4 - 0
RKS Radomiak Radom
90'
Żółty kartonik ogląda Gabriel Kobylak (RKS Radomiak Radom). To zła wiadomość dla drużyny.
Korona Kielce musi uważać. RKS Radomiak Radom ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
Sędzia Jaroslaw Przybyl pokazuje żółtą kartkę. Ukarany zawodnik to Dawid Blanik (Korona Kielce). Zostaje odsunięty tym samym od gry w kolejnym spotkaniu.
Będzie niebezpiecznie! Rzut wolny dla RKS Radomiak Radom blisko pola karnego przeciwników.
Na Suzuki Arena uderzał na bramkę Guilherme da Gama Zimovski z RKS Radomiak Radom, bez efektu.
RKS Radomiak Radom wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Korona Kielce..
Jaroslaw Przybyl po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
Jaroslaw Przybyl sygnalizuje rzut wolny dla Korona Kielce na ich własnej połowie.
Daniel Bak za Evgeniy Shikavka jako czwarty zmiana u gospodarze.
88'
Korona Kielce... i kolejna bramka! Evgeniy Shikavka zmienia wynik na 4-0.
87'
Rzut wolny dla Korona Kielce na połowie RKS Radomiak Radom.
Na Suzuki Arena drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
86'
Rzut wolny z własnej połowy dla Korona Kielce.
85'
Korona Kielce otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla RKS Radomiak Radom na ich własnej połowie.
84'
Gospodarze dokonują zmiany. Boisko opuszcza Fredrik Krogstad. Na boisko wchodzi Miłosz Trojak.
Zmiana. Z boiska schodzi Jordao, a wchodzi Leandro Rossi Pereira.
83'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Korona Kielce.
82'
Jaroslaw Przybyl przyznaje RKS Radomiak Radom wykop z linii 5. metra.
81'
Czy Korona Kielce wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
80'
Niestety Luka Vuskovic (RKS Radomiak Radom) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
Piłka bezpieczna po tym jak RKS Radomiak Radom otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Na Suzuki Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
79'
Maciej Kedziorek dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Luis Machado. Na boisko wchodzi Guilherme da Gama Zimovski (RKS Radomiak Radom).
Na własnej połowie wykona Korona Kielce rzut wolny.
78'
Prawa róg boiska - czy RKS Radomiak Radom wykorzysta szansę?
RKS Radomiak Radom otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla RKS Radomiak Radom w Kielce.
77'
RKS Radomiak Radom ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Jaroslaw Przybyl sygnalizuje rzut wolny dla RKS Radomiak Radom na ich własnej połowie.
76'
Jaroslaw Przybyl sygnalizuje rzut wolny dla Korona Kielce na połowie przeciwnika.
75'
Dawid Blanik będzie wykonywał rzut rożny.
74'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Korona Kielce w Kielce.
73'
Rzut rożny dla RKS Radomiak Radom, który wykona Peglow.
72'
Rzut wolny dla RKS Radomiak Radom na ich własnej połowie.
71'
Mamy wykop dla gospodarze w Kielce.
70'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Korona Kielce.
69'
Na Suzuki Arena wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Suzuki Arena. Sędzia Jaroslaw Przybyl odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to RKS Radomiak Radom.
68'
Rzut wolny z własnej połowy dla RKS Radomiak Radom.
66'
65'
Jaroslaw Przybyl przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Korona Kielce: schodzi Danny Trejo, za niego zagra Dawid Blanik.
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Jacek Podgórski (Korona Kielce). Na murawę wchodzi Jakub Łukowski (Korona Kielce).
64'
Jordao otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
63'
61'
Wyrzut z linii bocznej dla RKS Radomiak Radom na Suzuki Arena.
60'
Korona Kielce wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RKS Radomiak Radom..
59'
Z bardzo dobrej pozycji RKS Radomiak Radom ma wyrzut z linii bocznej.
58'
Wyrzut z linii bocznej dla RKS Radomiak Radom na połowie Korona Kielce.
Piłka bezpieczna po tym jak Korona Kielce otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
57'
RKS Radomiak Radom jednak bez gola, strzał Peglow obroniony.
56'
54'
Korona Kielce zwiększa przewagę nad przeciwnikami. Strzelcem bramki jest Evgeniy Shikavka, a wynik meczu na tę chwilę to 3-0.
Arbiter spotkania Jaroslaw Przybyl pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny Korona Kielce.
