Widzew Łódź jednak bez gola, strzał Kamil Cybulski obroniony.
Gol! Ruch Chorzów odrabia straty. Bramkę na 2-3 zdobywa Miłosz Kozak.
Zmiana. Z boiska schodzi Fran Alvarez, a wchodzi Dominik Kun.
Wyrzut z linii bocznej dla Ruch Chorzów na połowie Widzew Łódź.
Adam Vlkanova celnie strzela, ale gola nie ma.
Rzut wolny dla Widzew Łódź na ich własnej połowie.
Bramkę z rzutu karnego zdobywa Bartłomiej Pawłowski (Widzew Łódź). Drużyna strzelca zwiększa prowadzenie do 1-3 .
Przerwa w meczu. Tomasz Wojtowicz doznał urazu.
Kolejny mecz nie dla Bartłomiej Pawłowski z drużyny goście. Lukasz Kuzma pokazał mu żółtą kartkę.
Lukasz Kuzma sygnalizuje rzut wolny dla Ruch Chorzów na ich własnej połowie.
Zmiana w zespole Ruch Chorzów. Boisko opuszcza Mateusz Bartolewski, wchodzi Michal Feliks.
Na Stadion Miejski w Chorzowie drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Mamy wykop dla gospodarze w Chorzów.
Bartłomiej Pawłowski po niecelnym strzale nie podwyższa dla Widzew Łódź.
Piłka bezpieczna po tym jak Widzew Łódź otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Stadion Miejski w Chorzowie. Arbiter Lukasz Kuzma dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Ruch Chorzów.
Fran Alvarez (Widzew Łódź) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Lukasz Kuzma zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Ruch Chorzów.
Lukasz Kuzma sygnalizuje, że Widzew Łódź wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Ruch Chorzów.
86'
Wyrzut z linii bocznej dla Widzew Łódź na Stadion Miejski w Chorzowie.
Ruch Chorzów wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Widzew Łódź..
85'
Żółta kartka dla Patryk Stępiński.
Lukasz Kuzma sygnalizuje rzut wolny dla Widzew Łódź na połowie przeciwnika.
84'
82'
Lukasz Kuzma przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
81'
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Antoni Klimek. Na boisko wchodzi Andrejs Ciganiks.
Ruch Chorzów otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
80'
79'
Z bardzo dobrej pozycji Ruch Chorzów ma wyrzut z linii bocznej.
78'
Na Stadion Miejski w Chorzowie wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
77'
Rzut wolny z własnej połowy dla Ruch Chorzów.
76'
Gospodarze strzelają bramkę, tym samym zmniejszając dystans do przeciwników. Bramkę na 1-2 strzela Miłosz Kozak (Ruch Chorzów). Na stadionie panuje wspaniała atmosfera.
71'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Fabio Alekxandre da Silva Nunes (Widzew Łódź). Na murawę wchodzi Kamil Cybulski (Widzew Łódź).
Daniel Mysliwiec dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Jordi Sanchez Ribas. Na boisko wchodzi Imad Rondic (Widzew Łódź).
70'
Adam Vlkanova za Daniel Szczepan jako trzeci zmiana u gospodarze.
Ruch Chorzów dokonują zmiany w swoim zespole. Janusz Niedźwiedź decyduje o tym, że na boisko wchodzi Filip Starzyński, a na ławce siada Juliusz Letniowski.
67'
64'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Widzew Łódź.
Czy Ruch Chorzów wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
63'
62'
Na Stadion Miejski w Chorzowie drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
61'
Zmiana na boisku - wchodzi Miłosz Kozak (Ruch Chorzów). Murawę opuszcza Łukasz Moneta.
Ruch Chorzów ma wykop z linii 5. metra.
Rzut rożny dla Widzew Łódź, który wykona Fabio Alekxandre da Silva Nunes.
59'
57'
Widzew Łódź ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
53'
52'
W Chorzów, Ruch Chorzów atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
51'
49'
Do 0-2 zwiększa przewagę Widzew Łódź na Stadion Miejski w Chorzowie.
47'
Co za okazja! Patryk Sikora (Ruch Chorzów) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
Wyrzut z linii bocznej dla Ruch Chorzów na ich własnej połowie.
45'
Lukasz Kuzma sygnalizuje, że Ruch Chorzów wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Widzew Łódź.
Żółty kartonik ogląda Fabio Alekxandre da Silva Nunes (Widzew Łódź). To zła wiadomość dla drużyny.
W Chorzów drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
44'
Rzut wolny dla drużyny goście na Stadion Miejski w Chorzowie.
Lukasz Kuzma sygnalizuje rzut wolny dla Widzew Łódź na ich własnej połowie.
43'
Mamy wykop dla goście w Chorzów.
Ruch Chorzów przed kolejną okazją, ale Juliusz Letniowski strzela niecelnie.
42'
41'
Wykop z linii 5. metra dla Ruch Chorzów na Stadion Miejski w Chorzowie.
Stadion Miejski w Chorzowie (Chorzów). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Fran Alvarez (Widzew Łódź).
40'
39'
Widzew Łódź musi uważać. Ruch Chorzów ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
38'
Wyrzut z linii bocznej dla Ruch Chorzów w pobliżu pola karnego.
37'
Fran Alvarez będzie wykonywał rzut rożny.
36'
35'
Na Stadion Miejski w Chorzowie do gry w Widzew Łódź powraca Luis Silva.
Łukasz Moneta (Ruch Chorzów) może kontynuować grę.
34'
W Chorzów mamy chwilę spokoju, gracz Ruch Chorzów - Łukasz Moneta doznał kontuzji i mamy przerwę.
Luis Silva (Widzew Łódź) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
33'
Na Stadion Miejski w Chorzowie wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Ruch Chorzów ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
31'
Widzew Łódź: żółtka kartka dla Juan Ibiza.
Na połowie Widzew Łódź Ruch Chorzów wykona rzut wolny.
30'
Wyrzut z linii bocznej dla Widzew Łódź na ich własnej połowie.
29'
28'
27'
Ruch Chorzów otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Stadion Miejski w Chorzowie. Sędzia Lukasz Kuzma odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Widzew Łódź.
24'
Na Stadion Miejski w Chorzowie uderzał na bramkę Antoni Klimek z Widzew Łódź, bez efektu.
23'
22'
Piłka bezpieczna po tym jak Ruch Chorzów otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
21'
Ruch Chorzów przed kolejną okazją, ale Łukasz Moneta strzela niecelnie.
20'
18'
Lewa róg boiska - czy Widzew Łódź wykorzysta szansę?
17'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Ruch Chorzów.
16'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Widzew Łódź.
15'
W Chorzów drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
14'
12'
10'
9'
8'
Na własnej połowie wykona Widzew Łódź rzut wolny.
7'
Soma Novothny
6'
Odgwizdany spalony na zawodniku Ruch Chorzów.
5'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Stadion Miejski w Chorzowie.
2'
Luis Silva (Widzew Łódź) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 0-1.