90'
Anthony Taylor przyznaje drużynie gospodarze wyrzut z linii bocznej.
Paris Saint-Germain FC ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
89'
Żółty kartonik zostaje pokazany graczowi drużyny FC Barcelona. Sędzia spotkania Anthony Taylor jest bardzo surowy w meczu rozgrywanym na stadionie Parc des Princes (Paryż).
Paris Saint-Germain FC: żółtka kartka dla Lucas Beraldo.
Rzut wolny dla drużyny goście na Parc des Princes.
88'
Arbiter spotkania Anthony Taylor pokazuje żółty kartonik zawodnikowi drużyny FC Barcelona.
Rzut wolny dla Paris Saint-Germain FC na połowie FC Barcelona.
87'
Na Parc des Princes wykop z linii 5. metra drużyny goście.
Drużyna Paris Saint-Germain FC atakuje, podanie do Ousmane Dembele, który jednak nie strzela w światło bramki.
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla Paris Saint-Germain FC.
86'
Wyrzut z linii bocznej dla FC Barcelona na ich własnej połowie.
Zmiana. Z boiska schodzi Fabian Ruiz, a wchodzi Goncalo Ramos.
FC Barcelona dokonują zmiany w swoim zespole. Xavier Hernandez Creus decyduje o tym, że na boisko wchodzi Fermin Lopez Marin, a na ławce siada Ilkay Gundogan.
85'
Anthony Taylor przyznaje FC Barcelona wykop z linii 5. metra.
82'
Pau Cubarsi (FC Barcelona) dostaje żółtą kartkę. Arbiter spotkania Anthony Taylor zdecydował się na ukaranie gracza po bardzo nieczystym zagraniu. Na boisku robi się coraz ciekawiej.
Anthony Taylor sygnalizuje rzut wolny dla Paris Saint-Germain FC na połowie przeciwnika.
81'
Rzut wolny dla FC Barcelona na połowie Paris Saint-Germain FC.
77'
Gol! Andreas Christensen daje prowadzenie 2-3 dla FC Barcelona.
Parc des Princes. Sędzia Anthony Taylor odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to FC Barcelona.
76'
Ferran Torres zmienia Raphinha na Parc des Princes.
75'
Trener zadecydował o zmianie. Na ławkę siada Frenkie de Jong (FC Barcelona). Na murawę wchodzi Andreas Christensen (FC Barcelona).
Mamy wykop dla goście w Paryż.
Paris Saint-Germain FC ma teraz pecha na Parc des Princes. Piłka trafia w słupek po strzale Ousmane Dembele.
74'
Niestety Joao Felix (FC Barcelona) traci szansę na zmianę rezultatu meczu.
72'
W Paryż, Paris Saint-Germain FC atakuje, ale daje się złapać w połapkę ofsajdową.
71'
Na własnej połowie wykona FC Barcelona rzut wolny.
70'
FC Barcelona jednak bez gola, strzał Raphinha obroniony.
69'
FC Barcelona ma ogromną szansę na strzelenie gola z tego rzutu wolnego!
68'
Anthony Taylor sygnalizuje, że Paris Saint-Germain FC wykona wyrzut z linii bocznej na połowie FC Barcelona.
66'
Na połowie Paris Saint-Germain FC FC Barcelona wykona rzut wolny.
65'
Vitinha otrzymuje żółtą kartkę. Od tego momentu musi grać ostrożniej.
Anthony Taylor sygnalizuje rzut wolny dla FC Barcelona na ich własnej połowie.
Wyrzut z linii bocznej dla FC Barcelona na Parc des Princes.
64'
Odgwizdany spalony na zawodniku Paris Saint-Germain FC.
62'
Raphinha (FC Barcelona) strzela bramkę wyrównującą. Aktualny wynik to 2-2.
61'
Zmiana w zespole FC Barcelona. Boisko opuszcza Sergi Roberto, wchodzi Pedri.
Lamine Yamal Nasraqui Ebana ustępuje miejsca na boisku dla Joao Felix.
Parc des Princes (Paryż). Mamy zmianę zawodników. Na boisko wbiega Warren Zaire Emery (Paris Saint-Germain FC), na ławce siada Lee Kang-in.
60'
58'
FC Barcelona ma przyznany wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
Anthony Taylor przyznaje wyrzut z linii bocznej dla Paris Saint-Germain FC, niebezpiecznie blisko pola karnego FC Barcelona.
Lewa róg boiska - czy Paris Saint-Germain FC wykorzysta szansę?
57'
Na Parc des Princes drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na połowie przeciwnika.
Piłka bezpieczna po tym jak FC Barcelona otrzymuje wyrzut z linii bocznej na swojej połowie.
56'
Rzut rożny dla Paris Saint-Germain FC, który wykona Ousmane Dembele.
55'
Było tak blisko! Bradley Barcola (Paris Saint-Germain FC) trafia w poprzeczkę!
54'
Paris Saint-Germain FC musi uważać. FC Barcelona ma wyrzyt z linii bocznej na ich połowie i może być groźnie.
53'
Na własnej połowie wykona Paris Saint-Germain FC rzut wolny.
Paris Saint-Germain FC ma wykop z linii 5. metra.