53'
Jaroslaw Przybyl sygnalizuje, że Korona Kielce wykona wyrzut z linii bocznej na połowie RKS Radomiak Radom.
52'
Dobra pozycja dla graczy RKS Radomiak Radom przy tym rzucie wolnym.
51'
Wyrzut z linii bocznej dla Korona Kielce na ich własnej połowie.
50'
Suzuki Arena (Kielce). Kontuzjowany przed momentem zawodnik Martin Christophe Jannick Remacle wraca na boisko.
Wykop z linii 5. metra dla RKS Radomiak Radom na Suzuki Arena.
Fredrik Krogstad strzela niecelnie.
49'
Martin Christophe Jannick Remacle (Korona Kielce) prawdopodobnie jest kontuzjowany. Mecz został na moment przerwany.
48'
RKS Radomiak Radom: żółtka kartka dla Peglow.
47'
Jaroslaw Przybyl przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Korona Kielce, niebezpiecznie blisko pola karnego RKS Radomiak Radom.
46'
Krystian Okoniewski zmienia Esmiraldo Sa Silva na Suzuki Arena.
Zmiana w zespole RKS Radomiak Radom. Boisko opuszcza Luiz Gustavo Novaes Palhares, wchodzi Rafał Wolski.
Zmiana na boisku - wchodzi Peglow (RKS Radomiak Radom). Murawę opuszcza Lisandro Semedo.
45'
Na Suzuki Arena drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Wyrzut z linii bocznej dla Korona Kielce na Suzuki Arena.
Korona Kielce ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Luiz Gustavo Novaes Palhares (RKS Radomiak Radom) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
44'
RKS Radomiak Radom ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Wyrzut z linii bocznej dla RKS Radomiak Radom w pobliżu pola karnego.
43'
42'
41'
40'
RKS Radomiak Radom otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
39'
Korona Kielce ma wykop z linii 5. metra.
RKS Radomiak Radom przed kolejną okazją, ale Jordao strzela niecelnie.
38'
37'
36'
35'
34'
33'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla RKS Radomiak Radom.
32'
Korona Kielce otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
31'
Jaroslaw Przybyl przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
30'
Na połowie Korona Kielce RKS Radomiak Radom wykona rzut wolny.
28'
Danny Trejo podwyższa na 2-0.
26'
Żółta kartka dla Danny Trejo.
Jaroslaw Przybyl przyznaje wyrzut z linii bocznej dla RKS Radomiak Radom, niebezpiecznie blisko pola karnego Korona Kielce.
Jaroslaw Przybyl sygnalizuje rzut wolny dla RKS Radomiak Radom na połowie przeciwnika.
25'
24'
Z bardzo dobrej pozycji Korona Kielce ma wyrzut z linii bocznej.
23'
Wyrzut z linii bocznej dla Korona Kielce w pobliżu pola karnego.
22'
Jaroslaw Przybyl przyznaje Korona Kielce wykop z linii 5. metra.
Koleja szansa na gola w Kielce. Głową kieruje piłkę w stronę bramki Jan Grzesik (RKS Radomiak Radom), ale podłuje.
21'
Rzut wolny dla RKS Radomiak Radom na połowie Korona Kielce.
19'
Suzuki Arena (Kielce). Bramka samobójcza! Pechowym strzelcem gola jest Luka Vuskovic, a aktulny wynik to 1-0.
18'
17'
16'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny RKS Radomiak Radom. Sędzia spotkania Jaroslaw Przybyl jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Suzuki Arena (Kielce).
Rzut wolny dla Korona Kielce na ich własnej połowie.
15'
Ofsajd zawodnika goście.
14'
Na Suzuki Arena wykop z linii 5. metra drużyny goście.
13'
Korona Kielce bez gola, Fredrik Krogstad próbował pokonać bramkarza.
12'
Wyrzut z linii bocznej dla Korona Kielce na połowie RKS Radomiak Radom.
10'
Czy Korona Kielce wykorzysta ten niebezpieczny rzut wolny?
RKS Radomiak Radom musi uważać. Korona Kielce ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
9'
8'
Rzut wolny dla drużyny goście na Suzuki Arena.
6'
Na własnej połowie wykona RKS Radomiak Radom rzut wolny.
5'
W Kielce drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
3'
Drużyna Korona Kielce atakuje, podanie do Jacek Podgórski, który jednak nie strzela w światło bramki.
Rzut rożny dla Korona Kielce, który wykona Martin Christophe Jannick Remacle.
2'
1'
Czy RKS Radomiak Radom wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?