0 - 2
Piast Gliwice
Tomas Huk 11' Jorge Felix 21'
90'
Piłka bezpieczna po tym jak Pogoń Szczecin otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Florian-Krygier-Stadion. Efthymis Koulouris uderza głową na bramkę drużyny Piast Gliwice, ale obrona wyjaśnia sytuację. Nie ma bramki.
Na Florian-Krygier-Stadion drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Piast Gliwice wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Pogoń Szczecin..
Florian-Krygier-Stadion. Arbiter Bartosz Frankowski dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu Pogoń Szczecin.
Wykop z linii 5. metra dla Piast Gliwice na Florian-Krygier-Stadion.
Tragedia na Florian-Krygier-Stadion! Sędzia Bartosz Frankowski każe grać dalej, po tym jak Kamil Grosicki nie strzela jedenastki!
86'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Pogoń Szczecin w Szczecin.
85'
Rzut wolny z własnej połowy dla Pogoń Szczecin.
Zmiana na boisku - wchodzi Damian Kądzior (Piast Gliwice). Murawę opuszcza Jorge Felix.
84'
Rzut wolny dla Piast Gliwice na ich własnej połowie.
83'
Zmiana w zespole Pogoń Szczecin. Boisko opuszcza Leonardo Koutris, wchodzi Benedikt Zech.
Piast Gliwice otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
82'
W Szczecin, Piast Gliwice atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
81'
Piast Gliwice: schodzi Grzegorz Tomasiewicz, za niego zagra Tom Hateley.
Aleksandar Vuković dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Miłosz Szczepański. Na boisko wchodzi Michał Chrapek (Piast Gliwice).
80'
Piast Gliwice ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Bartosz Frankowski sygnalizuje rzut wolny dla Piast Gliwice na połowie przeciwnika.
79'
Florian-Krygier-Stadion. Sędzia Bartosz Frankowski odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Piast Gliwice.
76'
Na własnej połowie wykona Pogoń Szczecin rzut wolny.
Wyrzut z linii bocznej dla Pogoń Szczecin na ich własnej połowie.
75'
Bartosz Frankowski przyznaje Pogoń Szczecin wykop z linii 5. metra.
Michael Ameyaw (Piast Gliwice) strzela, ale niecelnie.
74'
Rzut rożny dla Piast Gliwice, który wykona Arkadiusz Pyrka.
73'
Wyrzut z linii bocznej dla Pogoń Szczecin na połowie Piast Gliwice.
72'
Bartosz Frankowski przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Na Florian-Krygier-Stadion wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Wyrzut z linii bocznej dla Pogoń Szczecin w pobliżu pola karnego.
70'
Rzut wolny dla Pogoń Szczecin na ich własnej połowie.
Jakub Czerwiński (Piast Gliwice) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Bartosz Frankowski zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
69'
Bartosz Frankowski sygnalizuje, że Piast Gliwice wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Pogoń Szczecin.
Zmiana. Z boiska schodzi Alexander Gorgon, a wchodzi Luka Zahovic.
Florian-Krygier-Stadion (Szczecin). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Marcel Wedrychowski (Pogoń Szczecin), na ławce siada Joao Gamboa.
Bartosz Frankowski sygnalizuje rzut wolny dla Piast Gliwice na ich własnej połowie.
68'
Prawa róg boiska - czy Pogoń Szczecin wykorzysta szansę?
67'
66'
Piast Gliwice ma wykop z linii 5. metra.
Pogoń Szczecin znów przed szansą, ale tym razem Vahan Bichakhchyan nie trafia.
63'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Piast Gliwice.
62'
Czy Pogoń Szczecin wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
61'
Na Florian-Krygier-Stadion Bartosz Frankowski gwiżdże, Tomasz Mokwa na pozycji spalonej.
60'
Rzut wolny dla drużyny goście na Florian-Krygier-Stadion.
59'
58'
Mamy wykop dla goście w Szczecin.
Florian-Krygier-Stadion (Szczecin). Kolejny niecelny strzał, tym razem pecha ma Leo Borges (Pogoń Szczecin).
Florian-Krygier-Stadion. Sędzia Bartosz Frankowski odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Pogoń Szczecin.
57'
Pogoń Szczecin dokonują zmiany w swoim zespole. Jens Gustafsson decyduje o tym, że na boisko wchodzi Vahan Bichakhchyan, a na ławce siada Adrian Przyborek.
Piłka bezpieczna po tym jak Piast Gliwice otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
56'
Piast Gliwice w defensywie. Tym razem wybroniona główka Efthymis Koulouris (Pogoń Szczecin).
54'
Na własnej połowie wykona Piast Gliwice rzut wolny.
52'
Bartosz Frankowski przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Pogoń Szczecin, niebezpiecznie blisko pola karnego Piast Gliwice.
Adrian Przyborek strzela niecelnie.
50'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Linus Wahlqvist (Pogoń Szczecin) nie strzela bramki.
48'
Pogoń Szczecin otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Rzut rożny dla Pogoń Szczecin, który wykona Kamil Grosicki.
47'
Na Florian-Krygier-Stadion drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
46'
Tihomir Kostadinov zmienia Sergiy Krykun na Florian-Krygier-Stadion.
45'
W Szczecin drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
Pogoń Szczecin otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Wykop z linii 5. metra dla Pogoń Szczecin na Florian-Krygier-Stadion.
Jorge Felix (Piast Gliwice) strzela, ale niecelnie.
43'
Pogoń Szczecin wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Piast Gliwice..
42'
Rzut wolny z własnej połowy dla Piast Gliwice.
41'
Na połowie Piast Gliwice Pogoń Szczecin wykona rzut wolny.
40'
Wyrzut z linii bocznej dla Piast Gliwice na Florian-Krygier-Stadion.
38'
Michael Ameyaw nie zgadza się z decyzją sędziego, który odgwizdał spalonego.
37'
Pogoń Szczecin jednak bez gola, strzał Kamil Grosicki obroniony.
36'
35'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Piast Gliwice.
34'
Główka Efthymis Koulouris (Pogoń Szczecin)....niecelnie.
32'
Czy Piast Gliwice wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
30'
Wyrzut z linii bocznej dla Piast Gliwice na ich własnej połowie.
29'
Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Bartosz Frankowski odgwizduje spalonego zawodnika drużyny Piast Gliwice.
28'
26'
25'
Wyrzut z linii bocznej dla Piast Gliwice na połowie Pogoń Szczecin.
24'
22'
21'
Gol. Przewaga zespołu Piast Gliwice powiększa się. Goście są coraz bliżej zwycięstwa prowadząc 0-2.
20'
Na Florian-Krygier-Stadion wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Drużyna Piast Gliwice atakuje, podanie do Sergiy Krykun, który jednak nie strzela w światło bramki.
Arkadiusz Pyrka będzie wykonywał rzut rożny.
18'
17'
Bartosz Frankowski przyznaje Piast Gliwice wykop z linii 5. metra.
15'
Piast Gliwice zaatakował, ale Sergiy Krykun na spalonym.
14'
Pogoń Szczecin ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
13'
Piast Gliwice ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
11'
Gol! Tomas Huk daje prowadzenie 0-1 dla Piast Gliwice.
Z bardzo dobrej pozycji Piast Gliwice ma wyrzut z linii bocznej.
8'
Pogoń Szczecin musi uważać. Piast Gliwice ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.