52'
51'
Gol. Zespół, który prowadzi to Paris Saint-Germain FC. Aktualny wynik meczu to 2-1.
48'
Gol! Celnym strzałem popisuje się Ousmane Dembele. Parc des Princes (Paryż) wypełniony jest rozentuzjazmowanym tłumem kibiców obu drużyn.
Piłka opuszcza plac gry i mamy za chwilę wykop dla FC Barcelona.
Vitinha strzela niecelnie.
46'
Parc des Princes. Arbiter Anthony Taylor dopatrzył się spalonego u zawodnika zespołu FC Barcelona.
Paris Saint-Germain FC: schodzi Marco Asensio, za niego zagra Bradley Barcola.
45'
Rzut wolny na połowie przeciwnika dla FC Barcelona.
Wykop z linii 5. metra dla Paris Saint-Germain FC na Parc des Princes.
FC Barcelona znów przed szansą, ale tym razem Lamine Yamal Nasraqui Ebana nie trafia.
Anthony Taylor odgwizduje spalonego zawodnika drużyny FC Barcelona.
44'
Wyrzut z linii bocznej dla Paris Saint-Germain FC na połowie FC Barcelona.
43'
Ofsajd zawodnika gospodarze.
41'
Joao Cancelo (FC Barcelona) pudłuje, czym z pewnością nie ucieszył kibiców swojej drużyny.
Wyrzut z linii bocznej dla Paris Saint-Germain FC na ich własnej połowie.
38'
FC Barcelona otrzymuje rzut wolny na ich własnej połowie.
37'
Raphinha (FC Barcelona) daje prowadzenie swojemu zespołowi. Wynik spotkania zmienia się na 0-1.
36'
Rzut wolny dla FC Barcelona na ich własnej połowie.
34'
Sergi Roberto otrzymuje żółtą kartkę - dostaje ją po raz pierwszy w tym meczu. Anthony Taylor ma dziś sporo pracy. FC Barcelona muszą uważać na kartki.
Rzut wolny z własnej połowy dla Paris Saint-Germain FC.
30'
Paris Saint-Germain FC otrzymuje groźny wyrzut z linii bocznej!
Rzut wolny dla Paris Saint-Germain FC na ich własnej połowie.
28'
Anthony Taylor po chorągiewce bocznego odgwizduje spalonego gracza drużyny gospodarze.
Co za okazja! Lee Kang-in (Paris Saint-Germain FC) pięknie uderza, ale tym razem bez gola.
26'
Mamy wykop dla gospodarze w Paryż.
Drużyna FC Barcelona atakuje, podanie do Joao Cancelo, który jednak nie strzela w światło bramki.
FC Barcelona wykona wyrzut z linii bocznej na połowie Paris Saint-Germain FC..
25'
W Paryż drużyna goście będzie wykonywać rzut wolny na połowie przeciwnika.
24'
Raphinha będzie wykonywał rzut rożny.
23'
Na stadionie znów jęk zawodu, po tym jak Raphinha (FC Barcelona) nie strzela bramki.
21'
Na Parc des Princes wykop z linii 5. metra drużyny gospodarze.
Ilkay Gundogan (FC Barcelona) strzela, ale niecelnie.
Rzut rożny dla FC Barcelona, który wykona Ilkay Gundogan.
20'
FC Barcelona ma szansę zmiany rezultatu z rzutu rożnego.
19'
Anthony Taylor przyznaje drużynie goście wyrzut z linii bocznej.
17'
Rzut wolny z własnej połowy dla FC Barcelona.
16'
Czy Paris Saint-Germain FC wykorzysta ten wyrzut z linii bocznej do przeprowadzenia ataku na połowie przeciwnika?
Lee Kang-in będzie wykonywał rzut rożny.
15'
Na Parc des Princes drużyna gospodarze wykona wyrzut z linii bocznej na własnej połowie.
Nie ma urazu. Raphinha wraca na boisko.
13'
Mecz jest na moment przerwany. Raphinha (FC Barcelona) odnosi jakąś kontuzję.
11'
Marco Asensio (Paris Saint-Germain FC) marnuje doskonałą okazję do podwyższenia wyniku bramkowego.
10'
Rzut wolny dla drużyny gospodarze na Parc des Princes.
Prawa róg boiska - czy Paris Saint-Germain FC wykorzysta szansę?
7'
FC Barcelona atakował, ale któryś z graczy na pozycji spalonej.
Ależ emocje! Paris Saint-Germain FC! Strzela Lee Kang-in, ale mimo iż celnie to na Parc des Princes (Paryż) wynik pozostaje bez zmian.
6'
5'
Kylian Mbappe po niecelnym strzale nie podwyższa dla Paris Saint-Germain FC.
4'
Wyrzut z linii bocznej bardzo blisko bramki dla Paris Saint-Germain FC w Paryż.
3'
Parc des Princes. Sędzia Anthony Taylor odgwizduje rzut rożny - drużyna wykonująca to Paris Saint-Germain FC.
1'
Anthony Taylor sygnalizuje rzut wolny dla Paris Saint-Germain FC niebezpiecznie blisko bramki FC Barcelona.