Bernardo Silva 2' Phil Foden 66' Joško Gvardiol 71'
match_ended Created with Sketch.
Koniec meczu
90'
Francois Letexier przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Real Madryt, niebezpiecznie blisko pola karnego Manchester City.
Na Santiago Bernabeu drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Z bardzo dobrej pozycji Manchester City ma wyrzut z linii bocznej.
Na Santiago Bernabeu drużyna goście wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Rzut wolny dla Manchester City na ich własnej połowie.
Na połowie Real Madryt Manchester City wykona rzut wolny.
Wykop z linii 5. metra dla Manchester City na Santiago Bernabeu.
soccer-goal Created with Sketch.
Real Madryt przed kolejną okazją, ale Dani Carvajal strzela niecelnie.
Shape Copy 4 Created with Sketch.
Santiago Bernabeu. Sędzia Francois Letexier odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Real Madryt.
corner2 Created with Sketch.
88'
Rzut wolny z własnej połowy dla Real Madryt.
Żółtka kartka dla Bernardo Silva na Santiago Bernabeu.
Shape Created with Sketch.
87'
Pierwszy zmiana w zespole Manchester City. Urazu doznaje Phil Foden. Na Santiago Bernabeu pojawia się Julian Alvarez.
Shape Copy 7 Created with Sketch.
Phil Foden z Manchester City ma jakiś uraz, przerwa w meczu.
Group 2 Created with Sketch.
86'
Carlo Ancelotti dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Vinicius Junior. Na boisko wchodzi Joselu (Real Madryt).
85'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Real Madryt.
84'
Mamy wykop dla goście w Madryt.
82'
Real Madryt otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
81'
Rzut wolny dla Manchester City na połowie Real Madryt.
Dani Carvajal (Real Madryt) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Francois Letexier zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Rzut rożny dla Real Madryt, który wykona Luka Modrić.
79'
3-3 w Madryt. Wyrównał Federico Valverde.
Group 9 Copy Created with Sketch.
78'
Francois Letexier przyznaje Manchester City wykop z linii 5. metra.
77'
Piłka bezpieczna po tym jak Real Madryt otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
75'
Santiago Bernabeu. Sędzia Francois Letexier odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Manchester City.
74'
Francois Letexier przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
73'
Real Madryt ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
Lewa róg boiska - czy Real Madryt wykorzysta szansę?
72'
Real Madryt dokonują zmiany w swoim zespole. Carlo Ancelotti decyduje o tym, że na boisko wchodzi Luka Modrić, a na ławce siada Toni Kroos.
Brahim Diaz zmienia Rodrygo na Santiago Bernabeu.
71'
Joško Gvardiol strzela bramkę i Manchester City wychodzi na prowadzenie. Madryt to miasto, w którym rozrywany jest dzisiejszy mecz.
68'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Toni Kroos (Real Madryt) nie strzela bramki.
Shape Copy 5 Created with Sketch.
66'
Remis! Phil Foden zmienia losy tego spotkania. Wynik w tym momencie to 2-2.
64'
Wyrzut z linii bocznej dla Real Madryt na Santiago Bernabeu.
Jack Grealish będzie wykonywał rzut rożny.
62'
Manchester City ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Real Madryt znów przed szansą, ale tym razem Federico Valverde nie trafia.
60'
Co za okazja! Bernardo Silva (Manchester City) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
59'
Na Santiago Bernabeu uderzał na bramkę Phil Foden z Manchester City, bez efektu.
Wyrzut z linii bocznej dla Real Madryt na ich własnej połowie.
57'
56'
Drużyna Real Madryt atakuje, podanie do Vinicius Junior, który jednak nie strzela w światło bramki.
55'
Na własnej połowie wykona Real Madryt rzut wolny.
Rodri (Manchester City) główkuje, ale tym razem chybia.
54'
Rzut wolny dla drużyny goście na Santiago Bernabeu.
Manchester City ma wykop z linii 5. metra.
Real Madryt znów przed szansą, ale tym razem Jude Bellingham nie trafia.
53'
Czy Manchester City wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
52'
Na Santiago Bernabeu wykop z linii 5. metra drużyny goście.
51'
Rzut wolny dla Real Madryt na ich własnej połowie.
50'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Manchester City.
49'
Mamy wykop dla gospodarze w Madryt.
Jack Grealish (Manchester City) strzela, ale niecelnie.
48'
Francois Letexier sygnalizuje rzut wolny dla Real Madryt na ich własnej połowie.
47'
Rzut wolny z własnej połowy dla Manchester City.
Manchester City otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
stopwatch copy 2 Created with Sketch.
Początek drugiej połowy
Shape Copy 9 Created with Sketch.
Koniec pierwszej części
45'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester City na połowie Real Madryt.
42'
Real Madryt jednak bez gola, strzał Vinicius Junior obroniony.
41'
Gra toczy się dalej, Rodrygo (Real Madryt) może kontynuować grę.
40'
Przerwa w meczu. Rodrygo doznał urazu.
39'
Na Santiago Bernabeu wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
37'
Rzut wolny dla Real Madryt na połowie Manchester City.
Żółtą kartkę ogląda Manuel Akanji (Manchester City).
36'
Francois Letexier sygnalizuje rzut wolny dla Manchester City na ich własnej połowie.
34'
33'
Drużyna Real Madryt atakuje, podanie do Rodrygo, który jednak nie strzela w światło bramki.
31'
Niestety Rodrygo (Real Madryt) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
30'
29'
27'
Wyrzut z linii bocznej dla gospodarze na połowie przeciwnika.
Francois Letexier sygnalizuje, że Real Madryt wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Manchester City.
26'
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla Manchester City.
Vinicius Junior po niecelnym strzale nie podwyższa dla Real Madryt.
24'
Real Madryt musi uważać. Manchester City ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
22'
Wyrzut z linii bocznej dla Real Madryt w pobliżu pola karnego.
19'
Ależ emocje! Real Madryt! Strzela Federico Valverde, ale mimo iż celnie to na Santiago Bernabeu (Madryt) wynik pozostaje bez zmian.
Wykop z linii 5. metra dla Real Madryt na Santiago Bernabeu.
14'
Rodrygo (Real Madryt) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 2-1.
12'
Remis na Santiago Bernabeu. 1-1 po golu Ruben Dias.
9'
8'
7'
Na Santiago Bernabeu uderzał na bramkę Erling Haaland z Manchester City, bez efektu.
6'
4'
Wyrzut z linii bocznej dla Manchester City na ich własnej połowie.
Real Madryt wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Manchester City..
W Madryt drużyna gospodarze będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
2'
Gol! Bernardo Silva strzela bramkę. Manchester City obejmuje prowadzenie. Wynik meczu w tym momencie to 0-1.
Francois Letexier sygnalizuje rzut wolny dla Manchester City na połowie przeciwnika.
1'
Sędzia pokazuje żółtą kartkę dla Aurelien Tchouameni (Real Madryt).