Na Estadio do Sport Lisboa e Benfica wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Rzut wolny dla Benfica Lizbona na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Olympique Marsylia na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Olympique Marsylia w Lizbona.
86'
Na połowie Benfica Lizbona Olympique Marsylia wykona rzut wolny.
85'
Na Estadio do Sport Lisboa e Benfica drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Mamy wykop dla gospodarze w Lizbona.
Drużyna Olympique Marsylia atakuje, podanie do Pierre-Emerick Aubameyang, który jednak nie strzela w światło bramki.
84'
Rzut wolny dla drużyny goście na Estadio do Sport Lisboa e Benfica.
Wyrzut z linii bocznej dla Benfica Lizbona na Estadio do Sport Lisboa e Benfica.
83'
Olympique Marsylia ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
82'
Z bardzo dobrej pozycji Benfica Lizbona ma wyrzut z linii bocznej.
Benfica Lizbona otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Piłka bezpieczna po tym jak Benfica Lizbona otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
81'
Rzut rożny dla Benfica Lizbona, który wykona Nicolas Otamendi.
Estadio do Sport Lisboa e Benfica. Sędzia Michael Oliver odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Benfica Lizbona.
79'
Na Estadio do Sport Lisboa e Benfica drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
78'
Olympique Marsylia otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
77'
76'
Wyrzut z linii bocznej dla Benfica Lizbona na połowie Olympique Marsylia.
75'
Benfica Lizbona otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Olympique Marsylia ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
73'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Benfica Lizbona.
Olympique Marsylia znów przed szansą, ale tym razem Amine Harit nie trafia.
72'
Benfica Lizbona musi uważać. Olympique Marsylia ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
71'
Benfica Lizbona: schodzi David Neres, za niego zagra Joao Mario.
Casper Tengstedt ustępuje miejsca na boisku dla Marcos Leonardo.
Michael Oliver sygnalizuje, że Benfica Lizbona wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympique Marsylia.
69'
67'
Estadio do Sport Lisboa e Benfica (Lizbona). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Emran Soglo (Olympique Marsylia), na ławce siada Chancel Mbemba.
Pierre-Emerick Aubameyang zmniejsza straty drużyny goście na 2-1.
66'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympique Marsylia na połowie Benfica Lizbona.
65'
Wyrzut z linii bocznej dla Benfica Lizbona na ich własnej połowie.
64'
Lewa róg boiska - czy Olympique Marsylia wykorzysta szansę?
62'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Olympique Marsylia.
Michael Oliver przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
61'
Iliman Ndiaye (Olympique Marsylia) strzela, ale niecelnie.
60'
Michael Oliver sygnalizuje rzut wolny dla Olympique Marsylia na ich własnej połowie.
59'
Na Estadio do Sport Lisboa e Benfica drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
57'
Olympique Marsylia ma wykop z linii 5. metra.
55'
Mamy wykop dla goście w Lizbona.
Benfica Lizbona przed kolejną okazją, ale Casper Tengstedt strzela niecelnie.
54'
Czy Benfica Lizbona wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Azzedine Ounahi zmienia Faris Pemi Moumbagna na Estadio do Sport Lisboa e Benfica.
52'
Gol! Gol! Gol! gospodarze powiększają prowadzenie. Strzelcem na 2-0 jest Angel Di Maria.
51'
Angel Di Maria po niecelnym strzale nie podwyższa dla Benfica Lizbona.
Wykop z linii 5. metra dla Benfica Lizbona na Estadio do Sport Lisboa e Benfica.
50'
Na Estadio do Sport Lisboa e Benfica drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
49'
48'
47'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympique Marsylia na Estadio do Sport Lisboa e Benfica.
46'
45'
Michael Oliver przyznaje Olympique Marsylia wykop z linii 5. metra.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Quentin Merlin. Na boisko wchodzi Iliman Ndiaye.
42'
Wyrzut z linii bocznej dla Olympique Marsylia w pobliżu pola karnego.
41'
Michael Oliver sygnalizuje, że Olympique Marsylia wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Benfica Lizbona.
40'
Benfica Lizbona wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Olympique Marsylia..
39'
Wykop z linii 5. metra dla Olympique Marsylia na Estadio do Sport Lisboa e Benfica.
David Neres (Benfica Lizbona) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Benfica Lizbona ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
36'
35'
Benfica Lizbona ma wykop z linii 5. metra.
Rzut rożny dla Olympique Marsylia, który wykona Amine Harit.
34'
33'
Rzut wolny z własnej połowy dla Benfica Lizbona.
32'
Na Estadio do Sport Lisboa e Benfica uderzał na bramkę Joao Pedro Goncalves Neves z Benfica Lizbona, bez efektu.
31'
30'
29'
Na Estadio do Sport Lisboa e Benfica wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Na własnej połowie wykona Olympique Marsylia rzut wolny.
28'
Michael Oliver sygnalizuje rzut wolny dla Benfica Lizbona na ich własnej połowie.
26'
Michael Oliver po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
24'
23'
Jordan Veretout będzie wykonywał rzut rożny.
22'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Olympique Marsylia.
21'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Benfica Lizbona w Lizbona.
20'
19'
Michael Oliver przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Olympique Marsylia, niebezpiecznie blisko pola karnego Benfica Lizbona.
18'
W Lizbona drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Żółtą kartkę ogląda David Neres (Benfica Lizbona).
16'
1-0 prowadzi Benfica Lizbona po golu Rafa Silva.
15'
13'
Rzut wolny z własnej połowy dla Olympique Marsylia.
Piłka bezpieczna po tym jak Olympique Marsylia otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Estadio do Sport Lisboa e Benfica. Sędzia Michael Oliver odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Olympique Marsylia.