Kristoffer Hansen 15' Kristoffer Hansen 74'
match_ended Created with Sketch.
Koniec meczu
90'
Czy Zagłębie Lubin wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Jagiellonia Bialystok musi uważać. Zagłębie Lubin ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Mamy wykop dla gospodarze w Lubin.
soccer-goal Created with Sketch.
Na Stadion Zagłębia drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Kristoffer Hansen. Na boisko wchodzi Tomasz Kupisz.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Zmiana w zespole Jagiellonia Bialystok. Boisko opuszcza Jesus Imaz, wchodzi Kaan Caliskaner.
Zagłębie Lubin ma wykop z linii 5. metra.
Tomasz Kwiatkowski przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Jagiellonia Bialystok, niebezpiecznie blisko pola karnego Zagłębie Lubin.
Będą jeszcze emocje na Stadion Zagłębia, bo mamy już 1-2. Juan Munoz główką redukuje stratę Zagłębie Lubin.
Group 9 Copy Created with Sketch.
Wyrzut z linii bocznej dla Zagłębie Lubin na ich własnej połowie.
89'
Na własnej połowie wykona Jagiellonia Bialystok rzut wolny.
88'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Zagłębia.
87'
Wykop z linii 5. metra dla Jagiellonia Bialystok na Stadion Zagłębia.
Mateusz Grzybek strzela niecelnie.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
Damian Dąbrowski będzie wykonywał rzut rożny.
corner2 Created with Sketch.
86'
85'
Jagiellonia Bialystok otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Dawid Kurminowski ustępuje miejsca na boisku dla Sergij Buletsa.
Zmiana na boisku - wchodzi Damian Bohar (Zagłębie Lubin). Murawę opuszcza Kacper Chodyna.
84'
W Lubin drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
82'
Rzut wolny dla Jagiellonia Bialystok na ich własnej połowie.
Stadion Zagłębia (Lubin). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Jarosław Kubicki (Jagiellonia Bialystok), na ławce siada Afimico Pululu.
Rzut wolny z własnej połowy dla Zagłębie Lubin.
80'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
78'
Tomasz Kwiatkowski przyznaje Jagiellonia Bialystok wykop z linii 5. metra.
77'
Tomasz Kwiatkowski po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny goście.
Group Created with Sketch.
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Damian Dąbrowski (Zagłębie Lubin) nie strzela bramki.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
76'
Na Stadion Zagłębia drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
75'
Jakub Lewicki za Dominik Marczuk jako pierwszy zmiana u goście.
74'
Gol. Przewaga zespołu Jagiellonia Bialystok powiększa się. Goście są coraz bliżej zwycięstwa prowadząc 0-2.
72'
Rzut rożny dla Zagłębie Lubin, który wykona Damian Dąbrowski.
70'
Zmiana. Z boiska schodzi Marek Mroz, a wchodzi Juan Munoz.
Odgwizdany spalony na zawodniku Jagiellonia Bialystok.
69'
Prawa róg boiska - czy Jagiellonia Bialystok wykorzysta szansę?
68'
Jagiellonia Bialystok wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Zagłębie Lubin..
67'
66'
Wyrzut z linii bocznej dla Zagłębie Lubin w pobliżu pola karnego.
Zagłębie Lubin ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
65'
Afimico Pululu strzela głową, ale piłka wybita.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Jagiellonia Bialystok.
Stadion Zagłębia (Lubin). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Mateusz Wdowiak (Zagłębie Lubin).
64'
Z bardzo dobrej pozycji Zagłębie Lubin ma wyrzut z linii bocznej.
63'
Na Stadion Zagłębia wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Jagiellonia Bialystok atakuje, ale główka Jesus Imaz nie trafia do bramki.
62'
Piłka bezpieczna po tym jak Jagiellonia Bialystok otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Tomasz Kwiatkowski sygnalizuje rzut wolny dla Zagłębie Lubin na ich własnej połowie.
61'
Wyrzut z linii bocznej dla Jagiellonia Bialystok na połowie Zagłębie Lubin.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Tomasz Pienko (Zagłębie Lubin). Na murawę wchodzi Mateusz Wdowiak (Zagłębie Lubin).
60'
Na własnej połowie wykona Zagłębie Lubin rzut wolny.
59'
Żółta kartka dla Mateusz Grzybek.
Shape Created with Sketch.
Tomasz Kwiatkowski sygnalizuje rzut wolny dla Jagiellonia Bialystok niebezpiecznie blisko bramki Zagłębie Lubin.
56'
55'
Wyrzut z linii bocznej dla Jagiellonia Bialystok na Stadion Zagłębia.
54'
Stadion Zagłębia. Arbiter Tomasz Kwiatkowski dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Zagłębie Lubin.
