Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Atalanta BC.
Francois Letexier przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
Na Gewiss Stadium strzela głową na bramkę Darwin Nunez (Liverpool FC).
Rzut wolny dla drużyny goście na Gewiss Stadium.
Rzut wolny dla Liverpool FC na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC na Gewiss Stadium.
85'
Liverpool FC otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Na Gewiss Stadium drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
84'
Na własnej połowie wykona Liverpool FC rzut wolny.
83'
Piłka bezpieczna po tym jak Atalanta BC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Liverpool FC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
82'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Liverpool FC w Bergamo.
81'
Mamy wykop dla goście w Bergamo.
80'
Francois Letexier przyznaje Liverpool FC wykop z linii 5. metra.
Francois Letexier przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC, niebezpiecznie blisko pola karnego Liverpool FC.
79'
Zmiana. Z boiska schodzi Andy Robertson, a wchodzi Jayden Danns.
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Aleksiej Miranczuk. Na boisko wchodzi Ademola Lookman.
Atalanta BC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
77'
Teun Koopmeiners (Atalanta BC) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Francois Letexier zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Francois Letexier sygnalizuje rzut wolny dla Liverpool FC na połowie przeciwnika.
Rzut wolny z własnej połowy dla Liverpool FC.
76'
Na Gewiss Stadium wykop z linii 5. metra drużyny goście.
75'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Ederson (Atalanta BC). Na murawę wchodzi Mario Pašalić (Atalanta BC).
Zmiana w zespole Atalanta BC. Boisko opuszcza Gianluca Scamacca, wchodzi Charles De Ketelaere.
74'
Wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC na ich własnej połowie.
Czy Liverpool FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Z bardzo dobrej pozycji Atalanta BC ma wyrzut z linii bocznej.
73'
Wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC na połowie Liverpool FC.
Francois Letexier odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Atalanta BC.
72'
Na Gewiss Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Liverpool FC: schodzi Trent Alexander-Arnold, za niego zagra Joao Moutinho.
71'
68'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Liverpool FC.
Gianluca Scamacca strzela niecelnie.
67'
Na Gewiss Stadium drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
66'
Harvey Elliott za Dominik Szoboszlai jako trzeci zmiana u goście.
Jurgen Klopp dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Mohamed Salah. Na boisko wchodzi Darwin Nunez (Liverpool FC).
Liverpool FC dokonują zmiany w swoim zespole. Jurgen Klopp decyduje o tym, że na boisko wchodzi Diogo Jota, a na ławce siada Luis Diaz.
Wyrzut z linii bocznej dla Atalanta BC w pobliżu pola karnego.
62'
61'
Piłka bezpieczna po tym jak Liverpool FC otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
60'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Teun Koopmeiners (Atalanta BC) nie strzela bramki.
Francois Letexier sygnalizuje rzut wolny dla Liverpool FC na ich własnej połowie.
59'
Francois Letexier przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
58'
Virgil van Dijk strzela głową, ale piłka wybita.
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla Liverpool FC blisko pola karnego przeciwników.
57'
W Bergamo drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Francois Letexier sygnalizuje, że Liverpool FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Atalanta BC.
56'
55'
Ofsajd zawodnika goście.
52'
Trent Alexander-Arnold będzie wykonywał rzut rożny.
51'
50'
Ederson (Atalanta BC) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
49'
Atalanta BC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
48'
Atalanta BC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Liverpool FC..
Francois Letexier sygnalizuje, że Atalanta BC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Liverpool FC.
45'
Atalanta BC ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Liverpool FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Atalanta BC..
Na połowie Liverpool FC Atalanta BC wykona rzut wolny.
Na Gewiss Stadium wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Liverpool FC przed kolejną okazją, ale Trent Alexander-Arnold strzela niecelnie.
43'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Isak Hien (Atalanta BC).
Francois Letexier sygnalizuje rzut wolny dla Liverpool FC niebezpiecznie blisko bramki Atalanta BC.
41'
40'
39'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Atalanta BC.
Gewiss Stadium (Bergamo). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Mohamed Salah (Liverpool FC).
Mamy wykop dla gospodarze w Bergamo.
37'
36'
Francois Letexier przyznaje Atalanta BC wykop z linii 5. metra.
35'
34'
Z bardzo dobrej pozycji Liverpool FC ma wyrzut z linii bocznej.
33'
Spalony (Atalanta BC).
30'
Liverpool FC musi uważać. Atalanta BC ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
29'
28'
Wykop z linii 5. metra dla Liverpool FC na Gewiss Stadium.
Atalanta BC znów przed szansą, ale tym razem Aleksiej Miranczuk nie trafia.
26'
25'
24'
22'
21'
20'
19'
Na własnej połowie wykona Atalanta BC rzut wolny.
18'
16'
Wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC w pobliżu pola karnego.
14'
Atalanta BC atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
13'
Ależ emocje! Liverpool FC! Strzela Dominik Szoboszlai, ale mimo iż celnie to na Gewiss Stadium (Bergamo) wynik pozostaje bez zmian.
12'
Na Gewiss Stadium uderzał na bramkę Luis Diaz z Liverpool FC, bez efektu.
11'
Liverpool FC ma wykop z linii 5. metra.
10'
Atalanta BC ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
Rzut wolny dla Atalanta BC na połowie Liverpool FC.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Gewiss Stadium.
9'
Liverpool FC otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
8'
Francois Letexier przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC, niebezpiecznie blisko pola karnego Atalanta BC.
7'
Po skutecznie wykonanym rzucie karnym drużyna Liverpool FC wychodzi na prowadzenie. Bramkę strzela Mohamed Salah.
5'
Matteo Ruggeri
Penalty_advantage Created with Sketch.
4'
Na Gewiss Stadium do gry w Liverpool FC powraca Virgil van Dijk.
3'
Krótka pauza na stadionie Gewiss Stadium. Sędzia Francois Letexier pozwala sztabowi medycznemu sprawdzić czy Virgil van Dijk może kontynuować grę.
1'
Francois Letexier sygnalizuje rzut wolny dla Atalanta BC na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla Liverpool FC na połowie Atalanta BC.