Górnik Zabrze
Sebastian Musiolik 90'
90'
Rzut wolny dla Górnik Zabrze na ich własnej połowie.
W Częstochowa drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
RKS Raków Częstochowa ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Marcin Cebula za Ante Crnac jako piąty zmiana u gospodarze.
Zmiana wyniku na Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie. Zawodnik drużyny Górnik Zabrze - Sebastian Musiolik celnie główkował na 0-1.
Prawa róg boiska - czy Górnik Zabrze wykorzysta szansę?
Na Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie uderzał na bramkę Daniel Pacheco Lobato z Górnik Zabrze, bez efektu.
RKS Raków Częstochowa ma wykop z linii 5. metra.
Daniel Pacheco Lobato po niecelnym strzale nie podwyższa dla Górnik Zabrze.
89'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla RKS Raków Częstochowa.
Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie. Sędzia Tomasz Musiał odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Górnik Zabrze.
88'
Zmiana na boisku - wchodzi Paweł Olkowski (Górnik Zabrze). Murawę opuszcza Adrian Kapralik.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Lawrence Ennali (Górnik Zabrze). Na murawę wchodzi Soichiro Kozuki (Górnik Zabrze).
87'
Na własnej połowie wykona Górnik Zabrze rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla RKS Raków Częstochowa w Częstochowa.
86'
Na Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
83'
Czy RKS Raków Częstochowa wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Tomasz Musiał sygnalizuje rzut wolny dla RKS Raków Częstochowa na ich własnej połowie.
81'
Wyrzut z linii bocznej dla Górnik Zabrze na ich własnej połowie.
80'
Odgwizdany spalony na zawodniku Górnik Zabrze.
Tomasz Musiał przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Górnik Zabrze, niebezpiecznie blisko pola karnego RKS Raków Częstochowa.
78'
RKS Raków Częstochowa otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
77'
Rzut wolny dla Górnik Zabrze na połowie RKS Raków Częstochowa.
76'
Wyrzut z linii bocznej dla RKS Raków Częstochowa na połowie Górnik Zabrze.
75'
Zmiana. Z boiska schodzi Vladyslav Kochergin, a wchodzi Bartosz Nowak.
Goście dokonują zmiany. Boisko opuszcza Kamil Lukoszek. Na boisko wchodzi Sebastian Musiolik.
74'
Wykop z linii 5. metra dla Górnik Zabrze na Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie.
Tomasz Musiał sygnalizuje, że RKS Raków Częstochowa wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Górnik Zabrze.
73'
RKS Raków Częstochowa musi uważać. Górnik Zabrze ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
72'
Tomasz Musiał sygnalizuje rzut wolny dla Górnik Zabrze niebezpiecznie blisko bramki RKS Raków Częstochowa.
Tomasz Musiał przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
71'
Górnik Zabrze ma wykop z linii 5. metra.
70'
Piłka bezpieczna po tym jak Górnik Zabrze otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
68'
Na własnej połowie wykona RKS Raków Częstochowa rzut wolny.
67'
Wyrzut z linii bocznej dla RKS Raków Częstochowa na Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie.
65'
Czy Górnik Zabrze wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
62'
John Yeboah ustępuje miejsca na boisku dla Peter Barath.
Zmiana na boisku - wchodzi Gustav Berggren (RKS Raków Częstochowa). Murawę opuszcza Ben Lederman.
Na Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie (Częstochowa). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Damian Rasak (Górnik Zabrze).
61'
Fran Tudor będzie wykonywał rzut rożny.
60'
Piotr Krawczyk za Szymon Czyz jako pierwszy zmiana u goście.
Z bardzo dobrej pozycji RKS Raków Częstochowa ma wyrzut z linii bocznej.
59'
Tomasz Musiał sygnalizuje, że Górnik Zabrze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RKS Raków Częstochowa.
58'
Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie. Mamy czerwoną kartkę po tym jak Giannis Papanikolaou dostał drugą żółtą. RKS Raków Częstochowa gra od tej pory w osłabieniu. Sędzia Tomasz Musiał okazał się w tej sytuacji bezwzględny.
Shape Copy 8 Created with Sketch.
57'
Rzut wolny z własnej połowy dla Górnik Zabrze.
Rzut rożny dla RKS Raków Częstochowa, który wykona Fran Tudor.
56'
Mamy wykop dla goście w Częstochowa.
RKS Raków Częstochowa przed kolejną okazją, ale Ante Crnac strzela niecelnie.
53'
Górnik Zabrze ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
52'
Giannis Papanikolaou otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Tomasz Musiał ma dziś sporo pracy. RKS Raków Częstochowa muszą uważać na kartki.
Na połowie RKS Raków Częstochowa Górnik Zabrze wykona rzut wolny.
51'
Tomasz Musiał przyznaje Górnik Zabrze wykop z linii 5. metra.
Drużyna RKS Raków Częstochowa atakuje, podanie do Eric Ouma, który jednak nie strzela w światło bramki.
50'
Wyrzut z linii bocznej dla RKS Raków Częstochowa na ich własnej połowie.
49'
RKS Raków Częstochowa ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
48'
Tomasz Musiał przyznaje RKS Raków Częstochowa wykop z linii 5. metra.
46'
RKS Raków Częstochowa dokonują zmiany w swoim zespole. Dawid Szwarga decyduje o tym, że na boisko wchodzi Eric Ouma, a na ławce siada Matej Rodin.
45'
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla RKS Raków Częstochowa blisko pola karnego przeciwników.
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie.
Górnik Zabrze otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
44'
43'
Na Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Na Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Ben Lederman strzela niecelnie.
42'
Na Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Prawa róg boiska - czy RKS Raków Częstochowa wykorzysta szansę?
40'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Górnik Zabrze.
RKS Raków Częstochowa znów przed szansą, ale tym razem Fran Tudor nie trafia.
39'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla RKS Raków Częstochowa.
38'
Mamy wykop dla gospodarze w Częstochowa.
Lawrence Ennali (Górnik Zabrze) strzela, ale niecelnie.
36'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Matej Rodin (RKS Raków Częstochowa).
34'
RKS Raków Częstochowa wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Górnik Zabrze..
26'
Giannis Papanikolaou (RKS Raków Częstochowa) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Co za okazja! Efstratios Svarnas (RKS Raków Częstochowa) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
25'
Miejski Stadion Pitkarski Rakow w Czestochowie. Sędzia Tomasz Musiał odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to RKS Raków Częstochowa.
24'
Tomasz Musiał sygnalizuje rzut wolny dla RKS Raków Częstochowa na połowie przeciwnika.
23'
Piłka bezpieczna po tym jak RKS Raków Częstochowa otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
22'
21'
20'
19'
18'
17'
Efstratios Svarnas strzela niecelnie.
16'
15'
Drużyna RKS Raków Częstochowa atakuje, podanie do Ante Crnac, który jednak nie strzela w światło bramki.
Rzut rożny dla RKS Raków Częstochowa, który wykona John Yeboah.
John Yeboah będzie wykonywał rzut rożny.