Rzut wolny z własnej połowy dla Olympiakos Pireus.
FK TSC Backa Topola ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Zmiana w zespole FK TSC Backa Topola. Boisko opuszcza Marko Rakonjac, wchodzi Jovan Vlalukin.
Żółty kartonik ogląda Nemanja Petrović (FK TSC Backa Topola). To zła wiadomość dla drużyny.
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus na Stadion Senta.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FK TSC Backa Topola.
Stevan Jovetić (Olympiakos Pireus) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Mamy gola wyrównującego. Zawodnik Milos Pantovic swoim strzałem do bramki przeciwników zmienia rezultat na 2-2.
87'
Zarko Lazetic dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Milan Radin. Na boisko wchodzi Martin Mircevski (FK TSC Backa Topola).
FK TSC Backa Topola: schodzi Sasa Jovanovic, za niego zagra Bence Sos.
FK TSC Backa Topola otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
86'
Wykop z linii 5. metra dla Olympiakos Pireus na Stadion Senta.
85'
Benoit Bastien sygnalizuje, że FK TSC Backa Topola wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus.
Żółta kartka dla Alexandros Paschalakis.
84'
Na własnej połowie wykona Olympiakos Pireus rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola w pobliżu pola karnego.
83'
Na Stadion Senta drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
82'
Benoit Bastien przyznaje FK TSC Backa Topola wykop z linii 5. metra.
Z bardzo dobrej pozycji Olympiakos Pireus ma wyrzut z linii bocznej.
81'
FK TSC Backa Topola musi uważać. Olympiakos Pireus ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
80'
Na Stadion Senta drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
79'
Milos Pantovic za Petar Stanic jako drugi zmiana u gospodarze.
FK TSC Backa Topola dokonują zmiany w swoim zespole. Zarko Lazetic decyduje o tym, że na boisko wchodzi Milos Vulic, a na ławce siada Goran Antonic.
78'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Olympiakos Pireus.
76'
Rzut wolny dla FK TSC Backa Topola na ich własnej połowie.
Na Stadion Senta Benoit Bastien gwiżdże, Marko Rakonjac na pozycji spalonej.
75'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stadion Senta.
74'
Zmiana na boisku - wchodzi Sotirios Alexandropoulos (Olympiakos Pireus). Murawę opuszcza Konstantinos Fortounis.
Jackson Porozo zmienia Ayoub El Kaabi na Stadion Senta.
73'
Na Stadion Senta wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Nemanja Petrović strzela niecelnie.
72'
Benoit Bastien sygnalizuje rzut wolny dla FK TSC Backa Topola niebezpiecznie blisko bramki Olympiakos Pireus.
71'
Andreas Ntoi (Olympiakos Pireus) otrzymuje czerwoną kartkę.
Shape Copy 6 Created with Sketch.
70'
69'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FK TSC Backa Topola.
68'
Mamy wykop dla goście w Senta.
67'
Marko Rakonjac strzela głową, ale piłka wybita.
66'
W Senta drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
65'
Piłka bezpieczna po tym jak Olympiakos Pireus otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Benoit Bastien przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
64'
Benoit Bastien sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus na ich własnej połowie.
63'
Gol! FK TSC Backa Topola odrabia straty. Bramkę na 1-2 zdobywa Ifet Djakovac.
Stadion Senta (Senta). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Ola Solbakken (Olympiakos Pireus), na ławce siada Giorgos Masouras.
W Olympiakos Pireus pierwszy zmiana, z urazem schodzi Daniel Podence, na jego miejsce Stevan Jovetić.
62'
Olympiakos Pireus ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
61'
60'
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na ich własnej połowie.
58'
Stadion Senta. Arbiter Benoit Bastien dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu FK TSC Backa Topola.
57'
Do 0-2 zwiększa przewagę Olympiakos Pireus na Stadion Senta.
56'
Stadion Senta. Sędzia Benoit Bastien odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Olympiakos Pireus.
Ależ emocje! Olympiakos Pireus! Strzela Ayoub El Kaabi, ale mimo iż celnie to na Stadion Senta (Senta) wynik pozostaje bez zmian.
55'
Stadion Senta (Senta). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Daniel Podence wraca na boisko.
Benoit Bastien przyznaje Olympiakos Pireus wykop z linii 5. metra.
53'
Daniel Podence z Olympiakos Pireus ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Olympiakos Pireus.
52'
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na połowie Olympiakos Pireus.
50'
FK TSC Backa Topola ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
49'
FK TSC Backa Topola ma wykop z linii 5. metra.
48'
Na Stadion Senta do gry w FK TSC Backa Topola powraca Milan Radin.
Gra toczy się dalej, Mohamed Mady Camara (Olympiakos Pireus) może kontynuować grę.
47'
W Senta mamy chwilę spokoju, gracz FK TSC Backa Topola - Milan Radin doznał kontuzji i mamy przerwę.
Mohamed Mady Camara (Olympiakos Pireus) wymaga pomocy medycznej. Sędzia Benoit Bastien zarządza krótką przerwę.
46'
45'
44'
43'
Na Stadion Senta wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
42'
41'
Benoit Bastien sygnalizuje rzut wolny dla Olympiakos Pireus na połowie przeciwnika.
40'
39'
FK TSC Backa Topola bez gola, Nemanja Petrović próbował pokonać bramkarza.
38'
Na Stadion Senta drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
37'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus w pobliżu pola karnego.
36'
Na połowie FK TSC Backa Topola Olympiakos Pireus wykona rzut wolny.
34'
Benoit Bastien odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Olympiakos Pireus.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Olympiakos Pireus w Senta.
32'
Benoit Bastien przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
31'
Drużyna FK TSC Backa Topola atakuje, podanie do Marko Rakonjac, który jednak nie strzela w światło bramki.
29'
Giorgos Masouras będzie wykonywał rzut rożny.
28'
Czy FK TSC Backa Topola wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Ofsajd zawodnika gospodarze.
27'
FK TSC Backa Topola wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympiakos Pireus..
26'
Olympiakos Pireus w defensywie. Tym razem wybroniona główka Nemanja Stojic (FK TSC Backa Topola).
25'
Rzut wolny dla FK TSC Backa Topola na połowie Olympiakos Pireus.
24'
Piłka bezpieczna po tym jak FK TSC Backa Topola otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
23'
22'
Olympiakos Pireus otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
21'
Benoit Bastien sygnalizuje, że Olympiakos Pireus wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK TSC Backa Topola.
Lewa róg boiska - czy Olympiakos Pireus wykorzysta szansę?
16'
0-1 w Senta. Celna główka Giorgos Masouras dla Olympiakos Pireus.
Na własnej połowie wykona FK TSC Backa Topola rzut wolny.
Olympiakos Pireus znowu w komplecie. Santiago Hezze wraca do gry!
15'
14'
Kontuzja Santiago Hezze przerywa na chwilę spotkanie na Stadion Senta.
13'
Wyrzut z linii bocznej dla FK TSC Backa Topola na Stadion Senta.
12'
Wykop z linii 5. metra dla FK TSC Backa Topola na Stadion Senta.
Olympiakos Pireus wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FK TSC Backa Topola..
10'
Benoit Bastien przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Olympiakos Pireus, niebezpiecznie blisko pola karnego FK TSC Backa Topola.
8'
6'
Olympiakos Pireus atakuje, ale główka Giorgos Masouras nie trafia do bramki.
5'
Olympiakos Pireus atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
4'
Na Stadion Senta drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.