52'
Mamy wykop dla goście w Lubin.
Zagłębie Lubin znów przed szansą, ale tym razem Kacper Chodyna nie trafia.
51'
Stadion Zagłębia. Sędzia Tomasz Kwiatkowski odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Zagłębie Lubin.
50'
Na połowie Zagłębie Lubin Jagiellonia Bialystok wykona rzut wolny.
49'
Tomasz Kwiatkowski przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
48'
Tomasz Kwiatkowski sygnalizuje, że Zagłębie Lubin wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Jagiellonia Bialystok.
47'
46'
Jagiellonia Bialystok ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Jagiellonia Bialystok ma wykop z linii 5. metra.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Zagłębie Lubin w Lubin.
Na Stadion Zagłębia drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Zagłębie Lubin.
Kristoffer Hansen (Jagiellonia Bialystok) główkuje, ale tym razem chybia.
44'
Zagłębie Lubin otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
43'
Zagłębie Lubin przed kolejną okazją, ale Michał Nalepa strzela niecelnie.
42'
Co za okazja! Michał Nalepa (Zagłębie Lubin) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
Ależ emocje! Zagłębie Lubin! Strzela Bartosz Kopacz, ale mimo iż celnie to na Stadion Zagłębia (Lubin) wynik pozostaje bez zmian.
Lewa róg boiska - czy Zagłębie Lubin wykorzysta szansę?
41'
Na Stadion Zagłębia wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Zagłębie Lubin wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Jagiellonia Bialystok..
40'
Tomasz Kwiatkowski sygnalizuje rzut wolny dla Zagłębie Lubin na połowie przeciwnika.
38'
Zagłębie Lubin jednak bez gola, strzał Kacper Chodyna obroniony.
37'
Marek Mroz (Zagłębie Lubin) strzela, ale niecelnie.
36'
Tomasz Pienko po niecelnym strzale nie podwyższa dla Zagłębie Lubin.
35'
34'
33'
Tomasz Kwiatkowski przyznaje Zagłębie Lubin wykop z linii 5. metra.
Zagłębie Lubin musi uważać. Jagiellonia Bialystok ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Jagiellonia Bialystok bez gola, Kristoffer Hansen próbował pokonać bramkarza.
32'
Dobra pozycja dla graczy Jagiellonia Bialystok przy tym rzucie wolnym.
31'
Tomasz Makowski po niecelnym strzale nie podwyższa dla Zagłębie Lubin.
30'
Tomasz Kwiatkowski przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Zagłębie Lubin, niebezpiecznie blisko pola karnego Jagiellonia Bialystok.
29'
27'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Jagiellonia Bialystok w Lubin.
Jesus Imaz (Jagiellonia Bialystok) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
Wyrzut z linii bocznej dla goście na połowie przeciwnika.
26'
Jesus Imaz celnie strzela, ale gola nie ma.
Tomasz Kwiatkowski sygnalizuje rzut wolny dla Jagiellonia Bialystok na ich własnej połowie.
25'
Wyrzut z linii bocznej dla Zagłębie Lubin na połowie Jagiellonia Bialystok.
24'
Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
23'
Wyrzut z linii bocznej dla Jagiellonia Bialystok na ich własnej połowie.
22'
21'
Główka! Strzela Taras Romanczuk (Jagiellonia Bialystok), ale bez efektu bramkowego dzięki wybiciu zawodnika zespołu Zagłębie Lubin.
Stadion Zagłębia. Sędzia Tomasz Kwiatkowski odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Jagiellonia Bialystok.
Jagiellonia Bialystok ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
20'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Jagiellonia Bialystok.
19'
Wykop z linii 5. metra dla Zagłębie Lubin na Stadion Zagłębia.
17'
Zagłębie Lubin przed kolejną okazją, ale Tomasz Pienko strzela niecelnie.
15'
Zmiana wyniku na Stadion Zagłębia. Zawodnik drużyny Jagiellonia Bialystok - Kristoffer Hansen celnie główkował na 0-1.
14'
13'
11'
Niestety Jesus Imaz (Jagiellonia Bialystok) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
9'
Stadion Zagłębia (Lubin). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Tomasz Pienko (Zagłębie Lubin).
8'
Tomasz Kwiatkowski sygnalizuje, że Jagiellonia Bialystok wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Zagłębie Lubin.
Zagłębie Lubin atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
7'
6'
5'
4'
Z bardzo dobrej pozycji Jagiellonia Bialystok ma wyrzut z linii bocznej.
Rzut wolny dla Jagiellonia Bialystok na połowie Zagłębie Lubin.
3'
Czy Jagiellonia Bialystok wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
2'
1'