West Ham United
match_ended Created with Sketch.
Koniec meczu
90'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Granit Xhaka (Bayer Leverkusen) nie strzela bramki.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
West Ham United musi uważać. Bayer Leverkusen ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Wyrzut z linii bocznej dla Bayer Leverkusen na BayArena.
Bayer Leverkusen powiększa wynik na 2-0 dzięki główce Victor Boniface.
Group 9 Copy Created with Sketch.
BayArena. Sędzia Artur Manuel Ribeiro Soares Dias odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Bayer Leverkusen.
corner2 Created with Sketch.
89'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla West Ham United.
soccer-goal Created with Sketch.
Drużyna Bayer Leverkusen atakuje, podanie do Jonathan Tah, który jednak nie strzela w światło bramki.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
88'
Dobra pozycja dla graczy Bayer Leverkusen przy tym rzucie wolnym.
86'
Zmiana na boisku - wchodzi Ben Johnson (West Ham United). Murawę opuszcza Mohammed Kudus.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Zmiana. Z boiska schodzi Konstantinos Mavropanos, a wchodzi Nayef Aguerd.
83'
Gol. Zespół, który prowadzi to Bayer Leverkusen. Aktualny wynik meczu to 1-0.
Rzut rożny dla Bayer Leverkusen, który wykona Alex Grimaldo.
81'
Bayer Leverkusen bez gola, Florian Wirtz próbował pokonać bramkarza.
80'
Z bardzo dobrej pozycji Bayer Leverkusen ma wyrzut z linii bocznej.
Piłka bezpieczna po tym jak West Ham United otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Artur Manuel Ribeiro Soares Dias sygnalizuje rzut wolny dla Bayer Leverkusen na ich własnej połowie.
79'
Mamy wykop dla goście w Leverkusen.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Bayer Leverkusen w Leverkusen.
78'
Czy West Ham United wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Artur Manuel Ribeiro Soares Dias sygnalizuje, że West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayer Leverkusen.
77'
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
Rzut wolny dla West Ham United na połowie Bayer Leverkusen.
76'
Zmiana w zespole Bayer Leverkusen. Boisko opuszcza Patrik Schick, wchodzi Victor Boniface.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Amine Adli (Bayer Leverkusen). Na murawę wchodzi Jonas Hofmann (Bayer Leverkusen).
75'
Czy West Ham United wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
74'
Rzut wolny dla drużyny goście na BayArena.
73'
Artur Manuel Ribeiro Soares Dias przyznaje West Ham United wykop z linii 5. metra.
BayArena (Leverkusen). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Granit Xhaka (Bayer Leverkusen).
72'
Na własnej połowie wykona West Ham United rzut wolny.
71'
Artur Manuel Ribeiro Soares Dias przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Bayer Leverkusen, niebezpiecznie blisko pola karnego West Ham United.
Lewa róg boiska - czy Bayer Leverkusen wykorzysta szansę?
Nie ma gola dla Bayer Leverkusen po główce Patrik Schick. Piłka wybita.
70'
69'
Rzut wolny z własnej połowy dla West Ham United.
68'
Mamy wykop dla gospodarze w Leverkusen.
67'
Gra toczy się dalej, Vladimír Coufal (West Ham United) może kontynuować grę.
Bayer Leverkusen otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Piero Hincapie za Josip Stanisić jako drugi zmiana u gospodarze.
BayArena (Leverkusen). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Nathan Tella (Bayer Leverkusen), na ławce siada Jeremie Frimpong.
66'
W Leverkusen mamy chwilę spokoju, gracz West Ham United - Vladimír Coufal doznał kontuzji i mamy przerwę.
Group 2 Created with Sketch.
65'
Co za okazja! Jeremie Frimpong (Bayer Leverkusen) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
64'
Wyrzut z linii bocznej dla Bayer Leverkusen w pobliżu pola karnego.
63'
Artur Manuel Ribeiro Soares Dias sygnalizuje rzut wolny dla West Ham United na połowie przeciwnika.
59'
Artur Manuel Ribeiro Soares Dias przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
58'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Bayer Leverkusen.
Spalony (Bayer Leverkusen).
Group Created with Sketch.
56'
Bayer Leverkusen otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Żółta kartka dla Emerson.
Shape Created with Sketch.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla West Ham United.
54'
Na BayArena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Alex Grimaldo będzie wykonywał rzut rożny.
50'
Rzut wolny dla Bayer Leverkusen na ich własnej połowie.
West Ham United ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
49'
Bayer Leverkusen wykona wyrzut z linii bocznej na połowie West Ham United..
48'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United na ich własnej połowie.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Na BayArena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
44'
Artur Manuel Ribeiro Soares Dias po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
Wyrzut z linii bocznej dla Bayer Leverkusen na połowie West Ham United.
43'
Wykop z linii 5. metra dla West Ham United na BayArena.
Bayer Leverkusen ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
42'
Na BayArena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
41'
Na BayArena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
West Ham United ma wykop z linii 5. metra.
Amine Adli (Bayer Leverkusen) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
40'
39'
Rzut rożny dla West Ham United, który wykona James Ward-Prowse.
36'
Wyrzut z linii bocznej dla West Ham United w pobliżu pola karnego.
34'
Na BayArena uderzał na bramkę Edmond Tapsoba z Bayer Leverkusen, bez efektu.
32'
Artur Manuel Ribeiro Soares Dias sygnalizuje rzut wolny dla Bayer Leverkusen niebezpiecznie blisko bramki West Ham United.
31'
30'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Patrik Schick (Bayer Leverkusen) nie strzela bramki.
29'
Na BayArena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
28'
Artur Manuel Ribeiro Soares Dias przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
26'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
25'
Rzut wolny dla West Ham United na ich własnej połowie.
24'
Na własnej połowie wykona Bayer Leverkusen rzut wolny.
23'
Patrik Schick
22'
Bayer Leverkusen ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
21'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Lucas Paqueta (West Ham United).
Prawa róg boiska - czy Bayer Leverkusen wykorzysta szansę?
20'
Alex Grimaldo (Bayer Leverkusen) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
19'
West Ham United otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
18'
Bayer Leverkusen atakuje, ale główka Patrik Schick nie trafia do bramki.
16'
Artur Manuel Ribeiro Soares Dias sygnalizuje, że Bayer Leverkusen wykona wyrzut z linii bocznej na połowie West Ham United.
15'
13'
Amine Adli (Bayer Leverkusen) strzela, ale niecelnie.
12'
10'
Ależ emocje! Bayer Leverkusen! Strzela Amine Adli, ale mimo iż celnie to na BayArena (Leverkusen) wynik pozostaje bez zmian.
Mohammed Kudus celnie strzela, ale gola nie ma.
8'
7'
West Ham United wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Bayer Leverkusen..
Bayer Leverkusen jednak bez gola, strzał Patrik Schick obroniony.
6'
Piłka bezpieczna po tym jak Bayer Leverkusen otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
5'
Czy Bayer Leverkusen wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Artur Manuel Ribeiro Soares Dias przyznaje wyrzut z linii bocznej dla West Ham United, niebezpiecznie blisko pola karnego Bayer Leverkusen.
4'
3'
2'
West Ham United w niebezpieczeństwie. Bayer Leverkusen ma rzut wolny z dogodnej pozycji.
1'