnej połowy dla SC Freiburg.
26'
Wyrzut z linii bocznej dla SC Freiburg w pobliżu pola karnego.
25'
Spalony (SC Freiburg).
24'
Lucas Holer za Roland Sallai jako pierwszy zmiana u goście.
Na TSC Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
23'
Na własnej połowie wykona SC Freiburg rzut wolny.
22'
21'
Roland Sallai strzela niecelnie.
19'
Na TSC Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
FK TSC Backa Topola bez gola, niecelny strzał głową Nemanja Stojic.
Milos Vulic (FK TSC Backa Topola) będzie wykonywać rzut rożny.
17'
Aliyar Aghayev przyznaje wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola, niebezpiecznie blisko pola karnego SC Freiburg.
16'
15'
Odgwizdany spalony na zawodniku SC Freiburg.
13'
Gol! Nemanja Petrović strzela bramkę. FK TSC Backa Topola obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 1-0.
12'
Maximilian Eggestein (SC Freiburg) główkuje, ale tym razem chybia.
10'
Z bardzo dobrej pozycji SC Freiburg ma wyrzut z linii bocznej.
9'
Drużyna SC Freiburg atakuje, podanie do Roland Sallai, który jednak nie strzela w światło bramki.
Cały stadion patrzy na prawa róg boiska. Rzut rożny wykonuje Ritsu Doan (SC Freiburg).
7'
SC Freiburg otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
6'
Na TSC Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Aliyar Aghayev przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.